Hodina němčinyBraunovi (S01E06)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:80
Počet zobrazení:6 100

Na večeři přijde návštěva. Lařin učitel němčiny. Teď je třeba zabránit tomu nejhoršímu. 

Přepis titulků

KAPITOLA 6 HODINA NĚMČINY Dnes večer přijde pan Bärenkamp. Kdo přijde dnes večer? Pan Bärenkamp, můj učitel. - Kam přijde? - K nám, na jídlo! BRAUNOVI K nám dojde nějaký učitel? Co to má sakra být?! Laro, tys ho pozvala?

Co říkal? Říkal, že tě chce poznat. - A co jsi mu řekla? - Řekla jsem, že budou párky. - Budu s ostatními U Vlka. - Co bude U Vlka? Laro... Potřebujeme hodně barevných obrázků, ano? - Těší me. - Braun, jsem otcem… - Ahoj, Laro, jak se máš?

- Dobře. Opravdu mě těší, že vás poznávám. Hodně jsem už o vás slyšel. Ano. Laro, necháš tatínka s panem učitelem chvíli o samotě? Musíme si promluvit. - Ano. - Jo. Vařil jsem, budou párky. Na zdraví. Vaše dcera je kreativní dítě. Dnes jsme vymýšleli básně.

Poslechnete si to? "Co si přeji", od Lary. Přeji si, ať se všichni milují, příští rok v březnu sedm let oslavím. Čtěte dále. Ve škole se učíme číst a počítat. Turkové a Čínani jsou v jiných třídách. Ti jsou vtipní, musím se vždy smát, víc věcí bych s nimi chtěla dělat. Všichni jsou různě barevní, to bych chtěla ve své třídě opět mít. Konec.

Stačí. Víte vůbec, jaký je podíl cizinců v Lařině třídě? Prosím? Jestli víte, jaký je podíl cizinců v Lařině třídě? Ne. Čtyři procenta. Je jediná. Jestli se může vůbec plně považovat za cizinku.

Je to spíš druh... míšence. Taky nevím, jaká rasa by to tedy mohla... Moji kolegové a vedení školy nemají zapotřebí dbát na pořádek a čistotu ve svých třídách. Na rozdíl ode mě. Takže dokud mohu něco dělat s těmito cizinci, tak to udělám.

Proto vám navrhuji, abyste našel pro svou dceru jinou školu. Jednoduše není vítaná. Je nežádoucí. Ano, už mám všechno. Snad mé úvahy chápete. Děkuji vám za upřímnost. Upřímnost je nyní důležitější než kdy dřív. - Náš domov je v ohrožení. - To rozhodně, pane. Nashle.

- Tvůj učitel už je pryč. - Proč? Byl unavený. To jsi nakreslila? Fakt? Taky znáte ty youtubery, kteří stojí totálně za hovno. Levicoví bacilové, kteří jen štvou. Tady je máme, Frodoapparat a ten blbec LeFloid. Alive4fashion?

Rob Bubble? Co to je za jméno, vole? Marie Meimberg? Kdo to je? A Robert Hofmann, ten by se měl ostříhat. A teď vám ukážu, jak z těchto posraných youtuberů udělat suprové youtubery. Máme tu Adolfapparat a LeFührer. Alive4fasho. Rob Goebbels.

Marie Obersalzberg. A dlouhovlasý Robert Hauptmann. Takže odebírat, poslední video, další video, fakáč nebo palec a pojďme.

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To se mi libí, jen tak dál.
PS: Kyle je žid

21

Odpovědět

*zasraný

00

Odpovědět

Konečné řešení levicových youtuberů mě rozsekalo :D "Adolfapparat and LeFührer" :D "Alive4fasho" :D :D :D :D
btw more brown loli :)

90

Odpovědět

nejde spustit

30

Odpovědět

Ahoj, vypadá to, že si náš přehrávač najednou nerozumí s AdBlockem, snažíme se zjistit více, aktuálně by mělo pomoci vypnout AdBlock.

36

Odpovědět

+XardassTento problém způsobuje Adform. Kdo používá ghostery, stačí ho povolit.

20

Odpovědět

Už by to zase mělo fungovat i s AdBlockem :-)

21

Odpovědět

Skvělý, směju se nahlas v knihovně! :D

61