Adam vs. Had

Thumbnail play icon
60 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:86
Počet zobrazení:3 539

Pod pojmem Ráj si většina lidí představí idylické místo, kde nejsou žádné trable. Jak se zdá, většina lidí se mýlí.

Přepis titulků

VELKÉ KONFLIKTY ADAM VS. HAD RÁJ DVA TÝDNY PO STVOŘENÍ SVĚTA - Adam, že? - Ne, Eva. - Eva? - Ne, Adam! I ty jeden. No nic, dobrý pokec, pa. - Kam ten spěch? - Ale nikam. Chtěl jsi něco probrat, že? Hele, zajíčku, přestaň hrát blbého a možná přežiješ.

Já jsem spíše had. Zajíček, zajíček! Necháš mou ženu být? - Co? - Vajco. Dobře víš, co myslím. - Chodíš za ní a meleš o zakázaném ovoci. - Vážně? Jak se jmenuješ? - Slávek. - Dobře. Tak tedy poslouchej, Slávku.

Jsi nechápavý, nebo co? Je jeden strom, ze kterého nemáme jíst. A ty chodíš za moji ženou a nabádáš ji, aby snědla jeho plod. - Jsi snad blbý? Kolik vidíš prstů? - Pět. - Tak blbý nejsi, co teda? - Nic teda, můžu jít? Ne, nemůžeš jít. Má žena nemůže ani na malou bez toho, abys ji otravoval - Scházíte se dlouho?

- Ne. - Ale kecy v kleci. - Stejně se o ni nestaráš. Nemám kdy, když není doma. A proč asi není? Protože je pořád s tebou. - Asi mě má radši. - Ne, nemá tě radši. - Akorát za ní chodíš. - Nebo ona za mnou! Hele, Slávečku. - Ty se tady dobře bavíš, co?

- Snažím se. Víš co? Dělej si s tím stromem, co chceš. - Bůh se naštve a ztrestá tě. - Promiň. Drž se od mé ženy dál, nebo ti vyrvu nohy z prdele! Budeš se plazit! Rozumíš? Plazit! Budu se plazit, až sníš to ovoce, borče. O DVA DNY POZDĚJI Ha! Holořitník jeden. Prý "Nech ji na pokoji, vole".

Kdo se směje teď? Ale ne, komár, ne! Sakra! Bože!

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

zajebiszce

10

Odpovědět

Joo komár... to je peklo! :D

21

Odpovědět

Zbožňuji polštinu, jen tak dál. Škoda, že tam nebyla Eva.

53

Odpovědět

Petr Š. a já spasíme vaše duše týdenními polskými videi #ligakatolickýchbuzerantůvracíder

25

Odpovědět

Zastavit Poláky je snadné, stačí několik železničních přejezdů a Poláci už se dobrovolně postaví vlakům do cesty.

21