Přeživší

Thumbnail play icon
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:66
Počet zobrazení:3 774
Ve filmech téměř vždy umírají černoši jako první. Jak je tomu v reálném světě?

Přepis titulků

WEBVTT Dnes máme rozhovor s Guilhermem Soaresem, jedním z přeživších letu 727 z Lisabonu. Guilherme, jak se cítíte? Dobře. Jsem klidný a šťastný. - Hodně jste se ale vyděsil, že? - Samozřejmě. Pád letadla je ohromně hlučný, nikdo to neočekává. Navíc to letadlo spadlo v noci, takže to všechny překvapilo. - Vyděsil jste se tedy hodně? - Tak napůl. Dobře.

Šok je ještě příliš velký. - Guilherme, myslel jste si, že zemřete? - Budu upřímný. Nemyslel. - Prosím? - Já jsem bílý. - Co? - Mladí běloši neumírají. Není to něco, co by se stávalo. Navíc jsem heterosexuál. Pravděpodobnost, že bych zemřel, je příliš malá. Takže když se začalo letadlo otřásat, jsem si řekl: „Musím si nasadit masku, zavřít oči a počkat, než všechno skončí.“ „Až si sundám masku, uvidím, co všechno se přihodilo.“ Abych umřel, musel bych třeba běžet na svém běžícím pásu a uklouznout na něm.

Nebo třeba kvůli nadváze. Prostě nemoci bohatých, kteří moc jedí. Aha. Ale během toho pádu zemřelo mnoho bělochů. Ano. Ženy. Ženy a buzeranti, ti umírají. To je naprosto běžné. Viděl jste svůj život před očima? Ano, protože jsem byl v první třídě a na obrazovce běžela romantická komedie.

S nimi se velmi ztotožňuji. Je to takový můj život. A co teď, Guilherme? Jak bude váš život pokračovat? Moje dennodenní rutina se moc nezmění. Dál budu rasistou, šovinistou a homofobem a vše bude tak, jak to bylo doposud. Vracíme se tedy do stud... Ach, můj Bože. Zbloudilá kulka zabíjí, no. Solange! Přines sem nějaký hadr.

A můžeš začít prostírat na večeři. A zavolej doktoru Bronsteinovi. Překlad: Adeus www.videacesky.cz - Pomoc! - Můj Bože, co se vám stalo? Do prdele, co se to děje? - Já jsem chuďas. - Aha! Chceš snad, abych měl infarkt? Pozor, ať to auto celé nezašpiníš.

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

konečne, už mi chýbali, dik za preklad

92

Odpovědět

No vyhledem k tomu, ze vyhrala Harris tak operaci kryjte se za n***y bude muset us army prepracovat

65

Odpovědět

Proč?
U pěchoty je víc hispánců a černejch a za pěchotou jedou tanky. V abramsu sedí tři bílí a černej nabíječ láduje dělo :)
Jako školu maj všichni stejně vysokou, ale nabíječ byl s největší pravděpodobností ve sportovní třídě a hrál tamtu jejich verzi fotbalu. Nebo ragby.
Co v tom najdeš rasistickýho? :D
Kór když jim rozhodně neříkaj, že potřebujou někoho silnyho a nemusí být ´moc chytrej...

53

Odpovědět

+kopapakaV GI emerikan tanku VV VV II žádná míchaná jednotka 0,0% možná tak ve filmu.

31