Antikoncepce

Thumbnail play icon
49 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:96
Počet zobrazení:4 855

Jste si jistí, že víte, jak funguje antikoncepce?

Přepis titulků

Ano? Promiň, že se ptám, ale jak funguje antikoncepce? To je hrozně jednoduchý. Stačí v klidu počkat, až k tobě přiletí čáp, a pak... Ááá! Jo! Je mi šestnáct, mluv se mnou normálně.

Aha. Jsem připravená na další krok, ale nechci s přítelem otěhotnět. Když ti je šestnáct, asi můžeme mluvit jako dospělí. Takže ti můžu říct o "Bitvě spermií". Rád vás poznamenám, slečno. Nejsi žádnej milenec, já jsem vajíčko. Chceš oplodňovat? Nejsi oblečen. Nepustím tě. Jsem snad k vejci vod?

To ses spletl. Vlez mi na čípek, zbičuju tě. Vrať se do svý trubice, všechno jsi zkazil. Nedám si 9 měsíců voraz, protože mě chceš provrtat. Prohraješ, i když jsi byl první. Jsi dotěrnej, nech mě bejt. Jsi přeceňovanej. Game ovaria. Game-game ovaria. Game ovaria. Game-game ovaria. Teď ty! - Můžeme si doopravdy promluvit?

- No jasně. V klidu, dělám si srandu. Nemáš smysl pro humor. Já používám kondomy, protože... V letošní kolekci najdete různé druhy. Jemný, vysoce přiléhající. XL pro rozměrné. Žebrovaný na povrchu.

A král večera? Fosforeskující! A hřebem večera se stávají šaty nevěsty! Jak je krásná, podívejte! Vrátila byste tu hračku mému synovi, prosím? A co pilulka? Tu ne. To mě příliš stresuje. Musíš na ni myslet každý den. Můžeš si nastavit upozornění, ale už mám jedno na vyvenčení psa, koupi chleba...

S třetím bych všechno popletla. Nakonec vyvenčím svou bagetu a pilulku dám svýmu pekaři. Ne, na svý platíčko musíš myslet. To máš jako s brzdama. Když řídíš a nemáš brzdy, co pak? Už nezastavíš. Narazíš a bum! Převrátíš se a kutálíš se, kutálíš.

Bác do strže a táhnou tě jeřábem a ty vypadáš jako blbec. "Jen jsem zapomněla na prášek." Vysvětluj si to pojišťovně! Ale pořád jsi mi neodpověděla. Mně to přišlo dost jasný... - Ne. - Možná... A co nitroděložní tělísko? To jsem nezkoušela.

Je to vtipný, vypadá to jako hákovací kotva. Podívej, to je ona! Dobrodružka Cindy, připravená objevovat svět! S přibalenou kotvou může lézt po horách. - Do toho, Cindy! - Dobrodružka Cindy. A její kouzelná hákovací kotva! Můžete mi tu panenku laskavě vrátit? A mé tělísko.

Moc mi nepomáháš. - No super. - Popravdě existují i další druhy. Jako třeba? - Přerušení. - Jako studia? Ne. A to funguje? Pche. Pak tu máš implantát.

Pokud dovolíte, kdybychom všechny měly implantát, byly by to třimplantáty. Tři implantáty. Tak nic. - Nebo náplast. - Tak to používám! Takže... Ne, ta je nikotinová. Ta je proti černým tečkám.

Proti celulitidě, kruhům pod očima... Ta je ze Superstar. Ach ano, tady je. Nemáš jich trochu moc? Takhle je jistější, že neotěhotním. - Není to nebezpečné? - Ne. Je. No fakt.

Takže nemáš tušení, jak funguje antikoncepce? Mám pár dotazů k pohlavním nemocem. Počkej. Přísahám, že o tomhle něco vím. HIV! KONDOMY Ty a tvý kámošky chlamydie! Já vás zničím! Přese mě se nedostaneš! Vy jste si přála konzultaci o antikoncepci a screening?

To jsem byla já, ale asi s vámi půjdeme obě. Nic proti tomu nenamítám, ale přišla jsem na výtěr, takže až na to dojde, bylo by lepší, kdybys odešla. Samozřejmě. Tak paráda. Pokud máš otázky o antikoncepci a screeningu - a chceš lepší rady než ty od Natoo... - Tak špatný to nebylo! - Ale bylo.

- No jo, bylo to ubohý. ...navštiv ipasscontraception.fr, specialistu nebo svého gynekologa. - Tak, a teď ten výtěr. - Mizím! Překlad: elcharvatova, www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nedokoukal jsem, trapné, nevtipné

10

Odpovědět

No to bhylo vskuthku rozhporuphlnee a jsem rozhořhčhen thou vyfetlo žensko co se z thoho róby tak akunrhát čulinu . Fšak dobhre to bhylo aspoň phoučhne no. Fheťačka tyvohle.

01

Odpovědět

Ja by som tam nechal len tú úvodnú scénu s lovom bocianov. Ten zvyšok videa bol úbohý.

10

Odpovědět

Nemohu se zbavit pocitu, že to video berou diskutující moc vážně.
Mně pobavilo to, jak humornou/vtipnou formou ukázali jak to NEdělat.

41

Odpovědět

úplně vidím tu 70letou režisérku jak se nadšeně usmívá...

31

Odpovědět

Mno nevím, co si z toho mám vzít. Možná by bylo fajn to protkat relevantními informacemi :/

01

Odpovědět

Zřejmě nějaké naučné video od lidí, kteří si v 60 myslí, že se umí přiblížit myšlení mládeže... a pak je ta informace, která se v rámci toho přibližování nějak ztratila...

21

Odpovědět

Tak to bylo přímo boží.
Opravdu poučné!

21