Ještě není po všemA Very Potter Sequel (S01E01)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:411
Počet zobrazení:9 743

Další dlouho očekávána premiéra je tu! Po The Guild se na naše stránky vrací s novými díly i A Very Potter Musical, pro jehož pokračování zvolili tvůrci název A Very Potter Sequel. AVPM je do teď nejlépe hodnoceným seriálem na našich stránkách (naprostá většina dílů si drží známku nad 9 z 10), takže věřím, že se vám bude i jeho pokračování líbit.

Mnoho z vás určitě po závěru AVPM přemýšlelo o tom, jak bude příběh pokračovat. Hlavní myšlenku se dozvíte hned v prvním díle, ve kterém také uvidíte hned dvě nové postavy, které znáte z knih. Jelikož nemám aktuálně moc času, A Very Potter Sequel jsem ještě ani celý nedokoukal, takže vás prosím, i kvůli ostatním, abyste v komentářích neprozrazovali dopředu žádný děj ani hlášky. A Very Potter Sequel najdete ode dneška na našem webu každou středu a neděli ve 20:00.

Pokud jste zatím neviděli A Very Potter Musical, rychle to napravte. První díl najedete zde a pak stačí vždy klikat na tlačítko "Následující díl".

 

Přepis titulků

Toto je nekomerční muzikál pro všechny fanoušky Harryho Pottera. Není sponzorován J. K. Rowlingovou ani společností Warner Brothers. Jdeš pozdě! Pozdě? Co na tom záleží? Podívej se na ranní Věštec... "Chlapci, který přežil, se to podařilo znovu." "Pán zla je jednou pro vždy mrtev."

Já to tušil! Přidali jsme se na špatnou stranu... Zase! Uklidni se, Yaxley! Všichni Smrtijedi teď půjdou do Azkabanu. Ne! Ne! Ne! Ne!

Máš to, pro co jsem tě poslal, nebo ne? Jo, mám to tady. Musel jsem se kvůli tomu vloupat na ministerstvo, ale mám to. Výtečně! Když už jsme u ministerstva... Pán zla je mrtev sotva den a oni už na nás poštvali kouzelnickou policii.

Zatracená kouzelnická policie. Na ničem z toho stejně nezáleží, když máme tohle. Kdo si myslíš, že jsi? Proti kouzelnické policii si ani neškrtneme. Dokonce ani ty, Luciusi Malfoyi! Neříkej mi, co nezvládnu. Být tebou, dával bych si pozor na jazyk. Ty-víš-kdo nás může klidně v tuto chvíli sledovat.

To nemůže! Je mrtev! To ještě nikdy naše plány nezmařilo. Vůbec netušíš, jaké eso skrývám v rukávu. Opravdu si myslíš, že bys stál před mým domem, kdybychom neměli o čem mluvit? Možná je pryč, ale to nám v cestě nebrání. Tak pojď dovnitř a nerozčiluj se.

Protože ještě není po všem. Ďábelské plány! Spřádáme ďábelské plány! Ďábelské činy našich ďábelských rukou! Moc rádi spřádáme ďábelské plány! Luciusi Malfoyi, proč jsi nás sem zavolal, co? Co budeme dělat, Luciusi? Nedá se nic dělat.

Pán zla je mrtev, Harry Potter zvítězil a šmitec! Ano, já vím, já vím. Vezme si Ginny. Budou spolu žít šťastně až do smrti. Jiným směrem se ten příběh opravdu nedal nasměrovat. Tak proč tu vůbec jsme? Už jsem to měl na jazyku. Harry Potter! Takhle mizerně jsme na tom jen kvůli němu. A když pomyslím, kolikrát jsme ho mohli zabít...

Kdybychom ho zabili během jeho prvního roku v Bradavicích, v tuto chvíli by nám patřil celý svět! Ano, Luciusi. Proti tomu se nedá nic namítat, co? Ale co na tom sejde? Minulost přece nemůžeme změnit, že? Vážně? Vím, že vám to přijde nemožné. Naše plány byly zmařeny. Ale když nemůžeme pokračovat dál, proč se nevrátíme zpět?

Přátelé a přívrženci zla a hříchů, berte to jako novou šanci na vítězství. Tahle přítomnost nebude existovat, pokud ji zničíme už v základech. Pokračuj... Na světě žije chlapec, kterého každý dobře zná. Plán je jednoduchý. Navrhuji, abychom zadusili trávu, než nám přeroste a všechno zkazí.

Chápete, co se vám snažím říct? Ne. Pán zla by stále žil, kdyby se nestřetli... Počkat, takže ty tvrdíš, že by nemusel být zničen? Stále by žil. Co na tom nechápeš? Pořád mi to nejde do hlavy... Když se zbavíme Pottera, budoucnost bude patřit nám!

Takže ještě není po všem. Ďábelské plány! Vymyslel jsi skvělý ďábelský plán! Malfoyi, ty jsi ďábelský muž! Moc rádi spřádáme ďábelské plány! Je tedy rozhodnuto! Pomocí tohoto obraceče času se vrátíme do doby, kdy Harry Potter dorazil do Bradavic poprvé. Zničíme ho dříve, než dostane šanci zničit nás.

Mí přátelé... vypadá to, že se vracíme zpátky. Kdo jde se mnou? S naší minulostí by se spokojil leda nějaký ubožák. Pusťte se do toho a nezapomeňte, že ještě není... Ještě není... Ne, ještě není po všem!

VideaČesky.cz uvádí Překlad: BugHer0 Korekce: snuffy, scr00chy Nástupiště devět, nástupiště deset. Nic mezi tím. Neví tady někdo, jak se dostanu na nástupiště devět a tři čtvrtě?

Komentáře (55)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Pecka! :D Směju se jako dement při každý hlášce :D Těším se na Voldyho :D A ty jeho proslovy a taky na Draca :DDDD

180

Odpovědět

Je to fantastický. Jak tohle nekoho napadlo,to teda nechápu.

180

Odpovědět

Lucius je brilantní, není co dodat...

180

Odpovědět

Mohli byste sem přidat titulky jako u AVPM?? Díky :)

180

Odpovědět

nci tady nejede hej to není fééér

182

Odpovědět

Hej, ty videa nejdeou. Vůbec žádný, prej autor zakázal vkládání, nechcete s tim něco udělat?

180

Odpovědět

Nemohli by ste hodit titulky k sequelu na server titluky.com ? :)
bol by som vam povdacny :)

180

Odpovědět

Lucius Malfoy ma úplne očaril. V prvej sérii Voldemort, teraz Lucius :D Skvelá práca a úplne skvelé titulky. Ďakujem

180

Odpovědět

Páni, ta úvodní písnička je skvělá! (a Lucius vypadá až ďábelsky skvěle :P)
Po tak povedeném prvním díle už se těším na tu dvojku...

180

Odpovědět

Wow, už tahle první písnička je mnohem procítěnější, ďábelštější a silnější než jakákoliv v AVPM

180

Odpovědět

asi sek po vypnuti interneu a zapnuti už to je spoko

180

Odpovědět

Hanys89: Divný. Jdou normálně. Zkus po spuštění videa najet ve úplně dole vpravo na tu šipku nahoru a tam kliknout v tom, co ti vyjede, na prostřední ikonu a nechat si zobrazit titulky "Čeština: www.videacesky.cz"

180

Odpovědět

Nejdou mi titulky ani u jedničky ani u dvojky nevite co s tim?

180

Odpovědět

Jen škoda, že jsem přes prázdniny rozlítaná všude možně, takže nebudu moc AVPS sledovat pravidelně. Každopádně už jsem to skoukla v angličtině a i když jsem všechno nechytila, přijde mi, že přestože je sequel velice kvalitní, AVPM je o něco lepší. ALe možná je to jen tím, že jsem kvůli kvalitě videa často nechytala dialogy.

180

Odpovědět

jooj ani mi nehovor :D strašne sa teším :) Jseš jednička ;DDD

180

Další