Kaskadér pro rány do koulí

Thumbnail play icon
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:91
Počet zobrazení:4 280
Další zajímavou osobností, kterou si pseudodokumentaristé z Comedy Central vybrali pro dnešní díl, je profesionální kaskadér. Tenhle si ale nechává platit za dost specifické kousky.

Přepis titulků

Rána do koulí je ve filmech už klasika. Správně to ale zvládne jen profík. Jsem Rick Daniels, kaskadér pro rány do koulí. Je to jedinečné řemeslo. Ránu do koulí zvládne každý kaskadér. Když ale Fincher potřebuje 56 záběrů, jsem tu já. Někdo si z mé práce utahuje, je v ní ale jistá pravda. Život je náhodný, nemilosrdný a způsobuje nevolnost. Pravý smysl ran do koulí je jasný. Existence je utrpení. Nejčastější otázka je, jestli to bolí.

Odpověď je vždy stejná: "Jasně, ty blbče. Dostáváš rány do vajec." Mám ale jisté metody, jak minimalizovat bolest. Naučil jsem se, jak varlata na povel vtáhnout. Pro jejich sestoupení stačí zakašlat. Dlouho jsem si myslel, že nebudu moct mít děti, ale spíš to pomáhá. Pro mé spermie je to jako výcvik mariňáků. Teď zvládnou všechno. Navíc jsem celkem oblíbený při Dni práce. Pro slávu to nedělám.

Cenu Pytel jsem vyhrál 8 let v řadě. To jsou v podstatě Oscary ran do koulí. Ve výsledku jsem sice nejlepší, ale jen proto, že neusínám na vavřínech. Když zrovna nepracuji, jsem na tréninku. Každý den. Na tréninkových odpalištích. To byl jeden. Ještě 99. Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář