Bill Burr o koronaviru

Thumbnail play icon
73 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:176
Počet zobrazení:7 113
Billa znáte jako stand-up komika, dnes se ale zamyslí nad důsledky pandemie a karantény a položí vám několik důležitých otázek.

Přepis titulků

Něco vám teď řeknu. Každý člověk… kdo neumře, nezbankrotuje a neumře hlady, na tohle jednou bude s láskou vzpomínat. „Pamatujete, jak jsme měli dva měsíce volna? To bylo super. Byli jsme spolu. A pak se narodila kupa dětí. Byly i rozvody. Ale i hromada dětí. Bude další baby boom.“ Bude tu po tomhle všem běhat kupa zasraných dětí.

Přesně to potřebujeme, další lidi. Ale… Nenechte si tu pandemii ujít. Užijte si ji. Protože co se stane? Co všichni chtějí? „Musím pryč z baráku.“ A kam půjdete? Kam se chcete vrátit?

Do své podělané práce? Nebo chcete zase sedět v zácpách? Jaké procento lidí má práci snů? Jaké procento lidí se do té hrůzy chce zase vrátit? Vím, že to potřebujete. Chápu, že nějak si ty peníze vydělat musíte. Nebojte, vyděláte si prachy, vrátí se to. Co se asi stane? Budete do konce života sedět doma a žrát hovězí jako já? Ne. Všechno má svůj začátek, prostředek a konec, jasné?

Ne… Žijte přítomností. Užijte si, že můžete být ve svém bytě nebo domě. Že můžete být v klídku a můžete čučet na celou sérii seriálu, který… Na co jste si stěžovali před tímhle? „Panebože, moje práce stojí za hovno. Nedávám to. Nenaslouchají mým nápadům.“ Kravina! „Musím pryč!“ Teď jsi pryč a co děláš?

Stěžuješ si, že nemůžeš zpátky. Pokud patříte mezi tyhle lidi, víte, co uděláte? Jednoho dne si někoho vezmete a víte, co uděláte? Zcela je vyčerpáte. Protože nikdy nebudete šťastní. Nejste šťastní v práci ani v karanténě. Pokud nenajdete spokojenost ani v jednom z těchto scénářů, tak je načase podívat se do zrcadla… Že jo…

A přijít na to, co máte za problém. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

On je strašné hovado....jeho názory jsou sice surové...neortodoxní...ale to je ono ...realita...surovost...uhel pohledu....a kurevský nadhled! ...pecka !!! :-) topka

00

Odpovědět

je dobrej,jsem se bál že tobude zlehčovat nebo nafukovat ale prostě on to vý je potřeba si to užívat protože faktto z***********? máme jen jedno, je to takové vágní ale tedto má pro mě význam, je dobrej krucinál

53

Odpovědět

No hlavně že v každé větě měl tak dvakrát fucking, až to fucking nebylo vtipné. Jestli tohle byl připravený projev a ne improvizace, tak potěš koště.

610

Odpovědět

Nechápu nízké hodnocení, řekl to docela přesně :D

208

Odpovědět

Já s jeho bezprostředností problém nemám, protože reflektuje dnešní společnost a její mentální nastavení(minimálně na prozápadním směru). Pokud z toho necítíte jeho životní zkušenost, chápu že vás to může pobuřovat nebo dostávat do nekomfortní zóny.

73

Odpovědět

Hlavne newyorčania bude na to spomínať ako big boom. To je ale neskutočný vôl. Asi mu z tej karantény už hrabe .

325

Odpovědět

V čem nemá pravdu?

201

Odpovědět

+AlennTřeba v tom, že dva měsíce jsou docela dobrá doba na to splnit si své sny, protože je "rat race" pryč....

00

Odpovědět

+LTak pokud tvým snem je obletět svět asi to vhodná doba nebude, ale vždycky ho můžeš obejít :P kdo nehledá způsoby hledá důvody

10