Bill Cosby: Zubaři

Thumbnail play icon
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 244
Počet zobrazení:15 130

Stand-up vystoupení patří jednoznačně mezi jedny z nejoblíbenějších videí na našem webu. Do této chvíle jsme vám tu nabídli v češtině jen George Carlina, Louise CK, Jerryho Seinfelda a pár dalších. Proto jsem se rozhodl rozšířit jejich počet překladem vystoupení Billa Cosbyho. Pokud bude zájem, určitě přeložím i jeho další videa. Amerického komika a herce Billa Cosbyho, který se narodil 12. července 1937, zná určitě řada z vás ze seriálu Cosby Show, který běžel kdysi i na obrazovkách českých televizí. Sám si pamatuji, že jsme se na něj s celou rodinou dívali, když jsem byl malý. Tento seriál se dočkal celých 8 sérií, ve kterých vyprávěl o nejrůznějších příhodách afroamerické rodiny ze střední vrstvy. Kromě toho se ale Cosby proslavil také svými skvělými stand-up výstupy. Tato ukázka pochází z vystoupení s názvem Bill Cosby: Himself a Bill vám v ní popíše své zkušenosti se zubaři. Do komentářů nám můžete napsat, jaký názor máte na zubaře vy. ;-)

Přepis titulků

Zubaři... vám říkají, abyste se nešťourali v zubech žádným ostrým kovovým předmětem. Pak se u nich posadíte do křesla... a oni vezmou do ruky ze všeho nejdřív kovový hák. A začnou se vám šťourat v místě, kvůli kterému jste k nim přišli. A když mi zubař tohle dělal, zjistil jsem zajímavou věc. Zjistil jsem, že kdybych jednou ochrnul...

od kolen dolů... mohl bych chodit po zadku. Protože celou dobu, co to dělal, jsem takhle sjížděl. "Můžete se posadit?" "Promiňte. Moc mě to mrzí." "Posaďte se." "Promiňte, já jen..." Pak vytáhne zubař injekci. Ta prý utiší vaši bolest. Otevřete pusu.

Kdyby vám dával injekci normální doktor, udělá... A hotovo. To zubaři nedělají. Ti udělají... A vy tam sedíte... Pak si s vámi chtějí povídat. "Chodíte někdy rybařit?" "Kam chodíte nejradši?" "Ano, tam jsem taky párkrát byl."

Pak vytáhne injekci. A strčí vám do pusy tamtu věc. Ta vám vysaje obličej. Zubař odejde za dveře, aby se vám mohl smát. A vy tam sedíte, jakožto dospělá lidská bytost, a zápasíte s tou věcí. Pak si všimnete... že vám pravá půlka obličeje... jakoby sjíždí...

dolů z lebky. A spodní ret vám spadnul do klína. Pak se vrátí zubař a vy mu o tom chcete říct. Takže řeknete: "Zajímalo by mě..." "Co prosím?" "Říkám, že by mě zajímalo..."

co to mám s obličejem." "Nerozumím vám." "Můj obličej." "Můj obličej." "Vidíte můj obličej?" "Co to?" "Ptám se, jestli vidíte... můj obličej."

"Váš obličej?" "Ano." "Copak s ním je?" "To myslíte vážně?" "Můj obličej... Můj obličej mi sjíždí..." "Vidíte tohle?" "To je můj spodní ret."

"Když jsem k vám přišel, tak byl někde jinde." "Dám to do pořádku." "To doufám... protože když jste mi dal injekci, sjel mi dolů obličej a dolní ret mi spadnul na podlahu." "Takhle přece fungovat nemůžu." "Dám to do pořádku." "Tak jo." Pak začne vrtat.

A vy vidíte a cítíte kouř... vycházející z vašich úst. Tak řeknete: "Počkat! Moment!" "Co se děje?" "Kouř." "Co to?" "Kouř! Kouř! Kouř!" "Z pusy mi vychází nějaký kouř." "Nerozumím vám."

"Hoří!" "Rozumíte tomu, že hoří?" "V puse mi asi hoří a vychází mi z ní kouř." "A obličej mi sjíždí na podlahu." "Hoří?" "Ano." "Kde?" "To je fuk. To je fuk." Pak pokračuje ve vrtání a vy slyšíte, že udělal chybu.

A aby to zamaskovali, říkají vždycky to samé. "Dobrá, vypláchnout." "Vypláchnout?" "Vy chcete, abych si vypláchnul?" "Mám pusu na podlaze. Jak si mám vypláchnout?" "Jen to zkuste." "Tak já to mám zkusit?" "Tak dobře."

Vezmete si kelímek, nakloníte ho a máte to úplně všude... "Doufám, že jste spokojen." "Doufám, že jste spokojen." "Chtěl jsem si vypláchnout, i když jsem vám říkal, že to nejde, protože mám pusu na zemi a teď jsem celý mokrý." "Doufám, že jste spokojen." "Znovu vypláchnout." "To si snad děláte srandu."

Tak zvednete kelímek, nakloníte ho a teď... to máte vyplivnout do toho miniaturního umyvadýlka. Nemáte dolní ret, takže vám ta voda vyteče z pusy. Díky bohu za gravitaci. Teď byste si rádi sedli, ale nejde to... protože vám visí... z dolního rtu dlouhá slina.

A vy se jí nemůžete za žádnou cenu zbavit. Jestli chcete být prasata, můžete ji chytit a dát stranou. Ale vy to chcete udělat trochu decentněji... Kousek spadne sem a kousek zase tamhle. Snažíte se ji odfouknout. Jen se třese. Tak si říkáte, že možná kdybyste se opřeli, rozdělila by se v půlce.

Tak se opřete a teď vám ta slina vede od umyvadla až k dolnímu rtu. Zubař si toho všimne a řekne: "Podívejte!" "Duha!" A za tohle mu musíte platit. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (88)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Je to jistě souhra osudu, že jsem tohle video jsem objevil právě teď, po 1/2 roce chození k zubaři... Jestli má někdo pocit, že nadsazuje, tak nikoliv. Je to přesný obrázek návštěvy. Naštěstí v dnešní době už jsou jehly na jiné úrovni (Mohu srovnávat z doby komunismu "brčka od limonády" oproti současným "komářím sosáčkům".) a v současnosti aplikace injekce není téměř cítit.

10

Odpovědět

Luxusní zábava

240

Odpovědět

Bill Cosby je výbornej! Ale jeho nejlepší číslo, který znám, je vyprávění, jak hrál na bicí. U toho jsem málem umřel smíchy. Pravdou ovšem je, že si nejsem jist, kolik nebubeníků by se bavilo stejně :).

210

Odpovědět

Jedno slovo:Génius.

200

Odpovědět

Excelentní. Musím říct, že takhle vtipně vylíčit běžně se vyskytující trable pacienta jsem ještě neslyšel.

230

Odpovědět

Naprosto famózní! Bill Cosby je jediný komik co znám, který vás pobaví i bez používání nadávek, sprostých slov a urážení ostatních. Víc takových videí prosím:)

260

Odpovědět

Neskutočné... koniec troška slabý, ale aj tak excelentné 11/10

181

Odpovědět

nejlepší skeč co jsem za poslední dobu videl. Moc jsem se zasmal :)

210

Odpovědět

anika lamia: nechápem .. výstuž do zubu a místo do oka do očního víčka. .. kam to teda patřilo ta vystuž ?

180

Odpovědět

neskutocne som sa smiala :D :D :D tak ja zubarov neznasam, hlavne tu nasu "dedinsku". ta mi isla davat do zubu taku zeleznu ihlicku ako vystuz a miesto do oka sa mi zapichla do ocneho viecka..takze :D :D

180

Odpovědět

Úplne perfektné... :D Dávno som sa tak dobre nenasmiala :D Bill Cosby má úžasný humor, chcelo by to viac videí od neho...

190

Odpovědět

U toho jsem smíchy brečel :D

210

Odpovědět

To se Ti bude libit!

180

Odpovědět

Nejen excelentní Bill Cosby, ale také vynikající překlad do češtiny! Skvělá práce, díky ;)

210

Odpovědět

Vyborné. Vzdy som mal Billa rad a bolo dobre si ho znova pozret :)

180

Další