Padesát odstínů šediBichle

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 9
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:127
Počet zobrazení:7 952

S blížícím se datem premiéry druhého filmu podle trilogie E. L. Jamesové ženy šílí a muži pláčou. Co si o první knize myslí náš erudovaný odborník Sparky Sweets?

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz BICHLE Jak válčíš, kámo? Tady doktor Sparky Sweets. A tendle tejden se mrknem na prasárny v Padesáti odstínech šedi od E. L. Jamesové. SHRNUTÍ Tuctová běloška Anastázie si myslí, že nemá dost swagu na balení bouchačů. Ale to se změní, když potká Christiana Greye. Prachatýho playboye, co má fára z dovozu, helikoptéry, zvrhlý choutky a ujetý sexuální doupě.

Přesně tak – doupě! Grey nechce tu prcku jen plácat, chce ji vlastnit. V BDSM stylu. Dokonce na Anu vytáhne smlouvu, která z ní udělá sexuální hračku. Ale nakonec holka pochopí, že má skrytou sílu. Nejen v posteli, ale i v životě, kapiš? ROZBOR Kdo zná můj kanál, ví, že většinou brázdím vody klasický literatůry. Ale tendle brak mi prostě hlava nebere!

Jak se mohlo prodat tolik výtisků? I když tam najdeš pár chytrejch sranců, třeba tadle symbolika, brácho... Ana v Greyovým kanclu vidí obrazy obyčejnech věcí, který jsou ale nakreslený jak mistrovský díla. Což předesílá proměnu Any z tuctové blbky v nezávislou ženu. Pak zas přirovná to sexuální doupě k rudý děloze, což značí její přerod v novýho člověka, kapiš? Ať už tam E. L. nacpe přirovnání kolik chce, lidi to nečtou kvůli tomu. Můj názor je, že žijem ve světě, kde na vlivný firmy ani zákon nemůže.

Kde barva vaší kůže může bejt rozdíl mezi příležitostí a kulkou. Kde tě společnost chce jen nacpat do krabice a zaškatulkovat. Lidi se cítěj jako Ana, která nemůže změnit svý okolí. A co je víc sexy, než když se sebere, získá sílu a respekt? Nebo maj lidi prostě rádi ptáky a kozy. Doufám, že jsem vás srábky dneska vyškolil. Mír!

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Je docela smutný, že když už se po dlouhé době rozhodnete přeložit Thug Notes, tak vyberete zrovna ten největší neoriginální brak, který můžete.

31

Odpovědět

Byla to jen rychlovka k osvěžení paměti, že u nás série běžela. Už mám nachystaných 451° Fahrenheita. ;)

70

Odpovědět

Víc Bichle :D Poslední dobou tady toho moc není :(

190

Odpovědět

.......... a nebo maj lidi prostě jen rádi ptáky a kozy.
:-D

251

Odpovědět

Co to k***a mele :D

udělal jsem vlastní rozbor filmu, viděl jsem ho několikrát a natočil o tom i video. A film je naprostá s****a. Pokud kniha má v sobě tuhle "rádoby" skrytou symboliku, tak to režisérce uniklo.

PS: kdyby měl někdo zájem
https://vimeo.com/147931400

19

Odpovědět

Jak to říkali v Honest Trailers: "Tvůj a**l je jako čokoládová hvězdička." :D

21

Odpovědět

+Feykropravidelné protahování čokodíry AKA anal streching

01

Odpovědět

Chcete něco pořádného o BDSM co není jen o tom, jak si vrznout trochu jinak? Přečtěte si Nana to Kaoru. To je o BDSM a ne tenhle brak.

32