Adele, Jenny a Graham Norton

Thumbnail play icon
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:398
Počet zobrazení:12 041

Dnes pro vás máme perličku, která nepochází z talk show. Graham ve spolupráci s BBC Music uspořádal soutěž pro amatérské zpěvačky, které vystupují jako dvojnice Adele. Žádná z nich ovšem neví, že pravá Adele je mezi nimi...

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz - Vypadáš úžasně! - Ahoj, Grahame. - Ahoj. - Ahoj, jsem Jenny. Moc mě těší, Jenny. To je fakt dost dobré. - Vůbec si nejsi podobná! - No páni. Proto mám rukavice, kvůli tetování. Bylo to vtipné, když jsem na tebe čekal. Jako na hodně divném rande naslepo. Poznám ji, až přijde?

Máš i jiné oči! Vypadají víc zapadlé. A mám falešnou bradu, falešný nos a nakreslila mi menší rty. - Aha, takže i brada je falešná? - Mám v ní důlek, to by hned poznaly. - Ale budeš i mluvit jinak. - Ano, budu Jenny. Velmi klidná a rozvážná. Protože já mluvím ostře a rychle. Jenny pracuje jako chůva. Chůvy mluví pomalu a klidně, aby svět dával smysl. Tak hádám, že by ses měla jít připravit do zákulisí. A budu chodit takhle.

Nebo takhle! Začínáme. První Adele jde na pódium. Jdem na to. - Já jsem Gabriella. - Jenny. Všichni děláte jen Adele? - Ano, začala jsem nedávno. - Těším se na nové album. - Nová hudba, nové písně ke zpívání. - Dala si na čas. - Řekla bys jí to do očí?

- Klidně. Povídá si s nimi! Má vychytaná její gesta. - Dělám to asi šest měsíců. - A ty? - Pět let. Ty? - Čtyři. - Ale moc nevystupuju. - Vážně? Není velká poptávka. - Myslím, že by se jí líbil. - Moc by se jí líbil, určitě. - Lisa Martin, pojďme!

- Občas si sundává boty. Takže až mě začnou bolet nohy, taky se zuju. Co vy na to, holky? Buďme jako Adele. - Není mi moc dobře. - Opravdu? - Je mi trochu mdlo. - Nechceš jít na vzduch? Je mi zle. Chudinka. Jenny připravená. Na můj pokyn. Tři, dva, jedna... akce. Pardon.

- Pardon, jsem nervózní. - Chcete vodu? - Ne, zkusím to znova. - Od začátku? Dobře. - Předtím byla hodně nervózní. - Vážně? Jo, musela si sednout. To si děláte srandu! Je to ona? - To není ona. - Ale je. - Je to fakt, Adele?! Je!

Proboha! To není ona, nene! Jenny zpívá na pódiu a ostatní Adele na to pomalu přicházejí. Má můj nos. Mám slzy na krajíčku, jak je to dojemné. Já budu brečet! Všechny Adele, seznamte se se svou Adele! Byla jsi moc dobrá!

- Proboha. Je to tak! - Je to Adele! Nemůžu tomu věřit. Dostali mě! - Neuvěřitelné! - Mně to došlo až jako poslednímu. Stačilo se jí podívat na ústa. To se zkrátka nedá napodobit. Nádhera. Byla to nádhera. Mockrát děkuju.

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tohle je taky skvělý - Carpool karaoke Adele v The Late Late Show with James Corden https://www.youtube.com/watch?v=Nck6BZga7TQ

70

Odpovědět

Tak to je ostrý. Adele zpívající Wannabe od Spice girls. :D
Super video.

10

Odpovědět

Já jí vždycky slyšel jen zpívat a myslel si, jak to není upjatá panička. Jsem příjemně překvapen, jaká je to "čupr" baba :)

170

Odpovědět

Graham (a věci s ním spojené) mě baví, a to hodně ;-) Rozbušilo se mi srdce jen u počítače, neumím si ani představit, jak se cítily ty fanynky.

160

Odpovědět

Moc jí nerozumím, ale nemělo by být dle logiky spíše v 0:52 napsáno "aby slova dávala smysl" než "aby svět dával smysl"? :)

24

Odpovědět

Tohle tu uz je

011

Odpovědět

Tohle už tu bylo ne? Na 100% bych nesledoval Nortona jined a tohle jsem už viděl... divný.

317

Odpovědět

Jestli konkrétně tady, to nevím, ale fakt je, že svého času tohle video proletělo snad všemi zpravodajskými servery a sociálními sítěmi.

222

Odpovědět

pekné video :)

180

Odpovědět

Chudák holka, má falešnou noc :( :D

213

Odpovědět

Díky, jdu to opravit. :)

140

Odpovědět

:D právě jsem se do Adele zamiloval :D správná ženská :D

304