Mamčina mamčaA Very Potter Sequel (S02E03)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:223
Počet zobrazení:5 719

V dnešním díle uvidíte rozhovor Umbridgeové se svou vlastní matkou. Dolores už to všechno leze na mozek, a tak si potřebuje s někým pořádně popovídat. Tento díl patří ze Sequelu k mým nejméně oblíbeným, protože dostává celkově ve hře postava Umbridgeová podle mě až moc prostoru, i když není zdaleka nejlepší a nejvtipnější. Jsem zvědav na vaše názory... Pokud jste neviděli předchozí díly, najdete je zde.

Přepis titulků

Překlad: BugHer0 Korekce: snuffy a scr00chy www.videacesky.cz Teď už je to moje pracovna. Ústředí Týmu Jacob zřízeno. Moudrý klobouku, patříš do Týmu Jacob nebo Týmu Edward? Já patřím do Týmu Brumbál. Cože? Brumbál není fiktivní postava.

Víš co? Ty jeden starý klobouku... Víš, co s tebou udělám? Dám tě do krabice na staré klobouky, protože tam staré klobouky patří. Ne! Ne! Ne! Řekni Šálce, že ji miluji. Samozřejmě... že ne!

Božínku... To je ale den. Být mamčou je velká dřina, viď, Jacobe? Obzvlášť, když se moje děti neumí chovat... Proč musí být na mamču tak zlé? Jen se jim snažím dávat lásku. A ten Harry Potter... ten je ze všech nejhorší.

Brnká si na tu svou kytaru... dělá si z mamči legraci... Jsem z toho tak smutná. Tak moc, moc smutná a hladová. Tvarohový dort. Kdepak se tady vzal? Už vím. Je přece z ceremoniálu k mému uvedení do funkce ředitelky Bradavic.

Myslela jsem, že jsem ho vyhodila. Tvarohový dort nesmím jíst. Jen proteinové nápoje, sokolí vajíčka a šutráky... No... malé sousto asi nikomu neublíží. Dolores! - Dolores! - Kdo to řekl? Dolores Jane Umbridgeová!

Mamčo? Dolores, okamžitě ten tvarohový dort polož. Mamčo, copak tady děláš? Myslela jsem, že jsi mrtvá. Dolores... přišla jsem za tebou... z nebes nad tebou... abych ti pomohla srovnat ty děti do latě.

Cože? Já... Já o tvou pomoc nestojím. Tady velím já a nechci, abys mi pomáhala. Nesnáším tě! Nesnášíš? Jsi celá já. Nemám s tebou nic společného. Já jsem hustá.

Vážně? Vypadá to, že děti si to nemyslí. Slyšela jsem, že Harry Potter za tvými zády říká, že jsi malá baculatá sv*ně. Ale já jsem malá baculatá sv*ně. Dolores... poslouchej... svou mamču hned teď.

Teď vstaň, holčičko. Postav se! Tyhle dětičky můžeš porazit jedině... svou láskou. Máš je dost ráda na to, abys jim vyhubovala? Ano, mám je strašně moc ráda. Máš je dost ráda na to, abys jim nabacala na ty jejich zadečky? Ano, mamčo, udělám cokoliv.

Máš je dost ráda na to... abys je zabila? No... Ano. - Myslím, že ano. - No... tím bys mohla toho Harryho Pottera srovnat do latě. Možná by to bylo pro jeho vlastní dobro. Jo...

Ty jsi taky mrtvá a máš se skvěle. Proč mě to nenapadlo dřív? Protože je to šílené. Jo. Já jsem teď asi šílená, viď mamčo? Kdybys nebyla, nepovídala by sis se mnou. Ale jak mám ty děti zabít? Nerada bych jim ublížila.

- Existuje plno způsobů. - Jo... Myslíš třeba... touhle sekerou, kterou jsem celý den brousila? Nepamatuju si, že bych to dělala... ale musela jsem. Jo. Zabiju Harryho Pottera a pak mému příteli Brumbálovi konečně dojde, jak jsem mocná.

A pak se nejspíš vezmeme. Výborně, Dolores! Udělej mi nějaká vnoučátka a ty pak taky srovnáme do latě. Dobrá, mamčo, udělám! Ahoj! Nesnáším tě! Ahoj! Co se to tu k čertu děje?

Zdravím, Snape.

Komentáře (32)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Umírám z toho pořád a pořád dokola :D

00

Odpovědět

Dammit, ten Joe Walker je sexy aji kdyz hraje psychopatickou zenskou :P

jinak teda psycho a to dost! Vybornej herec, jako, vazne umi!

220

Odpovědět

panebože to je psycho :D

200

Odpovědět

proč měl joe tričko pře ty svý namakaný ruce? :( :D:D

210

Odpovědět

to trakki: Mamču hraje Nick Lang, jeden z režisérů:-)

180

Odpovědět

nechcela by som veru, aby sa mamca dozvedela, ze ja som team edward :P :DD ... rychlo na dalsiu cast!! :D

180

Odpovědět

ahoj lidi pls kdo hraje doloresinu (joeovu) mamču???

180

Odpovědět

Já zbožňuju Snapea :D ♥ Ale má zatím moc málo prostoru ;)

190

Odpovědět

↓ jo je! :D Joe Walker! ♥ a nesouhlasím s tím, že není vtipnej! :D je! a hodně :) nejlepších postav je ale víc ;)... Ron, Harry, Snape a Umbridgeová

180

Odpovědět

Mrs. Umbrdig is lord Voldemort??

180

Odpovědět

Umbridgeová je super zlounka, konečně má nějaký to charizma když jí ho Rowlingová nějak zapomněla napsat, jen je smutné, že jí pomohlo jen záměna pohlaví.

191

Odpovědět

zabiť Harryho pre jeho dobro, to ma pobavilo. Nebolo to zlé, len už by sa mohlo niečo diať :) Dolores a Dumbledore a ich detičky :D super, dík za skvelý preklad

190

Odpovědět

Galedon: To je fakt, ale spíš než Umbridgeová, tak Voldemort...
Jinak jsem se chtěla zeptat, jestli by sem potom třeba autor nechtěl naskládat Potion Master´s Corner?

180

Odpovědět

hej lidi všímáte si že se umridgeová většinou líbí holkám? :P stejně jako voldemort... ono to asi nebudou tou rolí a ,,vtipností,, :P

200

Odpovědět

Já osbně bych tam tolik "mamči" nepotřebovala, ale asi tam patří, takže to nějak překousnu :D Ale na můj vkus je v celém AVPS málo písniček (teda v těch dílech, co jsem viděla) a to mi přijde škoda...

190

Další