Brad Garrett si stěžuje na velikost svého přirozeníCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 072
Počet zobrazení:11 487

Komika Brada Garretta určitě znáte z populárního seriálu Raymonda má každý rád. Když si ho však Conan pozval do pořadu, aby ho Brad seznámil se svým novým seriálem How to Live with Your Parents (For the Rest of Your Life), netušil, že se z toho stane jeden velký nářek nad velikostí Bradova přirození.

Přepis titulků

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Dělal jsem první nahou scénu... Zajímavé je, že jde o kabelovku, takže jsi tam nahý ani být nemohl. Byl jsem nahý. A to nejsem tímhle typem člověka, kromě mé striptérské vizitky, kde nahý chci být. Nedivám se na sebe do zrcadla, když jsem doma sám. Není to něco... Nikdo mě nechce vidět nahého, ale ta moje postava je taková bezostyšná a oni mě ujistili, že mi pinďoura vykostičkují.

Věc se má tak... Netušil jsem, že budou stačit jen tři kostičky. To je ten problém. Ty jsi vysoký, já taky, ale mě prokleli. Nevím, jak jsi na tom ty. Na mě nemají dost kostiček. To ti závidím. Máš velký štěstí. Bohužel rabín, který na mně v šedesátých letech pracoval...

- Muž, který prováděl obřízku. - Ano. Jde o to... Myslím, že americká 60. léta byla pohodovým obdobím a že si rabín trochu přihnul, protože mi to tam dole naprosto zprasil. Dokážu vám to, protože mnoho let doktoři říkali... Není to ani tak "předkožka" jako spíš "zakožka" a hned vám řeknu proč. Místo svetru to vypadá jako kapuce. Když se podívám dolů, vypadá to jako bych tam pašoval střelce.

Hrál jsem v parku šachy a rozhodl jsem se, že si ho šlohnu... Pak se na to tedy dívám do zrcadla a přemýšlím, jestli je opravdu tak malý nebo jestli je to umístěním. Jestli jde o optický klam, když jsem obr. Pokud jde o tebe, Andy, ty bys potřeboval po každé erekci tranfúzi. U tebe by to bylo jiné. Takže mi došlo, že jako herec... Ten chlápek je nahej, protože v pilotním díle mám rakovinu varlat. To je vždycky k popukání. Přijdu tedy o varle, ale po dlouhé době jsem zase v pohodě, všechno vypadá nadějně, každopádně je to poprvé, co se vidím v zrcadle.

Říkal jsem si, že budu mít tanga nebo něco podobného. Oni ale řekli, že ne. Prý musím být nahý s... malou fuseklí. - Nasadit si na něj ponožku. - Oni ale nevěděli, že... Kostymérka... Byl jsem hrozně nervózní, ale přísahám, že mi kostymérka řekla: "Nemusíte se za nic stydět. Já jsem dělala na seriálu Hung." To mi řekla. Seriál od HBO... A to opravdu rádi slyšíte, než... Když teď pracuji s vámi, tak to k tomu můžu přirovnat.

Tak to pak určitě znáte můj přepínač. Museli tu ponožku pořád zkracovat. Snažili se, víte... Bylo to... Skončili jsme tedy u... Znáte takové ty krytky, které se dávají na konec pečených stehýnek? - Takové ty papírové... - Ty papírové volánky. Takže nakonec tam dali... Bylo to opravdu prťavé. Jako botička pro čivavu. Koupací čapka pro panenku.

To začnu používat. Když se to tedy dostalo do střižny a oni to měli rozmazat kostičkami, bylo to tak malinké, že to vypadalo jako by se přihodila nějaká nehoda. Říkali mi teda, že musí přidat kostičky, jinak by to vypadalo, že jsem eunuch. Víš, jak to myslím, ne? - Proč to všem vyprávíš? - Protože to utrpení... - To není třeba. - To utrpení, kterým jsem si prošel. - Úplný nervový zhroucení.

- A natáčel jsme to hned první den. Možná by bylo lepší natočit to třetí den, ale chtěli hned ten první. Bylo to hrozně trapné, protože... A Elizabeth Perkins byla hrozně hodná, protože upustím ručník a tam je všechno, co Bůh stvořil. A protože jsem si k sobě tu ponožku špatně přilepil lepenkou, nemohl jsem se po každém záběru pro ten ručník ani ohnout. Kvůli té lepence a kvůli tomu, jak jsem se tam oholil. Když řeknou: "Ohol se, než začneme..." Já se tam neholím.

Já se tě ale vůbec na nic neptám! Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (29)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Perfektní, chtělo by to víc videí s ním. :)

260

Odpovědět

Tiež som veľký a mám malí dick... A tiež si z toho robím srandu... Asi to bude tým, že množenie sa nieje priorita mojej existencie :)
"Minule" som pozeral p***o... Známa "herečka" s uvolnenou atmosférou... Tak tam chvíľku rozprávala, že najväčšie penisi majú malý chalani, kdežto veľký majú zväčša menšie....Niečo na tom bude

225

Odpovědět

Velikost penisu s vejškou nesouvisí, tak maximálně optickej klam. Mam skoro 2 metry a mam obrovskou obludu

2911

Odpovědět

Perfektné.. :D :D
A dosť som sa pobavila aj na fakte,že pod ním je navrhované video s názvom : Conan pozoruje ptáky v Central Parku :D

301

Odpovědět

Nikdy by som nepovedal že raz sa dočkám toho že budem počúvať niekoho hovoriť o svojom penise 5 minut :D
Skvelé video :) 10/10 :)

251

Odpovědět

To je debil. :DDDDDD

1931

Odpovědět

Brousitch preklad ako vždy super, len network television sú v USA celoplošné stanice ako CBS, ABC, NBC, FOX, CW (na ktorých takéto nahotinky nemôžu zväčša vysielať, na to naráža Conan) a káblovky sú už Showtime, AMC, Syfy, USA, TNT, TBS... :)

180

Odpovědět

egawe: V další větě mluví o šachách, je tím myšlená šachová figurka, jestli tvarem, nebo velikostí, to už jsem z toho nevymyslel, předtím mluví o kapuci a svetru, potom zase o poměru ke své výšce, tak si vyber :)

181

Odpovědět

osobně bych použil spíš rolák :)

190

Odpovědět

When I look down there, its like I stole a bishop. - ...vypadá to, jako bych tam pašoval střelce. - Ehm, co tím chtěl překladatel říci?

1830

Odpovědět

Myslí tím figurku střelce z šachů. Z tý další věty to celkem jasně vyplývá. ;)

230

Odpovědět

:D :D :D na to se nic jinýho říct nedá

181

Odpovědět

chudák :D :D

184

Odpovědět

To má být jako nějaký kontrast k Shagovu penisu? :D :D :D

202

Odpovědět

Botička pro čivavu :D to je jedna perla za druhou, ani Conan nemá slov.

232

Odpovědět

Ale notak Conane, nech ho to domluvit...:D

203

Odpovědět

a já myslel že si bude stěžovat na to jak ho má velkýho...

209

Odpovědět

Paráda, je skvělý když si lidé ze sebe umějí dělat legraci ´:D

Děkuji moderátorům za dodržení slibu o delší stopáži ´;)

223

Odpovědět

Nějak to prostě moderátoři vzhledem k vyprávění museli vykompenzovat :D

193

Odpovědět

+TreyTrey, predĺžil si mi život :D.

193
Další