Aerolinka s živou zábavou

Thumbnail play icon
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:73
Počet zobrazení:4 029

Připadá vám létání zdlouhavé a nudné? Letecká společnost Global Skies přichází s nepřetržitým živým programem, který vás na palubě zaručeně zabaví po celou dobu letu. Alespoň v podání dalšího dílu pseudodokumentů od Comedy Central.

Poznámky:
Skladba 999 lahví piva je v originále 99 lahví piva (99 Bottles of Beer) a naráží tak na délku letu.
Dane Cook je americký komik.

Přepis titulků

Ráno se vzbudím, nadechnu se stlačeného vzduchu a poděkuji vesmíru za tuhle práci. Jsem Jamille Donna a dělám živý zábavní program na palubě Global Skies. Vítejte na palubě letu se 14hodinovým nepřetržitým živým zábavním programem. Krása živých vystoupení je v tom, že je všichni sledujeme současně. Lidem to dává možnost navázat kontakt. Má nejoblíbenější vystoupení jsou kouzelník Aaron, naše jojo rebelka Maddie a náš proslulý vokální kvarteto.

999 lahví piva na stěně, 999 lahví piva, jednu sundej, pošli ji dál, 998 lahví piva na stěně. Veškeré místo na palubě zabírají pasažéři a posádka, takže baviče o pauze skladujeme v zavazadlovém prostoru. A jelikož jsme mezinárodní aerolinka, cesty obohacujeme i autentickou kulturou. Dámy a pánové, potýkáme se s turbulencemi.

Zůstaňte prosím připoutaní. Děkuji. Strach z létání je častý a cestující díky nám zapomenou na smrt díky zábavnému a interaktivnímu prostředí. Pokud se vám zvedá žaludek, pod sedadlem máte pytlík. Pokud se vám zvedá něco jiného, přivítejte taneční skupinu Sexy Blesky. Jakmile zapadne slunce a děti usnou, pěkně to rozjedeme. A když se začne blížit přistání, společnou cestu zakončíme trochou humoru. Děkuji, nemusíte vstávat. Vlastně zůstaňte sedět a připoutaní. Je skvělé vystupovat před vyprodaným publikem.

Kdo z vás letí poprvé? Tak snad to nebude i naposled, co? Takovýhle výbuch jste asi od dvojčat neviděli. - Proboha! - To je odporné! Když tohle řekne Dane Cook, lidé se smějí. Nevím, proč to dělám. Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Člověk se těm sebevražedným atentátníkům až přestává divit...

20

Odpovědět

Těch 999 lahví mě dostalo...v tu chvíli člověk prostě pochopí, že dorazil do očistce =oD

210

Odpovědět

pre zaujímavosť, British Airways už testuje VR na linkách z letiska JFK, zatiaľ len v prvej a business triede.

22

Odpovědět

VR v turbulenci, tak to musí být pecka :D

100

Odpovědět

A můžeš si tam pustit třeba let nad Atlantikem

10