Amanda Peet u Craiga FergusonaThe Late Late Show with Craig Ferguson

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 45
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:543
Počet zobrazení:9 751

Tentokrát vám přinášíme rok starý rozhovor s herečkou Amandou Peet, která Craiga poctila svou návštěvou před premiérou filmu Z cizího krev neteče. Rozhovor neprobíhal již od začátku zrovna standardně a byl plný opravdu zajímavých informací včetně jedné skutečnosti ze zákulisí show.

Přepis titulků

Vítejte zpátky u naší show! Dnešním prvním hostem je ohromně talentovaná a krásná herečka, jejíž nový film Z cizího krev neteče jde do kin v pátek. Tady je ukázka. Přichází Amanda Peet. Omlouvám se, to se ještě nikdy nestalo. Neobtěžoval tě ten kůň? Věděl jsi, že uvnitř toho koně jsou větráky? Na různých místech... Ano.

Někdy se nám stává, že se přehřívá, a proto tam má větráky. To jsi o těchhle koních nevěděla? Je to zvláštní plemeno Appaloosa s větráky. Jak se máš? Vypadáš dobře. Tohle se mi líbí. Co to máš? - Na to jsem se tě chtěla zeptat. - Co je to? - Někdo pšišel do mojí šatny... - Pšišel do tvojí šatny? Ano. - Přišel do mojí šatny... - Dobře. To bylo norsky? - Co to máš?

- Už teď je mi jasné, že to dopadne špatně. Barvy hrnků pro hosty. Dali ti seznam barev hrnků? - Ty jsi o tom nevěděl? - Ne, nevěděl. Jen jsem chtěla vysvětlit, jaký to má význam. No, tohle je seznam různých barevných variant hrnků pro hosty, kteří sem přijdou. Prosím, netleskejte jen proto, že vám to přijde trapné. A vybrala sis?

Ne, protože mi to přišlo pošetilé. Pošetilé? Jak se opovažuješ?! Jak se opovažuješ sem přijít a používat slova z Panství Downtown jako "pošetilé", zlořáde jeden?! Slyšel jsi to, Geoffe? - Takhle by to tedy nešlo, mladá dámo! - Říkat nám, že je to pošetilé, by tedy nešlo! Ještě nikdy jsem nebyl takhle rozhořčen. Hele ty, teplý kostlivče, nepleť se do toho. Musím říci, že máš štěstí, že nemám nohy, jinak bych ti přišel dát pětadvacet na holou.

To teda mám... - Nejspíš by se ti to líbilo. - To by se mi moc líbilo. To by stačilo. Řekni mi o svém filmu. Omlouvám se, došlo mi, že jsem roztrhal... - Můžu to zahodit? - Myslíš takhle? - Chtěla jsi to zkusit? - Jo! - Máme jich tu víc. - Dobře. Mám tu napsaná jména dnešních hostů, kdybych je náhodou zapomněl...

Koukej, tady jsi ty! Chceš to roztrhat? - Chceš roztrhat tenhle? - Ano, chci. - Tak do toho. A je to. - Dobrý pocit, že jo? - To ano. - Je to jako když trháš všechny zvyky v žánru takovýchhle pořadů. - Ano. To mám rád. Řekni mi něco o tom filmu. Vypadá dobře. Film... Byla to zábava... Super!

A jak se máš ty? Vypadá opravdu dobře, těším se na něj. Mám rád všechny, kdo v něm hrají, ale tebe nejvíc. To je milé, ale Mellisa McCarthy a Jason jsou... - Kdyby tu byli, řekl bych jim to samé. - To jsem si myslela. - Tak to v šoubyznysu funguje. - Já vím. - Máš nejradši toho, koho máš před sebou. - Ano, ty jsi můj nejoblíbenější člověk z večerních talk show. S tím nesouhlasím.

Nejsem člověk z večerních talk show. - Tak jsi prezident Austrálie? - Ano, přesně tak! Ne... A co jinak? Jak se má tvůj manžel? Toho mám rád. - Máš ho rád až moc... - O čem to mluvíš? Podle mě je to velmi talentovaný a pohledný spisovatel. - Dost se hádáme... - Tomu říkám úlovek, holka! Je chytrý, pohledný... To je moje.

Takovýhle věci já dělám. - To je neuvěřitelný. - Ale je to tak. Dělám takovýhle věci. Nikdy jsi to neudělala? Rozhodně ne před tolika lidmi. - Chceš si to zkusit? - Ne, ne. Doma se často hádáme kvůli tomu, koho z nás máš radši. - Opravdu? - Ano. - Mluvil o mně? - Můžeš to udělat jako v Panství Downtown? - Vypráví o mně? Geoffrey, vypráví o mně?

Jo! Ale pak jsem se dozvěděla, že jsi ještě neviděl Hru o trůny... - Ještě jsem to neviděl. - a přišlo mi, že mám navrch. Protože jsi to viděla, nebo protože tvůj manžel to píše? Protože jsem měla pocit, že máš radši mě. Mám tě radši, jsi moje oblíbenkyně. To jsou ty pravidla šoubyznysu, pamatuješ? - Jsi tady, takže jsi moje oblíbenkyně. - Dobře. Jen jsem se ptal, jak se má tvůj manžel.

Pamatuješ, když jsme tu byli naposled... Já tu byl naposled včera, ale když jsi tu naposled byla ty... Měl jsem velkou hádku s Katie Couric, ale ta byla hraná a bulvár se toho hned chytil. Ano, letěly jsme pak spolu domů a spaly vedle sebe. - Jako lžičky? - Jako lžičky. Máš fotky? - Tulily jste se k sobě? - Byly jsme hned vedle sebe a bylo to...

Bylo to moc příjemné. - To se vsadím. Mluvila o mně? - Je pořád trochu naštvaná. - Na mě? - Byla z toho sporu trochu mimo. Nebyl mezi námi žádný spor. To si vymyslel bulvár. Katie Couric je moje kamarádka, mám ji rád. Bavíme se spolu pořád a téměř denně spolu máme sex. To poslední není pravda, jen jsem to pro efekt nabaloval. - Já tě fakt žeru! - Vážně? Já ti nevím. Přece jen jde o šoubyznys. - Ne, vážně. - Opravdu?

- Opravdu! To je... Jak se tomu říká? - Háčkované. - To je ono. Je to něco jako hákování, akorát s vláknem. - To jsi dělala ty? - Ano. - Bylo by skvělé, kdyby jo. - To víš, že ne. - Neumíš pracovat s vláknem? - Nepatřím mezi takové lidi. Takové lidi, co používají vidličky a nože? Byla jsi někdy v Tokiu?

Co to má s tímhle společného? Ano, byla. Viděla jsi tam moji show? - Mluvili tam o mně? - Všude, kam jsem vkročila. Ten film vypadá dobře. Pokaždé když změníš téma, tak mám pocit, že něco kazím. Nic nekazíš. U mě rozhodně ne.

Všechno je v pohodě. Chceš vidět, jak se věci kazí? Podívej se na monolog. Nic nekazíš. - Tvůj monolog se mi líbil! - Děkuji. - Ježkovy oči. - Co se děje? Potíš se? - Jo, nejspíš se potím. - Nemyslím si. Je hezké, že jsi Skot a přitom umíš něco z jidiš. Sice nejsem žid, ale moji předci byli. Jsi skoro žid.

Máš židovské předky a jsi blázen. Děkuji, aspoň že nejsem hňup. No... Počkejte... Můžu si k tobě znova přičichnout? - Hezky voníš. Chci tu vůni identifikovat. Můžu? - Jo. - Aviváž? - Můžu si přičichnout já k tobě? Aviváž s trochou zmatenosti. Ukaž, přičichnu si.

Co jsi cítila? Hovínko? - Co je to? - Je to... Je to docela sexy. - Víš, co to je? - Jak se tomu říká? - To mi řekni ty. - To je koňská voda. Musíme si dát přestávku. Za chvíli jsme zpátky. Vítejte zpátky! Přinesli jsme si sem nabídku našich hrnků, ze kterých si Amanda může vybrat, protože předtím dostala jejich seznam, ale myslela si, že je to ujetý.

Dostala jsi seznam a jsou fakt dobrý. Co třeba oranžová? - Oranžová není nic pro mě. - Proč ne? - Nevím. - A co světle modrá? Ten je pěkný. "Haló? Modroočko?" Dobře, tak ne. Fialová? Příliš církevní? - Mohla bych si je vzít všechny?

- Ne. Nedaří se vám? - Tak si vezmu tenhle. - Jaká je to barva? Kobaltová modř. Námořnická modř? - Podle mě to je královská modř. - To bude ono. Jde nám to moc dobře. Natáčíme vůbec? - Protože...

- Nic nenatáčíme. Vysíláme živě. Jo, jasně. - Co to říkáš?! - Řekla jsem ti už, jak moc tě mám ráda? Jo, řekla, ale ničím jsi mi to nedokázala. Zatímco já jsem ti dal hrnek. Tak jo. Došel nám čas. Jsi si jistá, že chceš tenhle hrnek? Počkej chvíli. - Tohle nebyl můj nápad. - Tohle na mě děláš, - protože mám židovské předky?

- Přesně tak. - Chceš tenhle? - Teď tě mám ještě radši. - Tenhle se mi líbí. - Co by mohlo být lepšího než skotský žid? - V Glasgow je velká židovská komunita. - Jasně. - Vážně. - Opravdu? - Jo. Tak to tam vyrazím. - Dobře. - Líbí se mi tyhle dva. Jeden ti stačí. Díky.

Víš, co znamená CBS? Co být skromný? Je to pravda. Amanda Peet, dámy a pánové! Za chvíli jsme zpátky. Překlad: sp00ne www.videacesky.cz

Komentáře (30)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

absolútne kúzelná osôbka ....

30

Odpovědět

Bodík odo mňa pre snaživého bobríka.

30

Odpovědět

Za CBS +1.
Hrozně se mi líbí jak si překladatel pohraje se slovní hříčkou, aby ji přeložil do jiného jazyka a přitom zachová původní pointu.

480

Odpovědět

Co být skromný :-D

130

Odpovědět

Tak Amanda Peet spadá do kategorie "SuperExtraSympatická" a ke všemu nádherná. Chvilkami mi připadalo že si dala před vystoupením drink na kuráž ´:D

320

Odpovědět

:D Ta má nádherný smích. Tu bych chtěl za ženu, protože by se nejspíš smála každýmu mýmu vtipu. To je vlastně všechno co od ženy vyžaduju. Ještě teda krom lízání análu.

20419

Odpovědět

Já jsem vždy lekl, že ztratila dech, když se smála, ale pak se mi vždycky ulevilo, když se opět nadechla.

310

Odpovědět

Ale je nádherná, co? a to ji je už 42.

301

Odpovědět

môj otec je škotsky Žid
... čo sa týka jeho povahy ohľadom peňazí...

131

Odpovědět

Má auto, které se nejenže otočí na pětníku, ale ho i sebere.

100

Odpovědět

kdyby ten rozhovor nebyl v tv, ale někde v baru, tak si myslím, že by někdo večer skóroval :D

1230

Odpovědět

10:05 Podle mě je to TARDIS blue :D

393

Odpovědět

to bol aj moj prvy tip :D

30

Odpovědět

Když řekla, že její manžel píše Hru o trůny, tak jsem se úplně vyděsil, že je to George R. R. Martin :D ale pak jsem si toho manžílka vygůglil :D

862

Odpovědět

Já to samé. :D

320

Odpovědět

George R.R. Martin píše Píseň ledu a ohně, Hru o trůny už dopsal dávno :D

177

Odpovědět

Proč jste vybrali zrovna tady ten rozhovor,když za 1)host není tak známej 2)půlka rozhovoru se tlemí :D

673

Odpovědět

Můj soused zabiják?

450

Odpovědět

Mně přijde, že kdykoliv má Craig v pořadu nějakou ženskou, tak to není tak úplně rozhovor jako spíš takový návod, jak zábavně nabalovat ženy :)

1261

Odpovědět

Jo ten kdyby chtěl, tak jí má po natáčení hned v posteli, jak ho žrala :D ...a třeba i měl :D

334

Odpovědět

+BushidoViděl jsi jeho ženu? Ten takový věci nemá zapotřebí :D

293

Odpovědět

+BushidoDal jsem do googlu "craig ferguson's wife" a našlo mi to jeho fotky s nějakou holčinou, vypadá jak jeho dcera :D tak jestli tohle je jeho wife, tak to má dobrý ;)

100

Odpovědět

+BushidoJojo, Megan Wallace-Cunningham
http://images.huffingtonpost.com/gen/56829/original.jpg

110

Odpovědět

Tak tato bola pekne vysoko (high) ... dokonca aj Craig mal dost :D

250

Odpovědět

Jednou si vyrazí smíchy kolenama zuby! :D

425

Odpovědět

Jednou si smíchy vyrazí koleny zuby? :)

1019


Odpovědět

+Daw8IDJednou ti někdo za tenhle koment vyrazí zuby a bude se smát.

76

Odpovědět

+Daw8IDDawID: Kdyš ťi tak dělá dobre ňekoho oprafovat, tak sy opraf tohle, z toho doztanež organismus :)
:D :D

107
Další