Hermiona neumí kreslitA Very Potter Sequel (S01E08)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:343
Počet zobrazení:7 890

V dnešním díle se dozvíte, že Hermiona neumí kreslit a Lupin neumí zpívat. Ale každý máme nějakou tu vadu, takže se přece nebudeme ostatním posmívat, že? :-D Užijte si další díl a omlouvám se za malé zpoždění.... Pokud jste neviděli předchozí díly, najdete je zde.

Přepis titulků

Hej... Pottere! Hej, Pottere! Pottere! - Pottere! - Co je, Malfoyi? Nakreslil jsem ti obrázek. Tak jo. Tak se mrknem...

Co? Vidíš, co to na něm je? Dostáváš tam do hlavy Camrálem. Nepřipadáš si hloupě? Podívej, tamhle jsem já. Tamhle. To jsem já. Já se v pozadí směju a ukazuju na tebe prstem. Pořádně si to užíváme, viď? Hlavně si pořádně prohlédni stínování tvého svetru.

Dost... Dost se mi povedlo. Vlastně se mi... hodně povedlo. Nejspíš jsem... Nejspíš jsem ještě nikdy neudělal lepší. Vlastně... můžeš mi ten obrázek vrátit? Počkat.

Ne. Beru si ho! Co na to říkáš, Pottere? Ukradnul jsem ti tvůj oblíbený obrázek. Jak se ti líbí tohle? Ne! Goyle, slep to! Podívej, co jsi udělal, Pottere! Počkej, až o tom uslyší můj otec.

Řekne mi: "Draco, ty malý posránku, proč nepřestaneš konečně fňukat a nenaučíš se chodit na záchod jako normální člověk?" A pak... a pak... mi sundá plínku... a vynadá mi za to, co jsem do ní udělal, a pak mi namlátí tak, že budu mít obě půlky úplně rudé. To máš sice blbý, Malfoyi...

ale nemůžu uvěřit tomu, že pořád nosíš plínu. Všichni uznávaní kouzelníci ji nosí. Jak mám asi chodit na záchod? Vždyť bych do té obří mísy spadnul. Aspoň umím kreslit. Víš co, Malfoyi? Dej Harrymu pokoj. Vždyť ten obrázek ani za moc nestojí. Za... moc... nestojí?

Tak se předveď a nakresli něco lepšího, ty malá mudlovská šmejdko. Hej! Jo, Hermíno! Nakresli něco hned teď a přede všema! Dělej! Nakresli něco! Dělej! Kluci, nechte toho! Takhle nic nevyřešíme, jasný? Možná bych mohl...

Hermiona neumí kreslit. Hermiona neumí vůbec kreslit. Pořád jen čte, takže neumí kreslit. Nepomůže jí ani knížka "Jak na kreslení". Hermiona neumí kreslit. Máme smůlu. Hřiště patří Zmijozelu. Co se to tady sakra děje? Přestaňte se tu natřásat, kluci.

Nechte toho. Hej, ta písnička ani není tak vtipná. Vážně? Tak zazpívejte něco hned teď a přede všema! - Já zpívat umím. - Lupin neumí zpívat. - Umím zpívat. - Lupin neumí vůbec zpívat. Jsem slavnej Remus... Tak dobrá... Hej, kluci, nechte toho! Hej! Konec! Dejte si ještě jednou společně Hermiona neumí kreslit.

Hermiona neumí kreslit. Hermiona neumí vůbec kreslit. Pořád jen čte, takže neumí kreslit. Nepomůže jí ani knížka "Jak na kreslení". Grangerová, copak o vás nikde jinde nestojí? Jo. Jestli o mě někde jinde stojí? Ne.

Všechny mé sny, za kterými jdu... si nezaslouží všechen ten výsměch... Musím to překousnout a postavit se nepřízni osudu. Oni za to nemohou, prostě nejsem tak skvělá. Prober se, holka, vždyť víš, že jsi mnohem víc... Jsem ten nejchytřejší člověk, kterého jsem kdy poznala.

Tak proč na to stejně čas od času zapomínám? Existuje plno věcí, které mi jdou. Je jich mnohem víc než vás všech dohromady. Mrzí mě jen to, že nevím, jak zařídit, aby viděli... dívku, kterou mohu být...

Já jsem... ta nejhustší holka na celém širém světě. Dobře to vím, ale nemám to jak ukázat. Já jsem... už unavená z toho, že jsem stále na dně a ne tam, kde bych měla být. Je načase, abych jim dokázala, že se ve mně mýlí. Dejte mi šanci dokázat, co ve mně dřímá.

Je toho na mně mnohem víc, než tyhle kudrnaté vlasy a ušmudlané oblečení, i když i takhle zářím jako žádná jiná. Protože já jsem... ta nejhustší holka na celém širém světě. Dobře to vím i přes to všechno. Já jsem... skoncovala s prohrami, teď si chci zvolit... Nejhustší holka na téhle planetě.

Nejhustší roštěnka na Zemi, to si pište! Jsem nejhustší kočka, kterou jste kdy viděli. Tak se mě klidně snažte srazit na kolena. Promiňte, ale já zase vstávám! Přemýšlela jsem a došlo mi, že jen já jsem... ta nejhustší... holka!

Jo! Překlad: BugHer0 Korekce: snuffy www.videacesky.cz

Komentáře (40)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

lupin je super :D milujem starkid :D

190

Odpovědět

Uau, teprve teď jsem si všimla, že se Lupin snaží zazpívat něco jako "I am Remus Freaking Lupin", než si to rozmyslí. Dobře :D

220

Odpovědět

Tak aspoň, že umí Hermína zpívat, když už jí nejde to kreslení :)

210

Odpovědět

Ty Ronovy a Snapeovy taneční kreace tam na konci průvodu. :D

230

Odpovědět

fakt za sto bodov tie prve dve pesnicky! :D :D ....tak im zavidim jak hraju, spievaju, vystupuju! kiez by som od malicka chodila na kruzky, ktore by mi teraz pomohli dostat sa na vysku herectva......uz je neskoro, no nic, pojdem asi na medinu, ale pri tomto by som bola 1000 razy stastnejsia.......ale to je uz odveci, proste fakt fajnove pesnicky tu odozneli!! :D

200

Odpovědět

Tyhle dvě písničky mam nejradši :) ještě s BA :)

190

Odpovědět

Tohle mě posadilo na zadek! 10*

190

Odpovědět

Hermiona perfektní!

200

Odpovědět

Sakra, tak teď mě dostala! :D

200

Odpovědět

Kam se hrabe ema watson, to se nedá srovnat!

212

Odpovědět

Hermiona možno nevie kresliť, ale spieva "totally awesome" !!!!!! kokos, genialna pesnicka !!!!!

190

Odpovědět

Tento diel je perfektný, Dracov obrázok, plienky a tancujúci Severus :D

200

Odpovědět

Hej hodně dobrej muzikál nechápu jak to takhle může někoho napadnout. Dík za překlad :-)

190

Odpovědět

MArge: Pffff... Hermiona can't draw, Hermiona can't draw je milionkrát lepší :P.

190

Odpovědět

Ta Hermiony písnička je zatím nejlepší co jsem v VPS slyšela.

190

Další