Hitler je teplejBraunovi (S01E04)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:61
Počet zobrazení:5 025

Hitler, vojáci, jedna postel, dva kluci a žádná holka. Proč nechodí ke Kaiovi a Thomasovi žádné ženy? 

Přepis titulků

KAPITOLA 4 HITLER JE TEPLEJ Vítězství je blízko! Vy jste teplí? BRAUNOVI Co to meleš za sračky, vole? Teplí? Nejsme teplouši, chceme kozy. Předevčírem jsem píchal Marianu, za barem průměrná, ale to kvůli osvětlení.

- Kai, slušně. - Seru ti na slušnost vole, nejsem teplý! Nehulím péra. Pojď sem. Proč myslíš, že jsme teplí? Protože bydlíte spolu a máte jen jednu postel. V televizi teď byli jenom muži a nechodí tu na návštěvu žádné ženy. To v televizi byla jen hra. A byt je pro druhou postel moc malý.

S Kaiem už nespíme v jedné posteli, spí tady na gauči. Máš přítelkyni? Ne, už ne. Vole... kámo, já jsem na kozy. - Na prdele, bradavky, kundy. - Jo... Vaginy, mušle, pipky, díry. Hej, já vím. - Tak to řeknu tomu divnému negrovi.

- Myslím, že to tuší. Tak jí to zopakuj. Já jen nechci, aby to řekla svým kamarádským náplavám. Ti to řeknou svým rodičům, ti kámošům, ti svým tetám a tak dále. Když si budou myslet, že chci péra, tak mám problém. Proč? Co? Proč máš problém s tím, že by si mysleli, že jsi teplý? Koukej...

dávají něco s tancováním. Kai, ještě pivo, nebo radši Prosecco? Poslouchej... "S mandlovým olejem". Dodá vlasům patřičný lesk. Zavři radši hubu, jo? Kdy sis posledně zapíchal? Co? Kdy? Jo, počkej. Julia, dva roky zpět, že ano? Jo.

Dlouhá doba co? Celá věčnost. Jo. Laro, nesahej na to! SOCIÁLNÍ, NACIONÁLNÍ, DŮSLEDNÝ Co? Někdy chcete znít jako vůdce. A k tomu potřebujete... toto.

A pojďme na to. Vy jste... To bylo odporné.

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Také vnímáte podobnost s Svět podle Daliborka (od Víta Klusáka, natočil před lety Český sen)?
Obojí mělo jako jeden z cílů zesměšnění představy o současném neonacistovi a zobrazuje je de facto jako ubožáky. V tomto seriálu ale bylo obsaženo více myšlenek a měl lepší formu a bez amatérského hraní. Přínos vidím v obou dílech, ale u toho Daliborka je to horší tím, jak Klusák opakovaně tvrdí, že film není hraný, že jde o dokument. Tady si na autenticitu nehrají a je to stylizované do krátkých povídek, mnohem stravitelnějších.

61

Odpovědět

to mají být náckové?

33

Odpovědět

Ne, to jsou křečci

161

Odpovědět

Takže jeden je nacista, protože potlačuje svou homosexualitu, které se bojí, protože jí vidí jako něco nemužného a upíchl se tak k fetišizaci nejvíc mačo věci, co mohl - armády. Protože své sexualitě nerozumí a bojí se jí, tak je naštvaný a frustrovaný a nenávidí všechny jiné, aby ukázal, že on je normální.
Druhej je nacista proto, že ho holka z nějakého důvodu opustila a ten svou nenávist směřoval taky takto proti celému světu. Takže nakonci se dozvíme, že neonacismus (a jiné nenávistné ideologie) je často vyhledáván lidmi jako únik před realitou a určitá cesta, jak koncentrovat svou nenávist a strach.
Tohle je docela důležité, protože jsem čekal, že ten tatík se odnacistní, ale u toho druhého jsemto nepředpokládal, protože jsem zatím neviděl žádný důvod proč.

234

Odpovědět

A ty jsi proč demograt? malý plat a posraný život v paneláku?

03

Odpovědět

Spíš by mě zajímalo co vede sluníčkáře k tomu bejt sluníčkář.

46

Odpovědět

+MorcePřehnaná naivita, neschopnost čelit realitě, slabost a strach, což vede k nutnosti tvořit co největší skupinu (narozdíl od vyčleňujíích ideologií, jako je např. nacismus, kde se skupina dělá menší a koncentrovanější). Je toho více, samozřejmě, jak u sluníčkářů, tak u neonacistů.

65

Odpovědět

Cesta do hlubin náckovy duše…

91