Conan hraje videohry na stadionuCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:753
Počet zobrazení:8 867

Conan se domnívá, že jeho hráčské schopnosti nedokážete na svým mrzkých monitorech a obrazovkách důsledně ocenit, takže se při své návštěvě Texasu zastavil v obřím stadionu AT&T a zahrál si tam na masivní obrazovce rozmanitý výběr nejenom arkádových her.

Přepis titulků

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Jsem na AT&T stadionu. Tohle je domov Dallas Cowboys. Je to velkolepý uzavřený stadion. První, čeho si samozřejmě všimnete, je tato masivní obrazovka. Je to jedna z největších obrazovek s technologií Diamond Vision na světě. Je 22 metrů vysoká a 49 metrů široká. Váží 544 000 kilogramů. Kdyby ta obrazovka byla z masa, nastaly by obrovské zdravotní problémy.

Proč tu tedy jsem? Chci tento osmý div světa, jeden z nejúžasnějších lidských vynálezů... použít k hraní videoher. Pojď sem, Aarone. Přesně tak, je tu další epizoda Bezradného pařana. BEZRADNÝ PAŘAN S CONANEM O'BRIENEM AT&T STADIONOVÁ EDICE Jde o jeden z nejpokročilejších vynálezů světa, ironií ale zůstává, že ho musíte zapnout...

tlesknutím. Páni! To je nářez. To je neuvěřitelné. Moje srdce z toho defibriluje. Jsme na AT&T stadionu, tak si dáme fotbal. - Madden 25. - Přesně. Teď si můžeš vybrat tým. - Chci hrát za Patriots. - Já budu hrát za Cowboys. Ahoj, Brade, tady Jim Nantz s Philem Simmsem.

Jsem rád, že jsi tady se mnou! Podívejte, úplně vystihli ten mrtvolnej výraz Phila Simmse. Levou páčkou běžíš. Teď tam jen tak blábolí o Giselle. Vážně ses oženil s Giselle? Jo. Když jako přijdeš domů, tak tam Giselle je? Jo. A když ráno odcházíš, tak...

Jo, Giselle je tam. Zmáčkni jedno z těch tlačítek, abys mu to hodil. Poběží a nad některými se objeví symbol... - Jasně... - Pak to zmáčkni... Příště mi to řekni dřív, než mě sundají. Cože? Zmáčknul jsem to hned, jak to šlo. Jen podívejte... Jo, čekám až moc dlouho. Když to ukazují zpomaleně, vypadá to, že čekám na autobus.

Hrát na týhle obrazovce fotbal je tuctový. Pojďme teda udělat něco míň tuctovýho. Tahle hra se jmenuje "Flower". A ty hraješ za okvětní lístek. Můžeš si různě poletovat. Snažíš se trefit ostatní lístky, aby se k tobě připojily. Vidíš... A už máš další lístek. Panebože... ti museli bejt zhulení, když to vymýšleli.

Nedoporučuju tu hru, pokud trpíte alergiemi. Pokud máte erekci více než 9 hodin, konzultujte to se svým lékařem. Podívejte! Děcka vyhláskovala moje jméno. Všechny jsem uspal, koukněte. Ahoj, děti. To je nádhera. Hraju si tu s lístky, děti leží na hřišti, šlohli jsme jim staďák.

Zkusíme něco napínavějšího. - Co se děje? - Pardon... - Problémy s ovladačem? - Ano. Omlouvám se. To by bylo, kdyby ti došly baterky. Máme k dizpozici technologii za 15 milionů dolarů a tobě se vybijou baterky. Už to mám. Need for Speed Rivals.

R2 je plyn, L2 je zpátečka... - A potom ještě... - Zpátečka snad nebude třeba. Jo, už jedeš. Vydrž... Špatně navrhnutá silnice. Pozice toho auta je úplně mimo. - Sundej tamtoho. - Neboj... Čas na nitro.

Sklapni. Ten strom by se stejně pokácel. Bože! Ježiši... Dostaň ho! Předjeli jsme ho! Vybourali jsme se. Jaký máme skóre? To je počet nabouraných věcí. Ujel jsi pouhých 7,7 kilometrů.

Ale jakejch kilometrů. Na tuhle jízdu nezapomenu. Stejně tak každej, kdo žije v tý oblasti. - Zahrajeme si teď mlátičku. - Dobře. Jednu z klasik, Street Fightera 2. Vyber si postavu. Projíždíš to tímhle. Je mi tu někdo podobný? Budu tenhle.

Neexistuje hrozivější bojovník než Ken. Možná Brad. - Za jakou zemi chceš hrát? - Cože? Za Ameriku. USA! Tak jedem. Fláknul jsem ho do rozkroku. Tohle je nejlepší hra, jakou jsme zatím hráli. Co jsou zač ti lidé na lodi? Takoví debilové.

- Jseš v tom dobrej. - Mlátičky mám rád. Panebože, porazils mě. Ken vítězí! Ano! Vyzkoušejme jinou zemi, ostatní mě moc zajímají. Zkusíme Sovětský svaz. Dobře... Podívejte, jak chlastají. Jak tam nasává!

Tohle je to nejdepresivnější zobrazení Ruska, jaké jsem kdy viděl. - Panebože... - To je můj styl. Ano! Conane, co říkáš na tenhle zážitek? Už jsme hráli hodněkrát, ale tohle byla ta největší legrace. Všem, co se díváte, doporučuji, abyste šli a zarezervovali si NFL stadion, všechny lidi odsud vyházeli a pařili na gigantické obrazovce. Pokud si to nemůžete dovolit, můžete zkusit basketbalovou arénu.

Menší arénu bych si nesháněl, basketbalová je minimum. Bylo to fantastický. Mír. Tupac. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (24)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Mlátičky Conanovi jdou jenom proto, že mačká náhodně tlačítka a nemusí vědět co které dělá ,jako u jiných her :-D

391

Odpovědět

Koukám, že Conan přešel z Xboxu na Playstation :-)

141

Odpovědět

A Nerdik dlouho taky nebyl...

71

Odpovědět

Flower bude společně s PlaneScape Tormentem asi jediný hra, kde u mě autoři dokázali probudit emoce. Skvělá hra.

914

Odpovědět

takovej závěr ME3 byl taky plnej emocí ... různejch emocí ale i tak

103

Odpovědět

Čakal som, že mu tam pustia klaisický futbal-soccer :D

224

Odpovědět


Odpovědět

Ten umělý smích tam strašně bije do uší.

2242

Odpovědět

jak víš že je umělej, on to nepouští v tý své talkshow?

773

Odpovědět

+SalemSpíš mi šlo o to, že to co v drtivé většině případů není na to, aby se lidi smáli nahlas. A víme, že v amerických talk show svítí nápisy: POTLESK a SMÍCH.

55

Odpovědět

A kde je jeho hodnocení her? Na to se těším vždy nejvíc :( :D

573

Odpovědět

na stupnici, kde NFL znamená nejlepší, přejíst se pytlem brambůrků průměr a návrat Spice Girls absolutní katastrofu, tak bych tomu dal zhruba 2 dny na pláží s modelkama

624

Odpovědět

Nedopuručuju tu hru,pokud trpíte alergiemi :-D

2716

Odpovědět

Ty vole, tys to video viděl taky?

855

Odpovědět

Míval jsem ho rád, ale jeho humoru jsem se přejedl.

5765

Odpovědět

Já se ještě nepřejedl, jen tohle video nebylo zrovna vůbec vtipné, byť pro něj to byla, jak sám na konci říká, největší zábava, což bych chápal. Asi až taková zábava, až se nemohl ani soustředit na svoje fórky.

556

Odpovědět

Musím se přiznat, že jsem dal 10 hvězd ještě než jsem se na video podíval, protože samotná myšlenka mě dostatečně pobavila :D

2142

Odpovědět

Jaké to má rozlišení taková kráva veliká?

811

Odpovědět

demokracie x svoboda

27314

Odpovědět

+HawlissHmm, to bylo hodně dobrý.

324

Odpovědět

Koukal jsem na to a má to jenom Full HD (1080p) a rozteč 1 pixelu je 16mm.
Ale na tu vzdálenost to vypadá stejně luxusně :D

Btw spotřeba je 635kw :D

872

Odpovědět

+smoukyTak to je hukot ... mít stejnou rozteč pixelů, tak mám na mobilu jen 6 a něco málo pixelů :D ...

130

Odpovědět

+smouky16 mm na pixel maj ty postranní menší (a ty maj "jen" 80 kW :D ), ty hlavní maj 20 mm

51

Odpovědět

Pár miliónov terapixelov x pár miliónov terapixelov?

Ale keď už, mohli si na tom zahrať Mortal Kombat 9. Už len kvôli tej grafike :D :D

452