Billy Connolly o Hobitovi

Thumbnail play icon
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:725
Počet zobrazení:7 540
Billy Connolly, známý herec a bavič, si má zahrát v dalším díle filmu Hobit. Rozpovídá se o tom, zda je fanouškem knižní předlohy a ke konci přejde i na vážnější téma, týkající se zdraví.

Přepis titulků

V příštím Hobitovi budeš trpaslíkem. Těšíš se? Jsi fanouškem Tolkienova Hobita? Ne... Filmy se mi líbí, ale knihu jsem nikdy nečetl. A ví to Peter Jackson? Jo. To byla první věc, na kterou se mě zeptal. Zeptal se: "Četl jsi Hobita?" A já: "Ne, a ty, co ho četli, nemám rád." To jsi řekl Peteru Jacksonovi?

- Člověku, který tím strávil celý život? - Naštěstí se začal smát. Je to zábava? Musí to být spousta make-upu. Líčení trvá tři hodiny. Abys vypadal jako trpaslík, tak musíš vypadat široký. - Jo. - Kvůli tomu pak vypadáš menší. - Pak tě natáčí z různých úhlů. - Jo a pozadí je pokřivené. Kvůli perspektivě a tak... Navíc je v tom velké vedro.

Takže nosíš tílko, ve kterém jsou malé trubičky. Začneš se potit a oni ti do nich pustí ledovou vodu. To je nejpodivnější věc, kterou jsem kdy slyšel. To zní jako zabudované chlazení. A pouští ti tam studenou vodu. Ale snaží se to nedělat moc často, abys z té změny teploty neonemocněl. Je to úžasné.

Teď chci mluvit o něčem vážnějším. Od tvé poslední návštěvy u mě ti diagnostikovali Parkinsona. Stalo se to, když jsem tu byl naposled. Ubytovali jste mě v hotelu v Los Angeles a já se v něm po natáčení procházel. V átriu byla spousta lidí. Byla tam i australská taneční skupina, kterou vedl jeden chlap.

Byl to doktor a jednoho dne ke mně přišel: " Billy, jsem tvůj fanoušek." A já: "To jsem rád." "Poslyš, sledoval jsem, jak tu chodíš." "Vypadá to, že máš všechny počáteční příznaky Parkinsona." "Běž s tím k doktorovi." Takže ty jsi sem přijel kvůli natáčení, po něm jsi byl v hotelu a tam jsi narazil na doktora, který měl tušení?

Jo. - Takže jsi šel a... - Šel jsem a měl pravdu. Takže určitě na to bereš léky. Ne, léky mi vysadili. Pociťoval jsem jen vedlejší účinky, protože je to teprve na počátku. A jsou to zvláštní léky. Zeptal jsem se, jaké budou vedlejší účinky.

A doktor řekl: "Přehnaný zájem o sex a hazard." Takže když v Las Vegas uvidíš někoho s erekcí, nejspíš má Parkinsona. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (18)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Daina. A vážně nevím, co na něm 3 hodiny líčej, vždyť je to hotovej trpaslík. Snad jenom pár afrocopánků na vousech a hotovo :D.

551

Odpovědět

Nevíte koho bude hrát?

170

Odpovědět

Hraje v celé trilogii postavu trpaslíka Daina Ironfoota.

34

Odpovědět

Klasickej skoťák. :) Ale sákra, vůbec bych ho nepoznal.

260

Odpovědět

To je host za všechny prachy ! Parádně povabil :)

421

Odpovědět

Tenhle pán je naprosto geniální v kombinaci s Fergusonem. jsou staří kamarádi a chlapci to dávají znát :D

223

Odpovědět

Ten přízvuk... Lahoda...

632

Odpovědět

Zrovna dnes jsem objevil jeho stand-upy, rozhodně stojí za to.

https://www.youtube.com/watch?v=EjMsswUuwTA

93

Odpovědět

Jemu stačí když si sundá brýle a může se rovnou vrhnout na natáčení.

583

Odpovědět

Sympatický dědula :)

303

Odpovědět

Mně se líbí, že i když má takovou blbou chorobu, tak to tebe s nadhledem. Víc takových lidí :)

613

Odpovědět

Trochu krátký, ale bylo to super jako vždy.

732

Odpovědět

Nelíbí se mi Pán prstenů a Hobbit už vůbec ne. Ale přesto jsem si to pustil. Kromě posledních 10 vteřin to nemělo cenu.

16177

Odpovědět

ten conanuv smich mi už leze nanervy...

45103

Odpovědět

Stačí si nepouštět jeho videa. Jednoduché...

4816

Odpovědět

No docela odvážné napsat tohle pod video s Conanem na stránce, kde je dost oblíbený :D

4513

Odpovědět

+HackmanCo je na tom za odvahu? Tady na Conana nesmí zaznít nic negativního? Já ho mám docela rád, i přes tu afektovanost a připravenost každého jeho pohledu a grimasy..a už jsem se smířil s tím, že jakékoli jeho video jde přes 9 a Craigovo se přes 9 nepřehoupne..na videacesky je holt Conan číslo jedna, nezbývá mi, než se s tím smířit., ale kritizovat můžu i tak :)

3914

Odpovědět

+HackmanTo rozhodně můžeš. ;-)

333