Batman a Two-FaceBadman

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 19
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 297
Počet zobrazení:19 644

Film Temný rytíř povstal stále dobývá kina, ale my se v dalším Batmanovi od College Humoru na chvíli vrátíme k předchozímu filmu. Batman se totiž setká tváří v tváře s Two-Facem alias Harveym Dentem, a jelikož má Batman již tradičně trošku delší vedení, nebude jejich konfrontace rozhodně stručná a rychlá...

Zdroj: http://www.collegehumor.com

Přepis titulků

Harvey, odlož tu pistoli. - Neubližuj mé rodině. - Neboj. Ublížím jen tomu, koho máš nejradši. - Tak kdo to bude? - Harvey, schovej tu pistoli, prosím. Do háje! Přestaň už mířit na mou rodinu, Dente! Máme tu vítěze. Ne! Ty tomu chlapci ublížit nechceš, Two-Facei.

Nejde o to, co chci. Jde o to, co je fér. Ty sis myslel, že povedeme spořádaný... Harvey, ještě že tu jsi! Two-Face drží Gordonova syna jako rukojmího. Two-Face! Vrátil ses. Co to meleš? Pusť toho kluka! Z hlavně pistole ještě nikdy nevzešlo nic dobrého. - Ví, co se mi stalo, ne? - Harvey, už jsi zase tady! Použij tu pistoli, až tady zase Two-Face ukáže ty svý dva ksichty.

Tebe mate to, že když na něj mluvím, vidíš jen půlku mého obličeje? Harvey, kam ses poděl? Two-Face je zpátky a vypadá pěkně nasraně. Jo... protože jsem Harvey Dent! Dobrý pokus, ale mě jen tak nenachytáš. Jsem nejlepší detektiv na světě. Batmane, Harvey Dent je Two-Face.

Cože? Batmane, vzpomínáš, jak jsi šel zachránit Rachel, ale nakonec tam byl místo ní Harvey Dent? Vzpomínáš, jak ležela půlka obličeje... tahle půlka jeho obličeje... v benzínu? Zastav mě, až si vzpomeneš. Počkat, počkat...

Chci vám jen říct, že nevím, která bije. Ty si to fakt nepamatuješ? Ten benzín mi zohavil obličej a teď mi hráblo. Na mou obhajobu... mám za sebou hektickej den. A v tomhle... obleku je děsný vedro. Musím se pořád převlíkat. - Tenhle chlap dopadnul Jokera?

- Jo, nevím, jak to udělal. Využil jsem své schopnosti, které jsem se naučil v horách! Batmane, poslyš, Harvey Dent je Two-Face. Je to tatáž osoba. Takže Harvey... býval dřív Two-Face? Já jsem Two-Face! Mám dva ksichty!

Jasný? Jsem Harvey Dent a zároveň Two-Face. Jsem Two-Face a zároveň Harvey Dent. Dobře, víš co? Začnem znova. Co vidíš? Harveyho Denta. Skvěle. A co vidíš teď?

Obluďáka. Fajn. Teď je dej dohromady. A co vidíš? - Two-Face! - Jo, jo! Cos udělal s Harveym a Obluďákem? Nic ti neprovedli. Tak jo...

Jdem na to. Hned teď. Skoncujem to. Všichni dostanou stejnou šanci jako Rachel. Pade na pade. Jak to ale můžeme zaručit? Tím, že si hodíme zasranou mincí! Jasně, prostě si hodíme mincí.

To je jen panna nebo orel. Potřebujeme padesát mincí... a pak padesát dalších. - Pade na pade. - To myslíš vážně? A můj počítač to pak zanalyzuje... pomocí vědy! Jestli padne orel, zabiju nejdřív tebe. Panna. Takže ho nemůžu zabít.

Bude někomu vadit, když hodím znova? - Ne! - Ne, střel ho. - No tak! - Super. Neee! Tohle je asi Obluďákův konec. Vrať mi syna, demente. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (30)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak za tohle připomenutí jsem fakt rád. :-) A všichni, co tohle čtou, si povinně pustí Podobná videa. :-D

221

Odpovědět

videacesky sent me here

05

Odpovědět

Cos udělal s Harveym a Obluďákem?! :D

571

Odpovědět

Přesně tak si to pamatuji z filmu. :D

351

Odpovědět

Kurva, BadAss, ty seš takovej k***t. Naštěstí nemam v plánu jít na ten film do kina a až bude k dispozici na DVD tak už si tenhle spoil pamatovat nebudu

224

Odpovědět

Doporučujem natrvalo zabanovať takéhoto kreténa

230

Odpovědět

Ještě, že jsem film už viděl, jinak bych si tě našel a spálil ti dům.

232

Odpovědět

I Used my skills, that i learned in the mountains :D :D :D :D: D: :D :D

312

Odpovědět

Ten kec s horama :D:D:D
Snad bude co nejvíc dalších dílů, tenhle Batman mě odrovná pokaždý. :D

271

Odpovědět

ty vole, tady je to samej oblibenej komentar :D

240

Odpovědět

My SKILLS then i looked in the mountains :D :D

1870

Odpovědět

Tohle fakt neříká. ;-)

252

Odpovědět

+BugHer0Jo, můj odposlech nestoji za moc :D

2320

Odpovědět

Už vyšlo další video s Batmanem od College Humor
http://www.collegehumor.com/video/6808366/batman-vs-the-scarecrow

191

Odpovědět

Vím o něm, vyšlo asi před 5 minutama. :-D

203

Odpovědět

+BugHer0je to 7 minut co reaguješ na hondulu, tak asi vyšlo o něco dřív blesku :)

1960

Odpovědět

Tak z tohodle jsem brečel smíchy. :D :D :D :D

241

Odpovědět

ten konec :DD

"Give me my son, dibshit! :D"

268

Odpovědět

to je prostě úžasný :D

211

Další