Rozvodový fotograf

Thumbnail play icon
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:82
Počet zobrazení:5 087
Další pseudodokument od Comedy Central zachycuje muže, který tvoří protipól svatebních fotografů.

Přepis titulků

Fotky zachycují momenty, které nás pozitivně či negativně formují. Já zachycuji den, kdy se z jednoho stanou dva. Jsme Tom Byrd a pracuji jako rozvodový fotograf. Pro mnoho lidí je podepsání rozvodu nejšťastnějším dnem v životě. Cítí se jako znovuzrození, vysvobození z let plných nenávisti a lží. Vedu lidi k tomu, aby byli osobní, zranitelní. Než dojde na "Neberu", vydáme se někdy s páry na místo první hádky, kde znovu roznítíme tu energii.

Občas se potýkáme s rozvodzillou, ale kdo se při plánování rozvodu nerozčílí? Svatební hosty nečekejte, právníky ale ano. Často jsou nadšení víc než kdejaká družička. - Budeme bohatí! - Ano! Ta záře v očích, která se ženám vrátí po dlouhém manželství bez sexu, je krásnější než západ slunce. Když náhodou dojde k usmíření, nafotím ho, ale na můj web fotky nejdou.

A účtuju si dvojnásobek. To se jen tak vzdáte? Jednou jsem byl i svědkem toho, jak si rozvedená přivedla nového milence. Nemohl jsem se tě dočkat. Jak je, chlape? Vezmeš si mě? Bože můj! Ano, ano, ano! Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak to bylo suchý jak drn. Jen tak dál! :-D

30