Famfrpálová bitvaA Very Potter Sequel (S01E14)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:330
Počet zobrazení:5 424

A je tu, aspoň podle mě, jeden z nejlepších dílů A Very Potter Sequelu. Celý díl je podkreslen skvělou hudbou, je dynamický a skvěle sehraný, a navíc uvidíte výborně zpracované utkání v nejpopulárnějším kouzelnickém sportu. Rozhodně se máte na co těšit... ;-) Pokud jste neviděli předchozí díly, najdete je zde.

Přepis titulků

Nechť začne utkání! Někdo tu půjde ke dnu. My to rozhodně nebudeme. Někdo tu prohraje. My to rozhodně nebudeme. - Někdo tu půjde ke dnu. - Nakopeme vám zadek. - Půjdete ke dnu, ke dnu. - My to rozhodně nebudeme. - Někdo tu prohraje.

- Nakopeme vám zadek. - Půjdete ke dnu, ke dnu. - My to rozhodně nebudeme. Do toho, Nebelvír! Do toho! Konec první půle. Bů bů bů. Zásilka pro Harryho Pottera. Bůůů... Hej, ptáku, copak to neseš? Naléhavou zásilku pro H.P.-ho.

Jsi to snad ty? Můžu ji převzít. Jsem rodinný přítel. Díky, příteli. Moc jsi mi tím pomohl. Ujistím se, aby ji dostal. - Hu hůůů! - Ne! Podívejme se, co to tu máme. Nerad kazím Vánoce, Pottere, ale tenhle dárek pod stromečkem nenajdeš. Hej, tohle patří Harrymu Potterovi. A co jako?

Proč bych ti to měl dávat? Tebe znám. Ty jsi ta malá oplzlá... Sulcové zaklínadlo! Co to sakra bylo? Jsem kvůli vám akorát k smíchu! Jo, to říkejte zmijozelskejm. Jsou moc rychlý!

Vzdávám to. Ne. Ne! Nikdo ti nedovolil, abys to vzdal! Oba to vzdáváme. - Oba tři to vzdáváme. - Harry... Fakt mě to mrzí! Kdybych dokázal s těma debilama aspoň na dvě vteřiny udržet krok... třeba bych tu Zlatonku chytil, ale Dean má pravdu.

Jsou prostě... moc rychlý. Jdu říct madam Hoochové, že končíme. - Deane... - Promiňte, kouči. Deane, dej tomu ještě šanci! Kluci, poč... Deane, počkej! Tahle zásilka před chvílí přišla Harrymu a rozhodně chcete vědět, co je vevnitř. Pojďte blíž, přátelé. - Harry!

- Krucikozy! - To snad není pravda! Co to je? Harry, to je Kulovej blesk! Nejlepší dárek ze všech! To je ten nejrychlejší smeták na světě! Říká se, že když vzlétne, ani sám kouzelnický bůh ho nestíhá sledovat. Hoši... myslím, že máme pořád šanci. Co ty na to, Deane?

Tak jo. Jdem na to, máme Deana! Prosím, Hermíno, tohle je naše věc. Tak jo, povzbuzení na tři. Raz, dva, tři! Nebelvír! Hodně štěstí, Harry. A hodně štěstí přeju i tobě, Rone. Podle mě jsi skvělý brankář.

Tak ahoj. Ahoj. Au. Ahoj. Tak jo, hoši... jde se na věc. Cože? Cože?! To ne! Zlatonka! Zaaaaabte hoooooo!

Zaaaaabte hoooooo! Avadaaaaa... kedaaa... Neeeee! Vystřel odsud! Tu máš! Teče mi krev! Haaaryyyyy...

chyyyť tuuu Zlaaatonkuuu! Harry Potter chytil Zlatonku! Nebelvír vítězí! Nebelvír! Kdo teď vypadá jako blbec? Ty! Vzpomínejte na tento den, profesore Lupine. Zmijozelští, ustupujeme. Harry, tys to zvládnul! Třikrát hurá pro H.P.-ho! Hurá!

Hurá! Hurá! Harry... Harry... Tvůj táta by na tebe byl moc pyšnej. Ale co je důležitější... jeho nejlepší přítel na tebe pyšnej je. Myslíte Siriuse Blacka? Když se tu s váma všema raduju, připadám si zase jako dítě. Nedáte si Bertíkovy fazolky tisíckrát jinak?

Jo, jasně. To mi vážně připomíná dětství. Ale... jestlipak to není hrdina dne, pan Remus Lupin? - Jo. - Pane Lupine... jaký je to pocit, přivést nebelvírský tým po čtrnácti letech k prvnímu vítězství? No... řeknu vám jen...

že to nebylo snadné. Mnohokrát jsem byl na dně. Někteří... se dokonce snažili, abych vypadal jako blázen. Ale právě chvíle jako tato... Ale chvíle jako tato vám prostě vyna... Co? Co...

co to je? Je to čím dál horší. Proč to takhle chutná? Právě jsem sežral hovno! Právě jsem sežral hovno! Pojďte! Párty v nebelvírské věži! Nebelvír! Nebelvír! Nebelvír! Ne, ne, ne! Koho by napadlo, že se to zruší slovem odsulcovat? No, taťko, asi jsme prohráli.

Nicméně jsem přesvědčen, že bych tu Zlatonku chytil, kdyby se mi Yaxley nepřipletl do cesty. Ze všeho nejdůležitější ale je... že jsem si to moc užil. Jak se opovažuješ? Ty ses prostě nemohl držet dvacet minut stranou, viď, ty malej buzerante? Za to tě... To je můj...

Ha! Ty nejsi můj syn! Tohle místo jde vážně do háje. Překlad: BugHer0 Korekce: snuffy a scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (39)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Písnička na začátku úžasná...vůbec celej Famfrpál se jim nehorázně povedl...prostě TOTALLY AWESOME...!!! :D Na konci jsem měla chuť vlíst do obrazovky (né, že bych jindy nechtěla :D), "starýmu" Malfoyovi namlátit a Draca obejmout a nepustit :-(
PS: Všimli jste si, že na 2:43 má Brian (Seamus) helmu sundanou a na 2:45 zase na hlavě?? :D Ten je sakra rychlej... :D

180

Odpovědět

zaaaaaaaaaab hooooooooooo .... avaaaaadaaaaa.......keeeedaaaa....padej odsuď....já krvácím....Haaaaaarrryyyy, chyyyyyť zlaaaatooooonkůůůů....aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa......miluju slow motion quidditch. :D

200

Odpovědět

Tak ten konec byl smutnej :(. Jinak svele lupin to zabil s tou fazolkou a vsimli jste si ze ronovi stouplo koste pri tom objeti :D...

180

Odpovědět

How dareeeeeeeee :D

180

Odpovědět

Chudák Draco :(

190

Odpovědět

M.: Já v divadle hrála a když to slyšíš při zkoušení pořád a furt dokola tak už ti to tak vtipný nepřipadá, víš?

180

Odpovědět

Já bych to mezi nejlepší díly asi nezařadil, ale musím uznat, že famfrpál - a to hlavně ta zpomalená část - byl perfektní, a Malfoyové oba zářili...

180

Odpovědět

terentule: jo, to naaranžování "na obálku" mě taky dostalo... :D

180

Odpovědět

Chudáček Draco =( Já sem u toho konce málem brečela =(
Ale jinak dobrý díl, hlavně to jak to bylo zpomalené =D

180

Odpovědět

Lupin mi lezie na nervy, Lucius je perfektný, a Draca mi je znovu ľúto :( Super diel, idem ďalej díky.

181

Odpovědět

NIKDY NEPOCHOPIM, JAK SE TY HERCI DOKÁŽOU NESMÁT! :D

180

Odpovědět

prečo tam Lupin furt behá v trenkách?:D

180

Odpovědět

* Myslím na začátku, když tančí ;)

180

Odpovědět

Zápas skvělej. Obdivuju, jak si drží ty místa a pak se přesouvají. A chudák Draco.

190

Odpovědět

chudáček Draco :(... chce se zavděčit papínkovi a on magor myslí jen na zabíjení nějakýho H.P.čka :D A prej že není jeho syn... no sory, ale oba dělaj takový divný...pohyby :D

190

Další