LaraBraunovi (S01E01)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:183
Počet zobrazení:9 832

Jediné, co neonacisté Thomas a Kai chtějí, je točit videa na svůj YouTube kanál. Jednoho dne však zazvoní zvonek u jejich dveří...

Osmidílný miniseriál Braunovi (Familie Braun) získal v roce 2016 cenu akademie Romy a Německou cenu komedie (za nejlepší inovaci) a v roce 2017 cenu mezinárodní Emmy (za nejlepší minisérii).

Přepis titulků

Německo, Německo nade všechno, nade všechno na světě. BRAUNOVI Heil Hitler! Heil Hitler. Ty ses úplně zbláznil… ale úplně, ale úplně! Tento dům byl kdysi dům pro utečence a teď ho zničíme!

Dneska si uděláme suprové pytle a my vám ukážeme, jak si je doma můžete sami udělat , a to s pomocí těchto známých bramborových razítek. - Velmi důležité – brambory – německé! - Přesně. Něco jsme už připravili, například srdce nebo tady to... Sieg Heil! Jsou to fízlové? - Ne, je to negřice!

- Cože?! - Jo vole! - Já vás tam slyším. 2009? Protest před uprchlickým táborem? Oba ožralí, noc ve sklepě? A jo, sakra. Jo, to teda... Ty, teď to nejde, počkej chvilku. Toto je tvá dcera.

Laro, to je ten sráč, co se už neozval po tom fakt špatném sexu. - Hej, co to má jako být? - Já se o ni starala 6 let, teď jsi ty na řadě. - Jak já jsem na řadě? - Příští týden jí začíná škola. Uděláš jí jídlo a dáš ji spát. Předčítat... Číst snad umíš, ne? - Jo. - A věci na převlečení, tady máš. Ach mami... Laro, ode dneška budeš otravovat svého otce, ano?

- Tak, teď už můžu. - Hej, hej, hej, co bude s tebou? Budou mě deportovat. "Cizinci pryč!", však to znáš, ne? Tak... Už jsem na cestě. Vždyť jsem ti to říkala, proč furt tak stresuješ? Thomasi? Podrž to. Stát! Co to je?!

Nemám ponětí, kámo. Údajně je to má dcera. Jak se jmenuješ? Já jsem Lara, je mi šest. Laro... nemůžeš tu zůstat, to nejde. Tvoje máma si tě musí vyzvednout. Mamka letí do Eritrei.

Kdo to je? To je Adolf Hitler. Proč se dívá tak smutně? - Vůdce se nedívá smutně, jasné?! - Ale jo. Nedívá se smutně, dívá se přemýšlivě. - On tehdy často přemýšlel... - A o čem? - O Německu. - O Německu. Proč?

Negerské dítě, neptej se furt na sračky, sereš mě! Vy jste náckové, že? Super, že jste tady! Posledně jsem projížděl telku a dávají jen samé sračky. Jak se to jmenuje? Dobré časy, zlé časy. Znáte suprové pytle, špatné pytle? Špatné pytle. Suprové pytle.

Boží, tady je další video, takže zmáčknout palec nahoru, nebo tučný fakáč a odebírat.

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

tfw ull never get a brown loli to take care of :(

12

Odpovědět

Ceny to dostalo proto, že je to n*****h, co zatápí evropanům :/

929

Odpovědět

Budeš to stejné postovat pod každý díl?

12

Odpovědět

Cenu to dostalo protoze je to o dementnich nackach a neni z toho do breku.

20

Odpovědět

smrdí to sluníčkářskou propagandou, ale vypadá to dost hustě, takže za mě 5* a čekám další díl

2516

Odpovědět

Respekt. Víc lidí co dokážou ocenit i něco, s čim zrovna nesouhlasej a svět bude méně v ****

00

Odpovědět

Tak to jsem zvědav, jak to bude pokračovat.
Zatím "do plnejch"; harant je to sympatickej.

253