Herní večerBraunovi (S01E07)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:69
Počet zobrazení:4 996

Dnes bylo v plánu chlastat, ale Thomas slíbil Laře herní večer. Jak toto snese Kai? 

Přepis titulků

Tak... Dnes vám ukážeme, jak udělat z jídelních hůlek… SS hůlky. - A k tomu potřebujeme… - Sakra! Je půl osmé. - No a? - Máme s Larou herní večer, takže.... My máme herní večer. Jmenuje se "kámoš, nebo negr". Lednička je plná piva.

Pijí negři pivo? Kai, slíbil jsem jí to. Namaluju se na černo a budu mluvit jak křovák, třeba to pak půjde. BRAUNOVI KAPITOLA 7 HERNÍ VEČER Dva, čtyři, šest karet si musím přibrat? Opravdu?

Podvádíš. Podvádíš. Podvádíš. Vyber barvu. Lidi tak u vás mluví. Je to řeč křováků. Pro lidi, kteří nejsou tak rozvinutí jako já... a jako on.

- Kai. - Co? Děláme si pěkný herní večer. Děláte si pěkný herní večer? Máš s tím problém? Nech toho, Kai. Čeho? Co hrajete? - Švábí poker?

- Ne, hrajeme prší. Sedm, přiber si dvě. Černou nechci. Zapnu hudbu. Kai, ztlumíš to prosím? Proč? Však tě to neruší, ne? Sieg Heil! Sieg Heil! Sieg Heil! - Hrabe ti snad? - Co je, kámo? Ožírat se před ní, přijde ti to vtipné?

A hraní si na rodinku, to je vtipné? - Kai, kámo, nech to. - Čeho mám nechat? Přesně víš, co myslím… Mám teď prostě dceru. Tak běž do hajzlu se svojí dcerou. - Možná to udělám. - Tak to udělej! - Kai... - Co? Nechci problémy, kámo, já… Co chceš?

Měl by ses už rozhodnout. Zasraný nácku. - Jo, jsi zasraný nácek. - Nech to. Zasraný nácku. - Kai, nech to. - Zavři hubu, vole! Jsi zasraný nácek. Totálně zasraný nácek. Nečum na mě, vole!

Ještě jednou si zkus na mě čumět, ty čuráku! Dnes vám ukážu, jak uděláme z jídelních hůlek... SS hůlky. Takže odebírat, fakáč nebo palec. Poslední video, další video a pojďme, těším se.

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Čím dál tim lepší. Poměrně se to stává mým nejočekávanějším videem tady a to jsem tomu seriálu vůbec nevěřil :D

144

Odpovědět

To jo, jen je škoda, že už to má jen jeden další díl. Tak snad pak zase objevíme něco podobně povedeného :)

81

Odpovědět

+XardassWtf počkej co
To je trochu málo, ne?
Přecejen děláte do jazyků, tak vám ta matematika moc nejde, ale určitě je jich více, než jeden (1).

55

Odpovědět

+cyankalMá to celkem osm (8) dílů, tohle byl sedmý. Na tyhle počty nepotřebuju matfyz ;-)

83