Muž, který plave do práce

Thumbnail play icon
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:87
Počet zobrazení:4 558
Comedy Central přináší další pseudodokument, tentokrát o muži, který se rozhodl spojit ranní dojíždění do práce se cvičením.

Přepis titulků

Lidé, co dojíždějí do práce, většinou nestíhají cvičit. Já stíhám obojí. Jsem Greg Washburn a denně do práce plavu přes newyorskou East River. Když zrušili můj spoj do práce, musel jsem konat. Bydlím ve Williamsburgu a nehodlám se stěhovat. Musel bych si najít novou kavárnu. V rodném San Francisku jsem chodil plavat, takže o nic nejde. Možná to není legální, ale copak to někdy bělocha zastavilo? Navíc můžu cestou zamávat hipsterům.

Ano, je to pomalejší než jet na kole, ale při plavání se snáz najím. Navíc můžu každý den pár minut dělat, že jsem vydra. Pracuji 60 hodin týdně na Wall Street, takže musím být efektivní. Svoji ranní meditaci tak zvládám při plavání. Znečištění vody je sice stokrát vyšší, než je doporučeno, ale aspoň se nedotýkám madel v metru. Zdá se vám crossfit těžký? Přeplavte cestou do práce řeku. Pak si povíme.

Výsledky podle mě mluví za vše. A ve výsledku mě kolegové respektují. Omlouvám se, že jdu pozdě. Hrozné proudy. Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Zvolil špatný oblek: TRUE WETSUITS BY QUIKSILVER

https://theawesomer.com/quiksilver-true-wetsuits/317970/
Japonci byli vždycky divní. :-D

10

Odpovědět

Vsadím se, že někdo taký bude :D

120

Odpovědět

Akorát se nesnaží přeplavat East River, ale Gangu... :D

20