Brendan Fraser u Grahama Nortona

Thumbnail play icon
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:567
Počet zobrazení:8 407
Nedávno jste měli možnost vidět Marka Wahlberga, který to u Grahama trochu přehnal s pitím. Dalším hercem, který to v tomto britském pořadu slušně rozjel (ať už vlivem alkoholu, drog či prostě jen své energické osobnosti), je Brendan Fraser (Mumie, Scrubs). Hlavním tématem budou nezbedná zvířata a v druhé části nechá Graham vybraného člověka z publika, aby se zhoupnul na liáně ve stylu Fraserova filmu Král džungle. Mimochodem na pohovce také sedí Martina Navrátilová, slavná česká tenistka.

Přepis titulků

- Byl jsi v Austrálii. - Ano. A měl jsi takový incident, myslím, že v ZOO... Ano, to jsem měl. A tam jsi viděl ptáky emu... Bylo to tak. Byl jsem v australský ZOO. Šli jsme nahoru a zoolog... Neumím moc přízvuky, ale byl Australan a řekl... zkusím to. "Dávejte pozor, protože ptáci emu mají období páření.

Neotáčejte se k nim zády." Pro mě to byla výzva. Tak jsme se šli podívat na ptáky emu. Jeden byl takhle a najednou... "Co to sakra?" A za mnou byl pták emu s... ptačí erekcí! Tak se to stalo.

A nebylo to... - Bylo to impozantní? - Nevypadalo to jako rtěnka, asi tak. - Ale to by člověk u ptáka nečekal... - Ne, třeba opice... S opicemi už nikdy nechci pracovat, protože když se naštvou, zmizí na trámy, ničí scénu a masturbují. Proč se smějete? Je to pravda! Nejste herci. A ta opice na fotce... jo, tahle. Zmrd malej!

Tě kouše? Má na sobě kožešinové bikiny. Protože má nepřetržitou erekci. - Tak mu dali falešný kožich. - Jo, nasadili mu kožešinové bikini. Tady jsou! Jsou vidět! Naštval se a tady... Mi strhnul kus paruky. Říkal jsem si: "No, to není dobrý."

Pak se na mě rozzlobil. A vyšplhal si někam zahonit. Tak jako všichni dobří herci. Překlad: Ninjer www.videacesky.cz

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Panebože. Rád bych věděl, co se s ním sakra stalo..

10

Odpovědět

A už ten film nemôžem nikdy pozerať ako predtým.

253

Odpovědět

wow, tak to jsem neměl páru, že se objevil ve Scrubs.. od jaké série tam byl, popř. jakou roli tam hrál?? :-)

222

Odpovědět

hral tam Bena brata Jordan a asi najlepšieho (ak nie jediného) priatela Coxa a aj ked bol asi v 2-3 epizodach tak to bola velmi zabavná a príjemná postava :D

220

Odpovědět

Objev se hned v prvni serii. Hral Bena, bratra od Jordan (Coxovi exmanzelky) a zrovna jeho postava zanechala v pribehu dost vyraznou stopu. Pri scena na hrbitove jsem i uronil slzu.

221

Odpovědět

Co to bylo za sérii ti neřeknu, ale byla to jedna z prvních, protože už ty díly dávali na Prima COOL. Hrál tam Jordanina bratra, co byl velkej kámoš s Coxem a zemřel na nějakou nemoc. Bylo to jen pár dílů, tak tři nebo čtyři.

191

Odpovědět

+SvarecKurňa, tak to je když člověk smolí komentář deset minut, protože hledá info....

200

Odpovědět

+Svareccha, i tak díky moc :D

190

Odpovědět

Nedávno jste měli možnost vidět Marka Wahlberga, který to u Grahama trochu přehnal pití. Hezký věta :)

182

Odpovědět

Sorry, jsem to včera taky trochu přehnal pití ... :/ Opraveno.

252

Odpovědět

Nic proti Craigovi nebo Conanovi, ale u Grahama se vždycky zasměju nejvíc. Fakt neuvěřitelný :D

267

Odpovědět

No Gramah s něma podle mě nejde moc srovnávat, ne že by byli nějak daleko za ním, on má spíš takovou vlastní kategorii. Nevím jak to popsat :D

241

Odpovědět

"ankle" není koleno ;)

180

Odpovědět

To máš samozřejmě pravdu. Opraveno, díky.

180

Odpovědět

Král džungle je skvělej film :D.

202

Odpovědět

Drogy jsou špatné; Áno?

201

Odpovědět

příjde mi, že není šťastný

212

Odpovědět

Nechceš přeložit i tu Navrátilovou?

197

Odpovědět

Hele, já zkouknul většinu dílu a zaměřoval jsem se na pasáže s Navrátilovou a... ty mi prostě přišly nic moc. Působilo to jako hodně regulérní rozhovor, mluvili tam o vcelku normálních věcech... už si ani nevzpomenu o jakých.
A především tedy na youtubu s ní nejsou žádné speciální klipy, které bychom pak sem mohli dát.

221