Cvičební program "Zhubni strachy"

Thumbnail play icon
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:132
Počet zobrazení:5 127

Cvičení pro bílý ženský už na webu máme, teď ale díky pseudodokumentaristům z Comedy Central přichází možnost hubnutí pro všechny. Cvičební program "Zhubni strachy" si totiž může objednat kdokoliv. Stačí trenérům sdělit, z čeho máte strach.

Poznámka: BMI je tzv. index tělesné hmotnosti, který udává podváhu, normální váhu či nadváhu jedince.

Přepis titulků

Dvě minuty a čtrnáct sekund. Nový osobní rekord. Dobrá práce, Aliso. Jsem Mike Franklin, zakladatel programu "Zhubni strachy", cvičení, které pohání strach. Zatímco ostatní posilovny spoléhají na tvrdou práci a odhodlání, náš model zaručuje, že i ten nejlínější sráč si zaběhá, ještě než vyjde slunce. Řekněte nám, čeho se bojíte, a zbytek zařídíme my. Program využívá principu "útoč, nebo uteč".

Strach z vašeho organismu vypudí hovno a vy tak budete lehčí a rychlejší. Inspiroval mě můj nevlastní otec, když mě honil s nožem v ruce. Podle terapeuta mám trauma, ale moje BMI si to nemyslí. Díky našemu workshopu s kostýmy a hercům bez práce se jakákoliv noční můra může stát realitou. Trauma z dětství, bezdomovci, policejní brutalita. - Z toho, co vás děsí, uděláme trénink. - Na zem! Hned! - Cože? Ruce pod pás!

Jdi do kliku! Dolů! Nahoru! Dolů! Lokty k tělu! Výborně. Nahoru, dolů, nahoru, dolů. Nádhera! Černoši se v Americe bohužel denně potýkají se systémovým rasismem. Zároveň ale spálí dvakrát více kalorií. Kvůli rasismu. Zažalovali mě už 14krát? Jasně. Mají ale mí klienti výsledky? Rozhodně. A nepohání nás jen strach o nás samotné. Pro ten nejlepší trénink se dokážeme zaměřit i na vaše nejdražší.

Stůjte! Stůjte! Zastavte, prosím! - Myslela jsem, že tě unesli! - Nic se neděje, Kathy. - Na všechny únosy si najímáme dvojníky dětí. - Jste zvrácení! Vytrvalost se ti ale zlepšuje. - Uvidíme se příští týden v blíže neurčený čas. - Díky. Pokud máte raději skupinové tréninky, máme i korporátní trénink. Není nic děsivějšího než chování stáda. Oheň se netypicky šíří směrem dolů!

Musíte zpátky na střechu! Rychle, rychle! Na střechu! Šlapejte ty schody! Jedeme! Až na střechu! Oheň je všude! Musíme zvýšit tepovou frekvenci a sfouknout ho! A skáčeme, všichni! Jeden, dva, tři, čtyři! Úklid je docela na hovno, ale výsledky smrdí samy za sebe. Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To by se siklo, byla by dobra i pobocka v CR :D

63