Basshunter - DotA

Thumbnail play icon
72 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:542
Počet zobrazení:7 341

Tato píseň neoplývá zrovna rozsáhlým, originálním, nebo nápaditým textem, ale je to pocta mé nejoblíbenější hře - Defense of the Ancients. Basshunter je švédský zpěvák a DJ, tuto píseň později předělal na cover s názvem All I Ever Wanted. Napište do komentářů, zda Dotu hrajete, popřípadě uveďte vaše oblíbené hrdiny.

Pozn.: V písni zazní hlášky hrdinů z Doty, pokusil jsem se vyhledat jejich české znění, tak jsem se snad trefil.

Přepis titulků

Překlad: Zikato www.videacesky.cz To je vše, co děláte celý den, jste na Ventrilu a hrajete Dotu. Jsme na Ventrilu a paříme Dotu. Cítím tě, člověče. Jsme na Ventrilu a paříme Dotu. Cítím tě, člověče. Jsme na Ventrilu a paříme Dotu. Postupujeme a drtíme je, s nepřáteli si pohráváme.

Jsme na Ventrilu a paříme Dotu. Pobíháme kolem a farmíme, nepřátelé snad spí. Do toho! Jsme na Ventrilu a paříme Dotu. Postupujeme a drtíme je, s nepřáteli si pohráváme. Jsme na Ventrilu a paříme Dotu. Pobíháme kolem a farmíme, nepřátelé snad spí. Jsme na Ventrilu a paříme Dotu.

Postupujeme a drtíme je, s nepřáteli si pohráváme. Jsme na Ventrilu a paříme Dotu. Pobíháme kolem a farmíme, nepřátelé snad spí. D-D-D-D-DotA! Na účet podniku. Jsme na Ventrilu a paříme Dotu. Poslouchám, člověče. Jsme na Ventrilu a paříme Dotu.

Cítím tě, člověče. Jsme na Ventrilu a paříme Dotu. Báječně. Jsme na Ventrilu a paříme Dotu. Skvělá volba. Jsme na Ventrilu a paříme Dotu. Postupujeme a drtíme je, s nepřáteli si pohráváme. Jsme na Ventrilu a paříme Dotu.

Pobíháme kolem a farmíme, nepřátelé snad spí. Do toho! Jsme na Ventrilu a paříme Dotu. Postupujeme a drtíme je, s nepřáteli si pohráváme. Jsme na Ventrilu a paříme Dotu. Pobíháme kolem a farmíme, nepřátelé snad spí. Jsme na Ventrilu a paříme Dotu. Postupujeme a drtíme je, s nepřáteli si pohráváme.

Jsme na Ventrilu a paříme Dotu. Pobíháme kolem a farmíme, nepřátelé snad spí. D-D-D-D-DotA! Nedělej si starosti, raduj se.

Komentáře (184)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Krobelus :)

200

Odpovědět

Hiya. Very nice site!! Man .. Beautiful .. Wonderful .. I'll bookmark your website and take the feeds also...I am glad to find numerous useful information here within the article. Thank you for sharing.

202

Odpovědět

Pardon, trochu mi jeblo.

180

Odpovědět

To jsem nerad hrál,ale někdy jsem to hrál,jsem v tom lama a moc jsem to nehrál,ale jinak,je to dost dobré popravdě,a pařkat s Basshunterem,to by byla má pocta! :) dávám 10/10

197

Odpovědět

hmmm vymyslet takovej text bych nezvladnul ...doted jsem zil v iluzi ze cimrmanuv dokonaly rym si nenasel uplatneni a najednou to vidim pred sebou ...nemam slov :D

200

Odpovědět

tvl fakt respekt napsat pisnicku na 2 vety... no borec :)

190

Odpovědět

HoN>DoTa>LoL

1820

Odpovědět

Best Hero of ever: !! :D Destroyer ! ! Imba :D tankové ho bez stunu nesundaj, agiliťákům taky vytře zrak... :D Imba

180

Odpovědět

trošku fail překladu ... poprvé je tam ... "I hear you man" takže slyším tě a ne cítím tě ... ale co už ... DOTA FTW a BassHunter taky.

180

Odpovědět

A Můj Oblíbenec ? Rozhodně Dragon Knight ;)

191

Odpovědět

Hraju League of Legends a DoTu a líbí se mi oboje .
HoN si myslím že není dobré a má o mnohem míň hráčů než LoL.
LoL rozhodně není žádná Parodie ;)

184

Odpovědět

OMG vy ste taký lamy v Dote,dyt hrajete za nejví noobský hrdiny Ogre Magi?Slark? a vubec kdyz za chena postavíš mekasma a za visage radlo tak to dávaj stejne jako ostaní...

183

Odpovědět

Bass hraje za Tiny(ho)písnička je celkem dobrá..Oblíbený hrdina?Nejspíš Sacred Warrior nebo Ogre Magi..

190

Odpovědět

LoL je p******a a Dota me nikdy neomrzi... Moji nej herove sou Slark , Cent , Silencer , Puck , Tiny , Naix a ty nejhorsi bridilove sou Magnus , Chen , Visage :D

181

Odpovědět

hle ja mam stejny sluchatka :D

180

Další