NedorozuměníA Very Potter Sequel (S01E13)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:219
Počet zobrazení:6 044

Konečně jste se dočkali. Po několika krátkých dílech přichází vydatná desetiminutová porce vašeho oblíbeného muzikálu. V tomto díle uvidíte Lupina ve velice nepříjemné situaci, dozvíte se, jak skončí velké nedorozumění mezi Brumbálem a Umbridgeovou a také se opět shledáte s Luciusem Malfoyem a jeho Smrtijedy. V neděli přijde můj oblíbený díl. Famfrpálský speciál, který má skvělé grády, tak se těšte... Pozn.: BBM je zkratka pro aplikaci BlackBerry Messenger, která slouží k zasílání zpráv. Pokud jste neviděli předchozí díly, najdete je zde.

Přepis titulků

www.videacesky.cz Dobré ráno, kouzelnický světe! Rita Holoubková se vám hlásí živě ze Školy čar a kouzel v Bradavicích. Je krátce po úsvitu a my budeme zanedlouho svědky velkolepé bitvy mezi nebelvírským a zmijozelským týmem. Dnes se, drazí čtenáři, rozhodne, který tým bude oslavován jako šampión a který si budeme všichni pamatovat jako tým... posránků.

Co to tady máme? Ty tam! Šprte! Co mi můžeš říct o tomto ohavném muži? To je náš trenér, profesor Lupin. Vypadá to, že zabil tuhle překrásnou srnku v nějakém krveprolití. Bože, pomoz mi! Co to... Co jsem to zabil? Dobré ráno, pane Lupine.

Jmenuji se Rita Holoubková a jsem reportérka Denního věštce. Zdravím. Můžete mi vysvětlit, co se tu děje? No, myslím, že se všichni už těší na senzační famfrpálový zápas. Můj tým je rozhodně připraven. Ne, poukazovala jsem na tu zabitou srnku a na fakt, že jste od hlavy až k patě potřísněn krví. No...

No... Je to tradice. Ano, je tradicí, že před každým zápasem zabije nebelvírský... famfrpálový tým bezbrannou srnku. A spořádá ji! Tímto rituálem načerpáme sílu a dravost... té srnky. Je to...

Je to dost hustý, ne, Longbotlamo? To je Bambiho máma. Prostě tu srnku sežer. To nejde. Sežer ji. Je dobrá. P-p-pane Lupine... Pan-pane Lupine...

Říká se, že mezi vámi a Severusem Snapem vládne obrovská rivalita. Co si myslíte o výrocích profesora Snapea, který tvrdí, že jste, a teď cituji: "Neschopný učit děti, nebezpečný sobě i okolí, nikdy nedokončil studium v Bradavicích a je to ubohý... ztroskotanec." Mele sračky! Chci říct, že říká polopravdy. Poslyšte, klidně...

Klidně Snapeovi řekněte, že je debil. A můžete mě taky citovat. Mí drazí čtenáři, hvězda na dosah! Na místo právě dorazil sám slavný Harry Potter, nebelvírský chytač. - Jak se vede, Denní věštče? - Harry, chlapče, přeji úspěšný zápas. Je načase, aby se diváci usadili na své sedačky, protože již brzy začne nezapomenutelný famfrpálový zápas. Rita Holoubková končí.

Severusi, co je největší pitomost, jakou jste kdy udělal? Protože jsem vás právě trumfnul! O tom pochybuji. Mé činy zapříčinily smrt jediné osoby, kterou jsem kdy miloval. Tohle je asi dvakrát zábavnější. Severusi... Pozval jsem profesorku Umbridgeovou v Prasinkách na tradiční bradavický uvítací body shot, chápete? - Jistě. - A padli jsme si do oka. Zpívali jsme a tančili... Abych to zkrátil... - nakonec jsme spolu šli domů. - Ale, řediteli! Severusi, nechte mě domluvit.

Umbridgeová se pak vysvlékla ze svých šatů a - tomuhle nebudete věřit - profesorka Umbridgeová - poslouchejte - - je ženská. - Ne! - No jo. - Co jste udělal? První, co mi přišlo na jazyk, bylo... A pak jsem udělal jedinou věc, kterou jsem mohl zabránit většímu trapasu. - Jakou? - Přemístil jsem se. - To snad ne.

- Ale ano. Ale, řediteli, vždyť jsem vám říkal, že se těmto věcem musíte stavit čelem. Jako když jsem se tenkrát líbal s profesorkou Červotočkovou. Začala se na mě lepit. Musíte si to s nimi vyříkat. Vysvětlit jim, že nemají to, po čem toužíte. Severusi, tyhle věci se vyžehlej samy. Jako tehdy, když mi všichni říkali: "Hej, Brumby, musíš vyloučit Toma Raddlea, protože je zlej." Řekl jsem jim, ať to neřešej a nakonec se všechno vyřešilo samo. Tohle je to samý.

To bude pro mě. Do háje! - Co je? - SMSka od Umbridgeový. Píše: "Musíme si promluvit," dvojtečka a pravá závorka. To vám tedy vážně nezávidím. Pardon, to jsem já. - Co to k čertu? - Co? Zpráva z BBM od Umbridgeové: "Je s vámi Brumbál?

Dostal mou zprávu?" Vy jste mě do toho namočil? Prostě ji ignorujte. Třeba to nechá bejt. - Dostal jsi mou zprávu? - No jo. Jo... jo. Neodepsal jsi. A včera v noci jsi zmizel tak rychle, že jsem nestačila ani říct... Když jsme u toho...

Včerejší noc byla tou nejúžasnější nocí mého života. Vážně? Já tě miluju. Jo, já taky! Panebože, na tohle se nemůžu dívat. Poslyšte, Umbridgeová... Ředitel nezvládá konfrontaci. Rád by vám řekl, že ho prostě moc neberete. Cože?!

Ty nemáš vůbec tušení, jak kouzelnou noc jsme spolu prožili, ty malej z*urvenej Snape. On mě miluje. Je to jediný muž, který mě miluje. Budeme spolu šťastní. A ty chcípneš! Umbridgeová, Umbridgeová, Umbridgeová, zadrž! Říká pravdu! Říká pravdu.

Cože? Nechci s tebou chodit. Balil jsem tě, protože jsem si myslel, že jseš sexy chlap. Možná kdybys byla chlap... Ne... Ne. Jsem hrdá na to, že jsem žena. Jsem velice silná žena.

Poslouchejte ten rachot... Umbridgeová, omlouvám se. Prostě jsem udělal velkou pitomost. Omlouvám se, že jsem tě tak navnadil a že jsem všem líčil naše sexuální zážitky. Myslel jsem si, že se tomu budou smát. Vlastně se smáli. Hodně. No tak, vždyť je to sranda. Ne.

Ne... co to mám v očích? Slzy? Ne! Umbridgeová, ty nepláčeš! Umbridgeová nepláče! Ty nepláčeš! Ale ano, pláčeš. Pláčeš, ty malá baculatá sv*ně. Přesně to jsem, malá baculatá sv*ně.

Panebože, vy pláčete? Ona pláče? Spíš se směje. Vždyť je to vážně sranda. Já tě zničím! Rozemelu tvé kosti a udělám si z nich chleba! Vymažu celou tvou existenci! A převezmu tvé místo! Zapiš si to za uši, Brumbále! Převezmu tvé místo!

Severusi, kdo podle vás vyhraje to důležitý utkání? - Bohužel Nebelvír. - Dobrá. Draco je neschopný malý sráč. To mi povídejte. - Ahoj, Luciusi! - Ahoj. To je Lucius Malfoy. Byla to dlouhá doba, Severusi. Tebe bych tu nečekal.

Obdržel jsem dopis, ve kterém stálo, že budeš letos zaneprázdněn a nestihneš žádný zápas. Ano, to jsem... jistým způsobem... ale víš, jak famfrpál miluji. Nechci si nechat ujít žádný zápas. Obzvlášť když je pro mě výjimečně důležitý. Vážně? A co je na tomto zápasu tak důležitého? Ře-kně-me... že mám na výsledek toho zápasu hodně vsazeno.

Proto doufám, že ti nebude vadit, že jsem tvůj tým narychlo trochu obměnil. - Obměnil? - Ano. Dovol, abych ti ho představil... Yaxley! Zdar, kouči. Tady je máš. Všichni čerstvě přestoupili do Bradavic a jsou to výteční hráči. Zdravím. Co kdybys šel říct svým svěřencům, že budou sedět na lavičce?

Jak si přeješ, Luciusi. Hoši... nezapomeňte... udělejte, co bude ve vašich silách, abyste srazili Pottera z koštěte. Ujistěte se, že bude jeho pád smrtelný. - A nezapomeňte, že až vstoupíme na hřiště... - To je můj taťka! Taťko! Tys mi přišel dodat lásku!

Na špičky, nehrb se, bradu nahoru! Tati... taťko... Hele! Nakreslil jsem ti obrázek. To jsem já na záchodě. Ty stojíš v pozadí a říkáš: "To je můj syn!" A ten záchod říká: "Děkuji, Draco, i záchody musí jíst."

Hodně se mi povedlo stínování tvých vlasů. Lepší jsem ještě neviděl. - Kdo se tě ptal na názor? - Tos vůbec neobkresloval? Ne. Páni! Podívejte, přátelé... Podívejte se na tohle. - To je šrafování?

- Ano. Ticho! Zmizte mi z očí, vy blbci! A nezapomeňte zabít Harryho Pottera. - Mohl bych si to nechat? - Klidně. A ty... Ty mě poslouchej, ty malý buzerante. Ne že mi to poděláš! Nepodělám.

Nepodělám, taťko! Nepodělám! Uvidíš, že mě začneš mít rád. Já tu Zlatonku chytnu. Zapište si to za uši! Až budu sedět na... Hej!

Komentáře (35)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

lupin a jeho ehm...spodni pradlo nema chybu

180

Odpovědět

Konečně jsem pochopila, proč se malý Malfoy pořád válí po zemi - snaží se napodobovat taťku, baleťáka, ale vždycky mu to tak nějak nevyjde. :D

180

Odpovědět

Jo. Bambiho máma rulez... :D

190

Odpovědět

To je Bambiho máma.

190

Odpovědět

:DDDDD
Wolfman.. Líp bych to neřekla!!!!! :D Miluju je .. Hlavně Luciuse.. ♥.. A Lupina ♥ :D

180

Odpovědět

Dolores je ženská to je prekvapenie:D a Snape má mobil :D Konečne prišiel Lucius. Je božský. Ten jeho balet milujem :D a jeho hráči :D sto bodov.

190

Odpovědět

Chtěla jsem se zeptat, jak jsi dával odkaz na stáhnutí písniček z A Very Potter Musical, jestli bys tady nedal podobný odkaz i z AVPS..? Byla bych moc moc ráda..x)

180

Odpovědět

Aidrien Assagir : já taky :D
Lena : v podstatě jo ... trochu poetický, dneska je 11. září
jinak skvělej díl

180

Odpovědět

Aidrien Assagir: :D Copak je Lucius terorista? :D

180

Odpovědět

Cekala jsem, ze pote co Lucius zarve "Ticho!", ze jeste doda "Zabiju te!" :-D

190

Odpovědět

Tenhle díl se mi nějak extra nelíbil až na malfojovic famílii, ty sou boží....

180

Odpovědět

Těším se na další díl, děkuji za překlad tohoto. V AVPS mi Brumbál přijde přijatelnější, než v AVPM. A Snape v AVPS prostě válí. Dokonce i Malfoy starší se mi začíná líbit.

190

Odpovědět

AVPM i AVPMS mají jednu zajímavou vlastnost. Z těch, které jste v knize nesnášeli udělají neskutečně úžasně a oblíbené figurky :)
Quiller, Voldemort, Umbridgeová... a starší Malfoy se taky začíná slušně rozjíždět :D

190

Odpovědět

Spousta seriálů ze začátku nasadí vysokou laťku a pak jdou níž. Ale starkinds začali nahoře a jdou ještě výš XD

180

Odpovědět

parádní díl jen mě sralo to pípání :D

180

Další