Andy hraje curlingCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:485
Počet zobrazení:6 777

Andy Richter je Conanovým věrným parťákem už od roku 1993, a i když nedostává tolik prostoru, jeho smysl pro humor je pro mnohé pravidelné diváky nepostradatelný. Zatím jsme tu vždy překládali jen Conanovy výjezdy do terénu, ale i Andy se párkrát vydal za dobrodružstvím. Proto vám dnes přináším překlad krátké reportáže o curlingu, kterou Andy natočil před zahájením zimních olympijských her v ruském Soči.

Přepis titulků

Blíží se olympiáda a všichni víme, co to znamená. Je načase zajímat se o sporty, který nám budou další čtyři roky zase ukradený. A jedním z nich je curling! Rád bych vám představil Boba a Shawna. - Ryana. - Ryana, sakra! Představuji vám Boba a Ryana. Jste členy curlingového klubu Orange County. Přesně tak. Zkuste mi v kostce vysvětlit základy curlingu.

Pro mě je to totiž taková podivná jóga na ledě. Hráči musí poslat kámen až na druhý konec dráhy tak, aby měli na konci hry v cílovém kruhu víc kamenů než jejich soupeři. Jsi typově spíš metač, nebo vrhač? Sotva se známe. Že ti není hanba! Na tohle se ptej mý ženy. Můžeme, už pouštěj. Bože!

Je to fuška. Proč nemůžu udělat tohle? Můžeš, ale ten kámen pojede úplně mimo. - Miku, Miku, Miku! - Miku, podělal jsem to! Bože můj! V oblasti mých slabin nezůstala jediná píď bez újmy! Poženu vás k soudu! Jsem hollywoodská hvězda!

- No vidíš. - Ten jede dobře. Nejspíš skončí v kruhu. - Dobrá práce, Andy. - Jsem v kruhu! Jsem v kruhu! Za tolik dřiny to snad ani nestálo. Metat musíš takhle před kamenem. A chce to tlačit co největší silou a zároveň metat co nejrychleji, aby to k něčemu bylo.

A aby té legrace nebylo málo, bude na tebe skip řvát, kdy máš a kdy nemáš metat. - Takže prostě poslouchám a nedělám nic podle sebe? - Jo. Něco mi to připomíná. Přidej! Přidej si sám! Všimnul sis, že běháme po ledu? Přitlač, přitlač, přitlač! Dobrá práce! Člověk má hned větší radost ze života, když umí metat. Je to jako když zametám na dvoře.

Myslím, že už všechno důležitý umím. Mám všechny potřebné nástroje. Takže se jde curlingovat. Nebo říkáte curlovat? Jdem curlovat? - Curling. - Curling. - Curling. Super! Pošli svůj kámen, dostaň se na špici. Naplň svůj osud a zdolej všechny rivaly.

Až hodíš, všechny kameny odlétnou. Hoď kámen, zameť ho a ukaž všem... své nadání! Nechte ho jet. Teď se ukaž. Jdu na to... šmejde. Slyšel jsem dobře? To si děláš srandu.

Pořádně! - Ještě, ještě, ještě! - Je tam. Andy Richter - Hoď kamenem Písně ke curlingu Tak jo, je to napínavý. Zbývá poslední kámen, šutr, nebo co to je. Naši soupeři vedou, protože jsou blíž středové bradavce. Musíme je odsud vyšťouchnout. Jinak bohužel prohrajeme.

- Jo! - Jo. Meťte! Špatně jsem mířil. Andyho tým byl kvůli podvádění diskvalifikován a odsouzen k dalším 10 hodinám curlingu. - Vážně ti to šlo. - Díky.

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ahoj lidi :) já osobně Curling hraji a zároveň i pomáhám s tréningem. Curling není úplně snadný jak si spousta lidí myslí a náročnost na fyzičku je tu také poměrně velká. Ale co jsem chtěl říct je to, že vysvětlení podané na začátku je poměrně tragické... Každopádně vám Curling doporučuji vyzkoušet ;)

31

Odpovědět

Před časem jsem měl možnost na jedné akci pro veřejnost si zkusit třikrát vrhnout kámen a musím říct, že stejně jako většina ostatních lidí jsem při tom vypadal jak Andy na začátku videa. Je to o dost těžší a bolestivější než to vypadá. :D

20

Odpovědět

Vždyť dělá úplně stejné fórky jako Conan ...

201

Odpovědět

My jsme tomu říkali "Céčka", hrála nás to celá škola a byla to větší zábava než tohle zametání před šutrama.

39

Odpovědět

hele... kam zmizel ten skeč díra? byl tad y aběhem pár minut zmizel

04

Odpovědět

Omylem mu přidělili stejný čas zveřejnění jako Stephanu Fryovi, který dostal přednost. Tak ho zase odzveřejnili, a teď nejspíš čeká na příští volný čas. Někdo to vysvětluje mezi tím kvantem náboženského flejmu.

150

Odpovědět

"the requested video is not allowed to by played in embedded players."

13

Odpovědět

:D jak se ale trefil

211

Odpovědět

Na tenhle sport všichni tak nadávaj, ale já mám prostě takovou chuť si to zahrát :D ale není kde ... Ono to musí bejt fakt zábavnější než to vypadá ... Jako jistě pořád lepší než fotbal :D

5821

Odpovědět

Jestli tě to zaujalo, zkus petanque :)

32

Odpovědět

Měl jsem to štěstí curling vyzkoušet a ano, je to obrovská zábava. Obzvlášť, když to nikdo neumí, všichni jsou rádi, že se alespoň občas trefí do toho kruhu, protože to není vůbec sranda, a každou chvíli se někdo válí na zemi :-)

200

Odpovědět

S tou pleskackou bych ten sport asi prezil taky ...

312

Odpovědět

Andyho humor je takovej "dospělejší" tak nemusí sednout všem. Já osobně mám tenhle typ jemnějšího humoru strašně rád.

1457

Odpovědět

Také mi Andyho humor přijde lepší. Conan moc přehrává.

1028

Odpovědět

+fallangaJá myslím,že by bylo fajn kdyby Andy dostal více prostoru v show protože co si budeme říkat jeho smysl pro humor má taky něco do sebe.

100

Odpovědět

Ja neviem ale mne ten Andy nepríde vôbec vtipný. Na Conana sa nechytá.

1473