Bezpečnostní pokyny

Thumbnail play icon
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:120
Počet zobrazení:6 698

Dáváte pozor, když letušky předvádějí bezpečnostní pokyny v letadle, nebo je ignorujete?

Přepis titulků

Do prdele! - Haló, slečno? - Co je? - Jak si to mám proboha nasadit? Pomoc! - Nevím, pane. - Jak to, že nevíte? Jste letuška. - Já vím, jistě, že vím. Na začátku jsem to ukazovala, ale co mám teď dělat, když jste nedával pozor. - Jistě, že dával. Vždy poslouchám. - Jo? Tak přeci víte, jak si to nasadit. Dobře, neposlouchal jsem, musel jsem zavolat své ženě. Každý má někdy důležité hovory.

Prosím, vysvětlete mi to, proboha. Zavolejte si své ženě, určitě bude... Ale, jaká to škoda! Jaká škoda, že tady nahoře není signál. Věčná škoda. - Jestli s tím budete pokračovat, umřu. - Každý z nás jednou zemře. Tedy, já ani tamta paní neumřeme, protože mě poslouchala. Že ano, paní? Placák. - Tady jsou instrukce... - Podvádět tedy nebudete. Pro lásku Boží, vysvětlete mi to ještě jednou. - Jenom chci vaši pomoc.

Pomozte mi. - Co? Co? Promiňte, nedávala jsem pozor. - S čím vám můžu pomoci, pane? - Pomozte mi, prosím vás. Promiňte, mám úplný výpadek paměti. Jaké to je, být ignorovaný, dobré? Kvůli takovým jako vy se cítím jako kus hovna, vůbec neposloucháte. - Zaplatím. Dám vám, kolik chcete. - K čemu mi asi budou peníze? - Pane, letadlo zrovna padá. A vy umřete! - Já nechci umřít. Prosím o odpuštění za každou ignoraci letušek ve všech letadlech. Smiluj se, Pane, a prokaž milosrdenství. - Mluvíte upřímně?

- Ano. - Je to od srdce? - Ano, od srdce. Tak já vám tedy věřím. Ještě jednou vás to naučím. - Lidi, ještě jednou vše ukáže. - Prosím o pozornost všechny pasažéry. - Věnujte pozornost... - Počkat, uklidnilo se to. ...bezpečnostním pokynům tohoto letadla, které je vybaveno třemi nouzovými východy... Co je nejdůležitější v těchto pokynech? Když letuška začne mluvit, můžeme například otočit hlavou sem, případně doprava, jakmile otevře pusu. Nebo si zahrajte nějakou dobrou hru na mobilu, stejně jste závislí.

Nebo zavolejte své rodině, babičce, tetě, komu jen chcete. Noviny fungují také velmi dobře Ona spustí a vy si otevřete krásné noviny. Tyto jsou zrovna hodně zábavné. Nuže, doufám, že jste se vše naučili, pochopili jste to a přeji krásný let.

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Já to ignoruju. Nikdo po mě nemůže chtít , abych to poslouchal po dvacátý.

11

Odpovědět

A tak samozřejmě, že když lítáš pravidelně a znáš to v podstatě zpaměti, tak to není potřeba poslouchat s nastraženýma ušima. Ale to nebyl úplně příklad toho pána ve videu :-)

50

Odpovědět

Na jeho obhajobu musím říct, že většina mužů má v genech naprogramováno automatické ignorování ženského monologu delšího než půl minuty.

166

Odpovědět

Na videu to vypadá, jako by evoluce právě začala tento svůj bug řešit :D

50

Odpovědět

Smutné. :)
Ale ve výsledku je to stejně jedno, protože drtivá většina lidí propadne panice a stejně nebude dělat nic podle instrukcí, i když poslouchala. Nepočítaje ty, kteří si při cuknutí letadlem rozseknou hlavu ihned, protože nebyli připoutáni "i když kontrolka nesvítí"...
Matky stejně budou první masku nasazovat svým dětem, protože jsou to děti, jsou důležitější. A proč? Protože se nikde nevysvětluje důvod... Jako například tady: Jak se chová mozek bez kyslíku

Člověk to může znát nastokrát dobře a dávat pozor, ale nakonec stejně člověk, co si neprošel tvrdým stresem, jako například vojna, tak v tu chvíli zapomene kde co je a co má dělat. Stejně jako se říká, že při havárii se první nepomáhá těm, kteří řvou o pomoc, ale těm, kteří leží a neříkají si o ni. Nejhorší jsou lidé v šoku, ti panikařící by se měli naopak rychle zpacifikovat, protože udělají víc škody, než užitku...

1412

Odpovědět

co? wtf? zhluk slov

35