První rok v BradavicíchA Very Potter Sequel (S01E05)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:264
Počet zobrazení:6 077

A máme tu další díl. Naše přátele čeká první rok v Bradavicích, takže musí být zařazeni nejen Moudrým kloboukem, ale i dalším kusem kouzelného oblečení. Na scéně se objeví opět pár dalších postav, které už znáte z A Very Potter Musicalu a v samotném závěru uvidíte novou postavu, která bude hrát v Sequelu jednu z nejhlavnějších rolí. Někteří už určitě dávno tušíte, kdo to je... Pokud jste neviděli předchozí díly, najdete je zde.

Přepis titulků

Stůj, Pottere! Tvé Zařazení ještě není dokončeno. Šála sexuálních předností. Metrosexuál. Nemá škola taky nějaký boty, co by se mi hodily k týhle úžasný kravatě? To tedy má. To bude stačit. Hej, jak jste dopadli vy?

- Nejistý. - Čekající do svatby. Ne, myslel jsem, do jaký koleje jste byli zařazený. - Aha, Nebelvír. - Nebelvír. Hustý. Já taky. Kruciprdel! Deane, věřil bys tomu? Jsme ve stejný koleji jako Harry Potter! Co kdybyste si ode mě nechal podepřít nohy, pane Pottere? Mohu vám vyleštit boty, pane Pottere?

Do toho, chlape. Hele, bejku, umím jednu krutou masáž. Hej, hej, hej... Tohle není třeba. Padejte odsud! Nebelvír je nejlepší. Ani si nedokážu představit, jaký debilové musej bejt v jinejch pitomejch kolejích. Zmijozel! Ale, ale...

Není to roztomilé? Zvěsti nelhaly. Ty musíš být Harry Potter, ten slavný bastard. Já jsem... Draco Malfoy. Jsem rasista, nemůžu vystát zrzky a mudlovské šmejdy.

Nesnáším nebelvírskou kolej... a mí rodiče pracují pro muže, který zabil tvé rodiče. Chceš se se mnou kamarádit? Nesnášíš nebelvírskou kolej? Zmiz mi z očí, Malfoyi! Harry, ne... Na mě nemáš právo sahat!

Crabbe! Goyle! Kdo mě to budí z mýho spánku? Pojď ke mně! Ty taky! Je čas zakročit. Jak si přeješ. Zatřeste s nimi! Přestaňte!

Jaké to je sledovat, jak tvé kamarády někdo mučí? Nechte je být, vy bastardi! - Staň se jeho kamarádem, Harry! - Budeš nám chybět, Harry! Pořád se se mnou nechceš kamarádit, Pottere? Ani za nic! Jo, klidně si muč mý kamarády, jak se ti zlíbí, ale nikdy, a myslím vážně nikdy, nebudu tvůj kamarád!

Učinil jsi... obrovskou chybu, Pottere. Draca Malfoye nebude nikdo shazovat. Ale, Malfoyi, ty malej sráči! Brumbál! Co kdybych ti dal na místě pětadvacet na plenku? Malfoy nosí plíny?

To si pište. Draco, rentgenové brýle. Za všechno můžeš ty, Pottere! Počkej, až se to donese mému otci. Nuže, nuže, nuže... Vítám vás všechny ve vašem prvním kouzelném ročníku studia v Bradavicích. Mé jméno je Albus Brumbál a jsem ředitelem Bradavic. Říkejte mi Brumbále, nebo uvidíte!

Už byste měli být zařazeni do jedné ze čtyř kolejí. Během vašeho pobytu v Bradavicích pro vás bude kolej vaší rodinou. Nudnou rodinou. Všichni se tu nesnášíme. A budete soutěžit o tohle - pohár. Podívejte se na ten pohár! Kvůli tomu poháru bych se klidně nechal sežrat Aragogovejma dětma! Kvůli tomu poháru bych zabil! Ten pohár bude náš a vy zhebnete!

Ve Velké síni se nezabíjíme. To si nechte na famfrpálové hřiště. Famfrpál? O čem to žvaníte, Brumbále? Deane, famfrpál je kouzelný sport. Jen pro kouzelníky. A že je pěkně hloupej. Necháme ty vaše roztomilý tvářičky vystřelit na koštěti tisíce mil do vzduchu, kde se pak přetahujete o obrovský míče a mlátíte se dlouhejma pálkama po hlavě.

Existuje tam ještě pár dalších pravidel a taky můžete nějakým způsobem získat body. Ale nám jde hlavně o to, abychom viděli krev. Nemám pravdu, Lupine? To tedy máte, Brumbále. Děti, rád bych vám představil Remuse Lupina, vašeho nového učitele obrany proti černé magii. Také se přihlásil na pozici trenéra nebelvírského famfrpálového týmu a... nesmíme opomenout ani mého dobrého přítele, našeho učitele lektvarů a trenéra zmijozelského týmu, profesora Snapea.

Hurá! Rád bych využil této příležitosti a pozval vás do bradavického kroužku astronomie. Tento rok budeme věnovat speciální pozornost jednotlivým fázím Měsíce. A jejich vlivu na určité profesory. Například na Remuse Lupina. Co děláte nejraději, když vidíte na obloze úplněk? To je lehká otázka, Snape... Zabíjím!

Chci říct... Chci říct... Chci říct zabíjím zvířata. Chci říct tančím se zvířaty. Promiňte. Jestli jsou mé výpočty správné, měli bychom se dočkat úplňku dnes večer. Nemel tady sračky, Snape! Chci říct bobky. Úplněk tu byl přesně před třiceti dny... Vlastně už musím jít.

Mám chuť jít zabít nějaký zvířata. Má přeměna... už začíná! Promiňte, děti. Rychlost vlka! Měj se. Teď z trochu vážnějšího soudku... V Bradavicích se nebudete jen smát a hrát si a snažit se vzájemně zabít.

Vaše životy mohou být ve vážném ohrožení. Jak to myslíte, profesore Brumbále? To je Cho Changová. Jakpak se máš, Cho? Cho, všichni jste už určitě slyšeli, že ten násilník jménem Sirius Black uprchl z Azkabanu. A ministerstvo nebere hrozbu, kterou by mohl pro Bradavice představovat, na lehkou váhu. Panečku. Profesore, chcete říct, že...

by mohl mít Sirius Black namířeno... sem? To teda chci, Longbotlamo. Klidně by ho za náš práh mohl dovést nějaký pohledný Nebelvířan. Díky, Hermíno! Rone, říkal "pohledný". Tím mohl myslet leda mě. Jo, blik. Hermína je hnusná jak prdel. To máš pravdu, Rone.

Každopádně, ministerstvo poslalo novou bradavickou vrchní vyšetřovatelku která má udržet Harryho Potteraaa, stejně jako všechny ostatní, v co největším bezpečí, takže... Děti, chci, abyste pořádně po bradavicku přivítaly... profesorku... Umbridgeovou. Severusi, myslel jsem, že nám sem ministerstvo posílá ženu. Tohle je ale pořádnej hřebec.

Je jako ze snu. Sexy chlap. Co to je za chlapa? To není žádnej chlap. To je Dolores Umbridgeová, táta mi o ní vyprávěl. Říkal, že se nedá zabít. Říkal, že pije krev. A já jsem četla, že byla dřív ředitelkou Azkabanu a že se mozkomoři, kteří tam pracují, bojí jen jedné věci: jí!

Já slyšel, že ji jednou mozkomor políbil a umřel z toho. Panečku. Profesor Snape nyní odvede chlapce do jejich ložnic a... profesorka Umbridgeová by chtěla říct pár našim krasavicím pár slov o dívčích ložnicích. Následujte mě.

Překlad: BugHer0 Korekce: snuffy, scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (48)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

omg! ten joe má ale svaly...!!! ♥ úžasnej díl!!!! :)

190

Odpovědět

šála sexualnich prednosti

200

Odpovědět

Jsem rasista, nemůžu vystát zrzky a mudlovské šmejdy. Nesnáším nebelvírskou kolej...a mý rodiče pracují pro muže, který zabil tvé rodiče. Chceš se se mnou kamarádit? LOL!!! :D

240

Odpovědět

Koukám na to už potřetí a pořád se u scény s příchodem Dolores směju jako šílená...:D

180

Odpovědět

Dolores je vážně 'Sexy man' :D

190

Odpovědět

Když se objevila Dolores tak jsem málem spadla ze židle :D :D

180

Odpovědět

skvelé, Dolores je fakt sexi :)

180

Odpovědět

Gasp=vzdych

180

Odpovědět

Mě zabil Malfoy:" Na mě si nikdo nebude dovolovat!" "Malfoyi,ty malej sráči !" :-D :D

190

Odpovědět

eleanor: Toho jsem si nikdy nevšimla! Díky.

180

Odpovědět

"Jsem rasisita, nemůžu vystát zrzky a mudlovské šmejdy, nesníším nebelvírskou kolej a mí rodiče pracují pro muže, co zabil tvoje rodiče. Chceš se se mnou kamarádit?" "Nesnášíš nebelvírskou kolej?" :D

190

Odpovědět

Všimli jste si toho, že když Harry shodí Malfoye, všichni nebelvírští řeknou "gasp"? (já si toho sama nevšimla, upozornil na to nějaký bystrý divák na youtube)

180

Odpovědět

Lena: Jo to máš pravdu, všechny rozhovory vypadají dobře, škoda, že nerozumím ani slovo:-(

180

Odpovědět

Veron.ika: Všechny rozhovory "Snape s..." jsou úžasný. Možná by po skončení překladů AVPS stálo za to přeložit i tyhle interview (významné mrkání na překladatele :D )

180

Odpovědět

Můj bože! Tak Dolores mě dostala! :D

180

Další