MaškarníBraunovi (S01E05)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:129
Počet zobrazení:6 022

Lara má maškarní a jako předlohu si našla někoho velmi specialního. Bude se to všem líbit? 

Přepis titulků

KAPITOLA 5 MAŠKARNÍ Jsi zpátky... Laře dnes začíná škola. Kde vlastně je? Dnes mají maškarní. Všichni mají přijít v převlečení, tak už 4 hodiny něco vyrábí. Půjde jako chodící hovno? Nevím, chce nás překvapit.

Volejte 03067045252! Toto kompaktní elektrozařízení může být nejlepším přítelem vaší rodiny. V těchto teflonem ošetřených pánvičkách... Heil Hitler! BRAUNOVI Německá rasa musí být čistá! Árijská a bílá! Teď já!

Teď já! Německá terasa musí být čistá! Asijská a bílá. - Sieg Heil! - Sieg Heil! Půjdu jako Hitler, půjdu jako Hitler! Na maškarní? Do školy? - Kai, to není vtipné. - Je to super vtipné. - Laro, to nejde. - A proč ne? Protože...

tví učitelé... nemají Hitlera tak rádi jako Kai. Proč ne, vždyť je milý! Ano, je velmi milý. Tak jdi jako beruška. Na to nemám žádné převlečení. To vypadá super! Jsi nejkrásnější šváb, kterého jsem kdy viděl. Je to šváb, ne?

- Beruška. - Jo beruška, jasně. To bylo na Lařin kostým. Naser si, vole. Thomasi, vole! Nemám chuť. Co se ti stalo? To byl Torben. Říkal, že černé berušky neexistují.

A pak mě hodil do kaluže. Torben, jo? A jeho příjmení? Pojď dolů, ne? Problém cool hadrů je ten, že jsou většinou zakázané. Problémem hader, co nejsou cool? Že vypadají na hovno. Ledaže, jste chytří...

jako já. Hotovo. Takže odebírat, palec nahoru, fakáč, kliknout tady nebo tady a pojďme.

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

to tričko s príveskom je super

30

Odpovědět

88% :D like

20

Odpovědět

Budeme kámoši ?

00

Odpovědět

Nejlepší díl :D

10

Odpovědět

Jediné co je na tom dobré, je hodnocení 88%

52

Odpovědět

Hlavně, že v Británii, hrozilo vězení známému bavičovi - Count Dankula - za to, že naučil hajlovat mopse a ještě to dělal jako prank na přítelkyni, protože si nedovedl představit nic absurdnějšího, než tak roztomilé stvoření dělající takovou věc. Takže nakonec platí 800 liber (neplatí, odvolal se) a záleží na tom, jaký kontext vám soudce přiřadí, než v jakém to děláte. Holku žalovat nechci, nebudu, ale vsadím se, že v absurdní situaci, kdyby to někdo udělal, tak nikdo její rodiče/opatrovatele nesoudí. Protože Only Black Lives Matter.

72

Odpovědět

tfw still no brown nazi loli :'(

00

Odpovědět

Jeee to je tak krasnee,, az na to cerne detsko !

611

Odpovědět

V německu nemůžeš nosit co chceš? Za triko připomínající vlasy a vousy vězení nebo co? :D

81

Odpovědět

Osm už dávno bylo a Doraleous nikde :-(

75

Odpovědět

Libi se mi, jak jim v každém díle postupně roste počet shlédnutí v tom jejich yt chanelu. :D

130

Odpovědět

tak to je logicke, nie?

216

Odpovědět

+v m vargaA jaká logická souvislost v tom je? Stejně tak by první video mohlo mít milion shlédnutí a druhé dvacet. Tohle nefunguje přeci na přímé úměře.

83

Odpovědět

+opáty si troll, ze?

212