Asociace pedagogů

Thumbnail play icon
73 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:58
Počet zobrazení:2 820
Kdysi dávno, když ještě neexistovala škola, ji musel někdo vymyslet. A tak vznikla Asociace pedagogů.

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Bezva, vítám vás na první schůzi asociace pedagogů. Můžeme rovnou začít. V září nám začíná první školní rok! Vláda chce, ať děláme chůvy dětem, aby mohli rodiče efektivněji pracovat. Takže vymyslíme základní pravidla. V kolik bude škola začínat? Co třeba v osm ráno?

To ty děcka naštve. Odůvodnění zvláštní, ale může být. Dál, co děti budeme učit? Předměty. Sem s nápady. - Matika? - Může být. - Věda. - Jasně. - Angličtina? - Proč ne? - Tělák! Chcete je učit tělocvik? Musíme jim ukázat, jak se protlouct, ne? Dřepy, sprcha, vybíjená, šikana, sprcha a tak. No dobře.

Zbývá poslední předmět. - Dějepis! - Zeměpis! - Děják je důležitější! - Ne, zemák! - Musí vědět, kdy se co stalo! - Kde se to stalo! Co kdybychom je spojili a nazvali to sociální vědy? Já mám dobrý předmět. Říká se mu poškola. Jako vězení pro děcka. To je naštve. Je to super. Vymyslíme soubor náhodných pravidel, a když nějaké poruší ‒ prásk! Jsi po škole! To zní dobře.

Teď potřebujeme systém známkování, na posouzení, jak moc jim to nejde. - A budeme to posílat rodičům, to děcka naštve. - Můžete si sednout? Dobře, známkování, proč nevyužít abecedu. Za výborné znalosti dáme A, za nadprůměrné B, průměrné C, podprůměrné D a za špatný výsledek F. - Přeskočila jste E. - Co? - Řekla jste A, B, C, D, F. - F je Fakt špatný.

- Tak co je A? - Absolutně super. - Co B? - Běžný průměr. - Říkala jste, že C je průměr. C je… Cosi málo znáš. - To nedává smysl. - Bude to, jak jsem řekla! Další z pravidel bude, že žádný učitel nepřizná omyl. Jasné? Může být? Bezva. - Sláva Satanovi. - Sláva Satanovi!

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

ale jo na blbinu dobry

70

Odpovědět

Děkuji za překlad ;)

60