Bradavický expresA Very Potter Sequel (S01E03)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:285
Počet zobrazení:6 153

Ve třetím díle A Very Potter Sequelu sedí Ron s Harrym v kupé Bradavického expresu a oba už se nemohou dočkat, až budou ve škole. Jenže jejich poklidnou cestu se jim někdo pokusí překazit a tak bude muset zasáhnout další nová postava. Přeji příjemnou zábavu. Pokud jste neviděli předchozí díly, najdete je zde.

Přepis titulků

Překlad: BugHer0 Korekce: snuffy www.videacesky.cz - Jak je, kámo? - Čau, Rone. Co je zač? Nevím. Spal tady už když jsem přišel a vypadá jako bezďák. Fuj. Na nádraží jsme se rychle rozdělili a... zapomněl sis tohle.

Všichni v kouzelnickým světě mou jizvu milujou... Co kdyby sis ji nechal? Vážně? Páni! - Sekne ti, kámo. - Díky. - Sakra, teď ti musím taky něco dát. - Ne, to je dobrý. Nechceš krysu? Ne!

To je... - To je moje krysa. - Tvoje krysa? - Jo. Jmenuje se Prašivka a je členem naší rodiny už... strašně dlouho. Vlastně myslím, že ji mí rodiče našli v tu noc, cos málem umřel. Divný. Já vím.

Divný. Hej, dáš si Bertíkovy fazolky tisíckrát jinak? Jasně. Dělaj všechny příchutě z celýho světa. Dokonce maj jednu, co chutná jako bobky, ale je tak vzácná, že na ni nikdy nenarazíš. Tak co sis vzal? Rozbitej počítač?

To je hnusný... Už si ani nepamatuju, kdy jsem měl nějakou normální. Co máš ty? Porážku. Už to s nima vzdávám. Hej, co kdybysme si spravili chuť těma nejlepšíma sladkostma na světě? Červený pendreky! Mám je přímo tady v kufru...

Křivonožko! Ty zlobidlo moje. Promiňte. Někdy prostě leze na ta nejnevhodnější místa. To neva. Jen si ho příště... Panebože! Noční troll! Já nejsem noční troll. Jsem malá holka.

Jmenuji se Hermiona Grangerová. U Jimminy Cricketse! Ty jsi Harry Potter. No jo. Divný, co? Jsem tvá velká fanynka. Hele, nepodepsal bys mou petici? Ne, ne. Nechce se mu. Shromažďuji podpisy proti týrání domácích skřítků.

Přijde mi nefér, že se s nějakými tvory v kouzelnickém světě zachází hůře jen proto, že se narodili jako šeredná nanicovatá stvoření s přihlouplými nosy. A podle mě nejsme... Teda skřítci nejsou... o nic horší než ostatní. Nehledě na to, že to tu ti drobci nemají vůbec lehké. Věděli jste, že každým rokem zemře přes 600 domácích skřítků při nehodě na záchodě? Přestaň mluvit.

Podepíšu to, ale neposílej mi žádný e-maily. To ne, nepošlu. - Díky, Harry. - Už to bude... Tys s tou peticí teď začala? Protože tam máš zatím jen jedno jméno. To je moje jméno. Aha, tak tady to máš... Hermoino. Páni.

Takže, Harry Pottere, opravdu jsi vyrůstal u mudlů? Jo, že jsem kouzelník, jsem zjistil asi před dvěma minutama. Jo, já jsem také vyrůstala u mudlů. Mí rodiče jsou mudlové. Mudlovští zubaři. Sladkosti z vozíku? Tak strašně se těším, až budu konečně v Bradavicích.

Jo, protože Bradavice jsou to nejlepší místo na světě. Jo... a budou nás učit skvělí kouzelníci a čarodějky jako Albus Brumbál. Kdo je... Kdo je sakra Albus Brumbál? Jen ten nejlepšejší, nejstatečnější... Nejmoudřejší, nejnadanější... - Nejhezčí... - ...a nejhezčí kouzelník, co kdy žil. Sladkosti z vozíku?

A mým tajným snem je dokončit školu jako premiantka třídy. Sladkosti z vozíííku... Sladkosti z vozíku? Jo! Konečně! Mí rodiče říkají, že sladkosti škodí zubům. Avada... Expelliarmus!

Táhni, ty zasranej bastarde! A do hajzlu. Aspoň, že mi zůstal můj... Ne... Co to? Kam se poděl? Kurva. Co? To jsou chcanky.

Počkat, to jsem pil chcanky? Ty musíš bejt Harry Potter! Vy jste... Proč jste zabil paní se sladkostma? Ne, děcka! Děcka, přestaňte! Děcka, nebojte se mě! Nejsem nebezpečenej a taky už nejsem bezďák. Jmenuju se Remus Lupin.

Jsem váš nový učitel obrany proti černé magii a to, čemu říkáte "paní se sladkostma", byl Smrtijed. Chyběly dvě vteřiny a zabil by tebe, tvýho kámoše i jeho nočního trolla. Co je Smrtijed? Co to je? Je to služebník Ty-víš-koho. Napadlo mě, že by se mohli ukázat, když slyšeli, že se Harry Potter chystá do Bradavic. Dokážou to bejt pořádný čuráci. Co to s váma je?

A kurva! Vy jste ještě děti. Musím si před váma hlídat kušnu, vy malý bastardi. Omlouvám se. Kruci. Musím si před váma hlídat kušnu, vy malý bastardi. Hej, vypadá to, že vlak zastavil. - Jsme tady!

- Najednou. Harry... pojď sem. Hele, letos... nechci, aby tě trápili Smrtijedi nebo ten Sirius Black... nebo vlkodlaci nebo cokoliv jinýho, co by tě mohlo hned teď zabít, jasný? Protože dokud tě budu v Bradavicích chránit já a profesor Brumbál, nemáš se čeho bát. Věř mi, Harry...

V Bradavicích není nikdo, kdo by tě nenáviděl. Co se to tu k čertu děje?

Komentáře (33)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Lupin a jeho slovní zásoba :D Ale aspoň je to sympaťák... :D

200

Odpovědět

rozbitej pocitac, prohra jaj :D
a lupin nema chybicku

200

Odpovědět

kam se podel muj...ne to sou chcanky. pockt to sem pil chcanky ? :D

180

Odpovědět

Proti týrání domacích skřítků xDxD No to je na pochcání fakt xD

191

Odpovědět

já si toho otvírání všimla hned poprvé a musela jsem si to zastavit :D:D a pak Lupin.. no tenhle díl se mi moc líbil :D

180

Odpovědět

Já teda to otvírání dveří nepochoplia :D

180

Odpovědět

Teprve teď jsem si uvědomil, jak neskutečně vtipné je to Ronovo otevírání dveří :D

180

Odpovědět

A Severus opäť exceluje. Od smiechu mám slzy v očiach. Obrovské ďakujem za titulky.

181

Odpovědět

smrtijedská paní se sladkostma zní jak ředitel Rambál z predchozího muzikálu

190

Odpovědět

Nejlepší je snejp na konci:-)

180

Odpovědět

Děkuji za úžasný překlad. Noční troll :-D

180

Odpovědět

úžasné! :D

180

Odpovědět

Snapeův příchod byl perfektní :-D úžasnej překlad ;)

180

Odpovědět

Opět skvělý překlad :)) těším se na další díl, kde je podle mého nejlepší písnička z celého sequelu.

180

Odpovědět

som totálne uchvátená.... Nemôžem si pomôcť, ten muzikál je to najlepšie, čo som kedy videla... Milujem presne taký humor, tí herci sú proste úžasní a tie pesničky.... Počúvala by som ich aj pred spaním :D
Naozaj ďakujem, ďakujem ĎAKUJEM za titulky, keďže s mojou angličtinou by som z toho mala hov....no veď viete čo :D

180

Další