Američané nejsou hloupí

Thumbnail play icon
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:2 204
Počet zobrazení:22 453

Občas byste se divili, kde by Američan hledal Severní Koreu. Ostatně v tomto videu si špatných tipů a základních neznalostí užijete až až. Nicméně bych ani po zhlédnutí neházel všechny Američany do jednoho pytle, vzpomeňte si na Nikdo není dokonalý.

Přepis titulků

Spousta lidí nadává Američanům za to, že jsou hloupí. A že nic neví o světě kolem sebe, ale realita je někde úplně jinde. O čemž jsem se přesvědčil na ulici, pokládáním otázek o světě, v němž žijí. Jmenujte zemi, která začíná na "U". Jugoslávie. Utah. Země, co začíná na "U"... Utopie.

Kdo je v "Koalici ochotných"? Nemám páru. Afghánistán, Kuvajt. Irák, Pákistán... - Nový Zéland? - Nový Zéland. Jaké je náboženství Izraele? Izraelské. Muslimské.

Islámské. Zřejmě katolické. Jakého vyznání jsou budhističtí mniši? Budhističtí mniši? Budhističtí mniši, Budhističtí mniši... Islámského? Já nevím. Kdo vyhrál válku ve Vietnamu? My.

Počkat, byli jsme vůbec ve válce ve Vietnamu? Kdo je Fidel Castro? Zpěvák? Kolik stran má trojúhelník? Sakra, čtyři. Žádné strany... Jednu? Jaká měna se používá ve Spojeném království?

Jaká měna se používá ve Spojeném království? Co je to Spojené království? To netuším. Zřejmě americké peníze. Peníze královny Alžběty? To je všechno, co vím. Jmenujte zemi, která začíná na "U". Zemi? Co třeba tahle? Jaká?

Spojené státy americké. (United States of America) Pokud mluvíme o terorismu, kterou zemi bychom měli napadnout jako další? Saudskou Arábii. Něco na Blízkém východě. Ať z toho pitomýho Blízkýho východu klidně udělaj jeden velkej kráter. - Já myslím, že Itálii. - Itálii? Kubu. - Kubu?

- Jo. - Írán. - Írán? A proč? Myslím, že tam teď někdy brzo bude revoluce. Rusko, Čínu... Indii a Pákistán. ...Indonésii, Brazílii... - Koreu. - Koreu? Proč si to myslíte? - Jsou s nimi problémy. - Problémy? Jaké problémy? Jejich postoj.

... Kanadu... Srí Lanku? Přímo tady. O tom jsem nikdy neslyšela. - Írán. - Zapíchněte tedy jedničku do Íránu. Jih, jih, jih... Kde to jsme? - Severní Korea. - Proč zrovna Severní Korea? - Nukleárno.

- Nukleárno? - Jo. - Zřejmě Francii. - Francii? - Jo. Tak zapíchněte číslo dvě do Francie. Proč říkáte Francii? Vypadá to, že mezi USA a Francií jsou nějaké neshody. Z jaké strany si myslíte, že by bylo nejlepší napadnout Írán? Ze severu, z jihu, z východu nebo ze západu? Asi z východu. Západ.

Víte, je to úžasný, protože jsem si právě teď uvědomil, že j KLDR mnohem větší než Jižní Korea. Netušil jsem, že je takhle velká. Kofi Anan je pití. Pravda nebo lež? Kafe je pití. Kafe v čem?! Zní to jak právnická firma. - Kdo je Tony Blair? - To fakt netuším. - Nějaké tipy?

- Tipy? Skejťák? Tony Blair je herec. Bratr Lindy Blairové? Jaké země jsou v "Ose zla"? Vím, že jednou z nich je Německo. Nejsem si jistej. Ty ostatní neznám. - Kalifornie. - Jo. New York. Jeruzalém.

Jeruzalém. Dobře, je jich víc než jedna. Já myslím, že všechny. Florida. Mám tak trochu... zmatek mezi Palestinci a Izraelity. Který z nich hážou kameny? Nenapadá mě nic jiného, než ten chlápek s tou turbanovou věcí.

Já tomu říkám plenková hlava. A myslím, že... Mississippi. Kdo byl první člověk na Měsíci? John Glen. Armstrong se procházel po Měsíci, ale řekla bych, že to byl Rus. Nejsem si jistá. No, musím vám říct, že někteří lidé nevěří, že se to vážně stalo. Věří, že to bylo "zreinkarnováno" někde v Arizoně. Co je to mešita?

- Nemám tušení. - Máte nějaký tip? Zvíře. - Nemám žádnej chytrej tip. - Tak zkuste hloupý tip. - Kolik ledvin má člověk? - Jednu. Co jsou to vedlejší ztráty? Zrovna o tom udělali film (Collateral Damage), ale to asi není to, co to znamená. Zřejmě to má co dělat s tím, o čem byl ten film. Ale nebylo to nutně spojeno s filmem.

Víte, co tím chci říct? Kolik bylo světových válek? Tři. Z jakého státu pochází KFC? Co, to kuře? Nevím. Tohle opravdu nevím. Dobře, víte, co znamená KFC? Kentucky Fried Chicken, ne? Hvězdné války jsou založené na pravdivém příběhu.

Pravda nebo lež? Pravda. Kvůli čemu jsou slavná Hirošima a Nagasaki? Zápasy v judu? Kolik Eiffelovek je v Paříži? Řekl bych tak deset. Co je to Al-Káida? Al-Káida je skupina... je to sebevražedná skupina v Izraeli, na Blízkém východě.

A oni dělají ty sebevražedné bomby a tak. Jo, správně. A jejich prezidentem je Yasir Arafat. To ví přece každej. A teď mě poslouchejte. Al-Káida je jedním z křídel Řádu svobodných zednářů. Kde byla Berlínská zeď? Jaké je hlavní náboženství v Izraeli? Muslimské? V Latinské Americe se mluví latinsky.

Pravda nebo lež? Co že to? Překlad: B-hold Korekce: scr00chy www.videacesky.cz Věřte mi, neznám odpověď na tuhle otázku, ale přemýšlím. Dobře. Izrael?

Komentáře (340)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Uz chybi jen nejakej milovnik kone - jakmile vidim nalepku kone na auto, jsem si jisty, ze ho ridi dacan.

22

Odpovědět

Američané nejsou žádní hlupáci, z USA pochází spousta slavných a vzdělaných lidí a většina je alespoň průměrně chytrých , záleží jak kde , např.:v. Bostonu skoro všichni . U nás je taky hodně hloupých lidí , můj kamarád si myslel v 15 letech , že hlavní město USA je Kanada, takže neodsuzujte někoho jen podle nějakého videa . Pravděpodobně jste v Americe nikdy nebyli jen Česká hovada, která nikdy moc daleko nebyli, sem píšou takové kraviny . PS : v tom videu se prezentovali fakt dost hrozně, skoro vypadá to, jako by si vybrali ty nejblbější lidi schválně 😃

312

Odpovědět

Na tak základní otázky by měl mít správnou odpověd' snad každý. Ale ti lidé nevypadali nějak hloupě.

41

Odpovědět

jděte ven mezi lidi s kamerou a ptejte se stovky lidí, kteří působí na první pohled hloupě a uděláte podobnej sestřih v jakymkoli státě

263

Odpovědět

z tohohle viea jsme pochopil následující:Všichni kdo nejsou "emeričani" jsou ismlámisté/muslimové-Každou válku ve který byli vyhráli-Pletou si trojúhelník se čtvercem-Nevědí co je to Spojené království a když to vědí,myslí si,že se tam taky platí dollarem-Všechny země na blízkém východě mají být zničeny(takže každý kdo má jiný názor má být rozprášen)-Myslí si,že Irán,Severní Korea a Francie je v Austrálii a že je tam "nukleárno", Tony Blair je skejťák,Jeruzalém je prý v Ose zla-Mešita je zvíře,Hirošima a Nagasaki jsou známé zápasy v judu......ale o AL-kaidě "vědí" všechno---hlavně,že je to v Izraeli......USA je jen sebestředná země,která si myslí,že je pupek světa a tak se všichni musejí učit od ní,ale oni se učí maximálně o sobě a za všechny problémy můžou muslimové

302

Odpovědět

Nevím jestli se mám smát nebo brečet :)

252

Odpovědět

"viděl jsem video kde..."


chyby dělá každej, spoustu vylízanejch čechů potkáte i když si vylezete ven od počítače.

Bavil jsem se (online) s pár američanama a ani jeden z nich nebyl tak blbej, jako to, co ukazují tu, nebo v "nikdo není dokonalý"

216

Odpovědět

Tihle američtí exoti chtějí řídit svět.

227

Odpovědět

íkvé tykve

207

Odpovědět

To nejde srovnavat s poradem nikdo neni dokonaly, tam jsou spise chytaky jako kde roste kůže :D

Ale veci jako kolik bylo svetovych valek, kolik stran ma trojuhelnik nebo jestli jsou hvezne valky zalozene na realite, to je fakt o hloupich lidech

231

Odpovědět

Hvězdné války byly natočeny podle skutečných událostí... Long time ago in galaxy far, far away

222

Odpovědět

Hloupí lidé píší "o hloupích lidech", místo správného "o hloupých lidech".

00

Odpovědět

Ty máš co říkat HOMERE :D (Přece seš mezi nima)

181

Odpovědět

amričani jsou obecně banda sebestřednejch tupců (co se týče názorů na jiný národy a znalosti o nich). Neni to dlouho co jsem viděl video, kde měli ve zprávách CNN mapu evropy, a místo německa tam bylo "IRAQ" :D nenašel jsem video, tak pro zvědavý aspoň obrázek: http://vlastenci.cz/obr/spatne/germany-iraq.jpg

191

Odpovědět

Italy? :D:D Sám jsem se bavil s američanem, který cestoval po Evropě... I on mi řekl, že američané jsou strašně omezení.. je to vidět, neb jediné co pořád zminují je Blízký Východ.. pro ně jsou to spíše jen pojmy, než něco co si mohou představit...

201

Odpovědět

American: nemůžeš srovnávat otázky s Nikdo není dokonalý a z tohoto videa.
Ps: jo a čech co si dá jako username American musí bejt totální.......

182

Odpovědět

Debil, idiot, ču*ák... a tak dále

194

Odpovědět

Hlupak je predevsim ten, kdo tomuhle sestrihu priklada jakoukoliv vahu. Co si o nas pomysli prumerny american, kdyz uvidi Krampolovu traparnu "Nikdo neni dokonaly"?

2012

Odpovědět

takže teď budu všichni dělat všechno tak jako "co si o tom pomyslí emeričani...snad je to nadchne"

182
Další