Vítězství!Braunovi (S01E08)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:90
Počet zobrazení:4 791

Je konec. Thomas s Larou už s Kaiem bydlet nemohou. Hledá se proto nový spolubydlící. Na výběr je, ale ne úplně podle Kaiových představ. Jak to nakonec dopadne?

Omlouváme se za zhoršenou kvalitu, původní videa byla z YouTube bohužel stažena.

* Na začátku videa je přelepená velká poštovní známka s Hitlerem. Je to tak už od 6. dílu, kdy k Thomasovi a Kaiovi domů přišel Lařin učitel. Na známce je napsané DEUTSCHES REICH – Německá říše, což bylo kreativně předělané na DEUTSCHE EICHE – Německý dub.

* Ve videu je slovní spojení "Ve dvou se kouká lépe" – Mit dem Zweiten sieht man besser, jedná se o motto stanice ZDF.

Chtěl bych všem poděkovat za sledování všech dílů Braunů. Snad se vám miniseriál líbil, i když byl v němčině :-). Těším se na vaše reakce/komentáře u dalších videí a případného dalšího pravidelného pořadu. Pokud má někdo nějaký tip, sem s ním! Tipy nám můžete zásilat i přímo z youtube! O tom více na odkaze níže: https://videacesky.cz/clanek/posilejte-nam-tipy-na-videa-primo-z-youtube

Díky, Robo.

Přepis titulků

KAPITOLA 8 VÍTĚZSTVÍ! NĚMECKÝ DUB Co to děláš? No balím. - Dneska se stěhujeme. - Půjde Kai s námi? Ne, ten tu zůstane. Hledáme mu spolubydlícího. BRAUNOVI No...

jsem tu už dva roky v Německu. A to... studovat. Co studuješ? Štrojírenství. Strojírenství. - To jsem řekl, ne? - Ne, to jsi neřekl! Moje rodina v Íránu. Můj bratr...

Německy. Mluv německy. Jsme v Německu. A vše tady je německý pokoj. - Kai. - Co, však to tak je! Mluv, nebo se nepohneme. Nevař kůzle v mléce jeho matky.

32:19, 2. kniha Mojžíšova. Žiji podle kašrutu. Snad to nebude problém. V poho. Ahoj! Já jsem Nicole a jsem tu kvůli… V klidu, pokoj je tvůj. Můžeš se už večer vysvléct, teda nastěhovat.

Jako tady... u mě. Smlouva už je podepsaná. No, vlastně jsem chtěla... Žádný problém, opravdu ne, pokoj je tvůj. Dobře tak... děkuji! Jo, ty schody jsou celkem příkré. Se vším nahoru pomůžu. Dobře.

Tak... zatím. Tak zatím. Pak zavolám. Uvidíme. A příště opícháš bělošku. Tak tedy... Drž se, jo? Užij si to s tou novou.

Dobré ráno. - Čau! - Čau. Můj nevlastní brácha Teddy. Pokoj je pro něj. Teddy, to je Kai. Buď na něj milý, jo? Je moc hodný, pomůže ti i se schody. Už musím pryč, krabice stojí dole. Pěknou zábavu, vy dva. - Ahojko.

- Čauko. Čau. Čau... V pohodě? Ahoj, právě jsme zhlédli poslední díl Braunových. A chceme se rozloučit, protože to bylo boží. Moc jsme se u natáčení bavili a s Vincem se známe dlouho, a i proto bylo u točení veselo. A teď jsme to viděli v kině a lidé se taky při dívání dobře bavili.

A co chcete víc jako herec, producent nebo režisér, líbilo se nám to. A moc by nás těšilo, kdybyste... Moc by nás těšilo, kdybyste, pardon, to byli ještě poslední diváci. A moc by nás těšilo, když nám ukážete, že se to i vám líbilo. Přes YouTube to proklikat, komentovat a tak, napsat, co se líbilo a třeba nelíbilo a tak. A pak odebírat a lajkovat a komentovat, bylo nám potěšením.

A pak se uvidíme... Kde se vlastně uvidíme? Na ZDF! "Ve dvou se kouká lépe". A ještě jedna věc, náckové jsou blbci. Většina říká "jsem nácek, jsem na pravé straně" a ani neví, na jaké straně jsou. A jak se může oslavovat to, co se tenkrát stalo.

Nebudu dále zabíhat, takže... Děkujeme, mějte se, zkoukněte to a vždy pěkně kliknout a lajkout a tak. Už končím, mějte se, čau!

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Očekával jsem, že přivede babičku a ona to ještě trumfla   :-)
(škoda že to na konci pokazili tím trapným doprošováním o lajky; za to jedna hvězda dolů)

45

Odpovědět

Urcite jeden z tech lepsich miniserialu tu. Dik za preklad 8-) (y)

152

Odpovědět

Bek bek, no more brown loli :'(

32