Neúspěšný odsunBraunovi (S01E02)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:100
Počet zobrazení:6 108

Černé dítě v bytě a Thomasovi s Kaiem je jasné jen jedno. Dítě musí pryč, musí se Lary zbavit! Zbývá už jen otázka jak...

Přepis titulků

Kapitola 2 NEÚSPĚŠNÝ ODSUN Mě snad trefí! Přece nejsme utečenecký tábor! Kdo je ta ženská a proč tu nechala svoje dítě? Nemám ponětí. Snad jsi ji nepíchal?! - Kámo... - To bylo před šesti lety. - Tys píchal negřici? - Tehdy byla světlejší! Můžu dostat něco k pití?

Ty můžeš jít do hajzlu! - Bože... - Super. BRAUNOVI Je mi u prdele, jak to uděláš, ale ona musí pryč. - Zavolej někoho, kdo si ji vyzvedne. - A koho? Nemám ponětí. Nevím, je jí pět, možná šest let... je asi takhle vysoká. Prosím?

Ne, to není má dcera, její matka ji nechala před mými dveřmi. Cože? Já... Hej, to byl úřad péče o mládež. A chceš, aby sem přišli? - Jako... ne. - Tak vidíš. Máš lepší nápad? Kámo, to bude fungovat, to vyjde. Já nevím. - S těmi plyšáky, oblečením a tak?

- Jasně! SLADKÉ ČERNÉ DÍTĚ, cca 6 let, jako nové! Nešahej na to! Co to dělají? Pochodují, jsou to vojáci. Proč vypadají všichni stejně? Sakra, nikdo nepřihazuje. Jasné, nikdo nechce negerské dítě. Měli bychom ho darovat.

Charitě, protože je negr a tak. Kai, to je choré. - To dítě je nemocné? - Co? Ne. - Jsem to věděl, co má? - Nic. Je nakažená, to je jasné, že ji pak nikdo nechce. - Jak se jmenuje? - Lara. - Ne, ta nemoc. - Nevím. Ebola.

Když zakašle, tak umřeme. To chceš? - Ať nekašle, tady jde o život! - Kai! Kámo, to nám nepomůže. Vyhodit ven ji nemůžeme. AFRIKA NEBO JINÉ ZAHRANIČÍ Řekni mi, kde máš své rodiče? Tak... konečně je negerské dítě pryč. Příště opícháš bělošku, jasný?

Snad se jí nic nestane. Je odolná. Pochází z Afriky. Poušť, lvi a tak. Mockrát děkuji, to je od vás velmi milé. Já bych vám zavolal sám, ale... Je doma vaše žena? Ne, je na dovolené...

na zotavení. - No, takže... - Ano. - Na shledanou. - Nashle. Laro, od koho máš naši adresu? Od mamky, kdybych se ztratila. Jestli se někdy ztratíš, tak se ztrať někam jinam, ne k nám, jasný?! Jdi, nemáme tu místo pro negry, běž už! Dobrou. Hodně z vás chtělo zase nějaký kutilský návod.

Jdem na to. Dnes vám ukážu, jak udělat z hákového kříže krásnou hračku. Takže pozor, pozor! To je neskutečné, opravdu! K dalšímu videu tudy, k poslednímu tady, palec nahoru a odebírat, do toho. A ty půjdeš nad mou postel.

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ta holčička je super. V podstatě nehraje a to je na tom super... Otec na 100% vyměkne, kdo by nechtěl takovou dceru.

74

Odpovědět

100 %

52

Odpovědět

ja vidim 88, nahoda? nemyslim si

132