Integrační kurzBraunovi (S01E03)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:78
Počet zobrazení:5 598

Lara má hlad, Lara nemůže spát, Lara má stále další a další otázky. Život dvou neonacistů už není takový, jaký býval. 

Přepis titulků

KAPITOLA 3 INTEGRAČNÍ KURZ Musíš kakat? BRAUNOVI Když seru, tak sám. Ne s nějakým negrem ve vaně, jasné? - Jo. - Dobře. Snad ji teď nebudeš krmit. - Má vyhladovět? - Například. Chci cornflaky.

Děkuji. To je slunce? Ne, to není slunce. - Co je to? - To je hákový kříž. To je tak krásné. Ne, to není "tak krásné". Co je hákový kříž? Je to znak.

Symbol pro jednotu a hrdost. Co je hrdost? Kai, ukážeš jí tetování, prosím? To by na mně nebylo vidět. Fajn. Na tyhle kraviny nemám čas. Do prdele, už zase? Hej! Pizza...

Co? Děti mají rády pizzu, ne? Poslouchej. Nevím, jestli mají rády pizzu, žerou hovna nebo tropické plody. A je mi to jedno. Nekoupil bych jí ani banány, jasný? - Jo. - Dobře. Si teď budeš hrát na tátu?

Ne, ale něco přeci jíst musí. Drahý pane Hitlere, mám na vás otázku. A jakou? Chci se vás zeptat, jestli máte volnou postel pro hosta. Samozřejmě, mám rád hosty. Aspoň bych nebyl tak sám a smutný. Dobře, tak se můžeme společně najíst. To vypadá dobře.

Ano, velmi. Dobrou chuť. Co to kurva je? To snad není pravda! To si ukliď pěkně sám. Kámo, zůstaň na svojí půlce. Já nemůžu usnout. Budu v obyváku. Přečteš mi něco? Adolf Hitler – Mein Kampf.

Kapitola první. To, že mi osud určil jako rodiště Braunau an Inn, - považuji dnes za předurčení šťastné. - Kai. Co je? Předčítám. Kámo, nech toho. Tak si to dělej sám. Beruška na cestě za puntíky. Byla jednou malá beruška. Byla jiná než její kamarádi, její rodina a její učitelé, protože všichni...

Na své cestě potkala beruška kravičku a zeptala se jí na puntíky. A kravička odpověděla: "Nezáleží na puntících, hledej raději své skvrny, beruško". Moje nejoblíbenější kapela je Stahlrohr, ti kluci jsou supr. Mimochodem, existují i negři, tedy zpívající černoši. Problémem je, že jsou černí.

A co s tím uděláme? Prostě počkáme. Poslední video tady, další tady, lajk, palec nahoru, fakáč, cokoliv a jedem.

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Potitulková scéna nejlepší :D

21

Odpovědět

Pořád spokojenost.

71

Odpovědět

Hm, tak první díl mě fakt pobavil, druhý si popravdě vůbec nepamatuji, třetí jsem prozíval a málem nedokoukal. Ukázkový případ jak to dopadá, když máte sice dobrý nápad, ale už vám schází talent na to, ho pořádně rozpracovat a dotáhnout.
Ale potitulkový vtip byl dokonalej.

142

Odpovědět

to negří mládě má v podstatě pravdu, Hakenkreuz neboli svastika, je v podstatě slunce, protože je to prastarý symbol, který všechny staré civilizace znaly a používaly jako znak slunce, protože měl přinášet štěstí jako dneska třeba podkova a čtyřlístek, v případě že se točil na opačnou stranu zase naopak přinášel smůlu, takže nevím, kde vzali jednotu a hrdost

911

Odpovědět

swastika je symbol, ktorý používali mnohé odlišné kultúry a každá mu pridelila svoj význam... najznámejšie je síce hinduistické poňatie, ale nieje to len hinduistický symbol...

00

Odpovědět

tfw no brown loli :(

20