Broken Sword: The Serpent's Curse se představuje

Thumbnail play icon
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:124
Počet zobrazení:3 390
Nedávno se na KickStarteru objevil další zajímavý projekt. Tentokrát jde o pokračování jedné z nejznámějších adventurních sérií Broken Sword. Tato kampaň již uspěla, a tak se hry pravděpodobně dočkáme. Více podrobností můžete najít na samotném KickStarteru, kde můžete také stále přispívat.

Přepis titulků

Jarní Paříž. Vůně květin a jemný vánek. Láska byla ve vzduchu a život nebyl špatný. Nico a já jsme se znovu náhodou potkali na umělecké výstavě. Noc byla ještě mladá. Chystal jsem se navrhnout večeři, když v tom... zasáhl osud v podobě poslíčka s pizzou...

a zbraní. Zabil a ukradl obraz, který neměl skoro žádnou hodnotu a znamenal ještě méně. Nebo jsem si to aspoň myslel. Proč ho musel zabít, Georgi? Co se to děje? Nevím, ale zjistíme to.

Paříž mi zase jednou ukázala svou temnou stránku. Nico a já jsme měli být zataženi do nového a děsivého dobrodružství. Na výpravu za spiknutím, jehož původ je starý jako psané slovo. Kde by pradávné hrůzy opět prolévaly nevinnou krev. Měl jsem z toho špatný pocit. A vážně nemám rád krev. A střih! Perfektní.

Skvělá práce, lidi. Díky všem. Balíme to. A co dál, Charlesi? - To je bohužel všechno, pokud neseženeme sponzory. - Všechno? Měli jsme naplánovaný skvělý herní zážitek. A vrah nikdy nebude předán spravedlnosti. A já prošvihnu ten kousek s lanovkou. Byl jsem pro něj přímo zrozen. A co ten ruský lokaj, který mě málem zabije?

Záhadný a dávno ztracený chrám, který objevíme? Ta exotická místa. Ty geniální hádanky. A ta část, kde se budeš tak bát, že... O tom nechce nikdo slyšet, Nico. Takže, co dál? Vy dva máte skvělé fanoušky. Možná by nám pomohli.

Neboj se, Georgi. Charles to zařídí. Jo? Pamatuješ si, jak všichni říkali, že si nemůžeme dovolit vyhodit do vzduchu tu kapli ve Skotsku? Jo, máš pravdu. Charles ty peníze sehnal. A pamatuješ si, jak ses neshodla s Karzacem na té lodi v Londýně?

Takový okouzlující muž. Nebo když všichni říkali, že neseženeme víza do Sýrie. A pak jsi kvůli zdraví a bezpečnosti nemohl skočit z útesu. I když... něco na tom bylo. Charles to všechno dokázal zařídit, že? Jo. Ahoj.

Jmenuji se Charles Cecil. Jsem ředitel série Broken Sword a CEO společnosti Revolution Software. V roce 1996 jsme napsali první Broken Sword a celkově čtyři díly. A od té doby jsme vyhráli nebo byli nominovaní na spoustu cen jako: Bafta, Writers Guild, Develop, Golden Joystick. A mně a celému týmu je nesmírným potěšením pracovat na hře, kterou tolik lidí miluje.

Díky digitální distribuci jsme mohli vydávat vlastní hry. Vydali jsme Director's Cut prvního dílu a upravili druhý. To nám umožnilo vybudovat si přímý vztah s vámi. Toho si nesmírně ceníme. Kontaktovala nás spousta lidí, kteří se ptali a požadovali novou hru série. S radostí vám tedy mohu oznámit, že pracujeme na nové Broken Sword hře. Nemůžeme vám toho ukázat moc, protože je stále ve velmi rané fázi, ale je 2D, HD a chceme, aby to byla ta nejlepší Broken Sword hra.

Vrátila se spousta členů původního týmu. A protože jde o nefalšované 2D, pracujeme na prostředí s velmi talentovanými tradičními umělci, kteří mají zkušenosti ze studií jako Disney, Aardman, Universal a mnoha dalších. Hra bude epická a věrná našim tradičním adventurám. Nebude 3D ani plná reklam.

A hratelnost se nezmění. Bude to tradiční adventura, protože tyto hry milujeme, stejně jako vy. Pracujeme na ní 6 měsíců a zatím jsme ji financovali sami. Napsali jsme příběh, navrhli hádanky a vytvořili postavy. Psaní adventury je drahé, a proto jsme vyhledali vaši podporu. Spustili jsme tuto KickStarterovou kampaň, abychom s vaší pomocí mohli hru dokončit.

Co tedy dostanete, když nás podpoříte? Připojíte se k exkluzivní komunitě přispěvatelů. Budete moci sledovat celý vývoj. Budeme pravidelně zveřejňovat videa, abyste viděli náš pokrok. A budou naprosto upřímná, takže uvidíte dobré i špatné chvíle a všechno mezi tím. Když přispějete, nedostanete po dokončení jen samotnou hru, ale můžete získat také skvělé odměny.

Vytvoříme speciální krabicovou verzi hry, která bude dostupná pouze přispěvatelům. Připravujeme knihu o historii Broken Swordu se spoustou nezveřejněných artworků. Pracujeme na skvělém komiksu. Nabízíme trička, vaše jméno ve hře, originální artworky, pozvánky na party po dokončení a spoustu dalších věcí.

A k tomu všemu... budete mít naši neskonalou vděčnost, protože nám poprvé umožníte vytvořit hru nezávisle na vydavateli a s naprostou kreativní svobodou. Děkuji za váš čas. S vaší pomocí to může být ta nejlepší Broken Sword hra vůbec. A podívejte se na ty odměny. Překlad: Zoidy www.VideaČesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

nejlepší adventura jakou jsem kdy hrál, první dva díly samozřejmě. 2.5 už tak dobrej nebyl

180

Odpovědět

Nejsou zrovna fanda adventur, ale přímo mě odpuzuje, když se postavy hýbou nepřirozeně. Nejvíce mě vytáčí, zamrznutí v určité pozici. Chápu že je to těžší, namalovat deset obrázků místo jednoho ale toto je příliš.

180

Odpovědět

Brokenswordy jsem hral na CDckach, ktere byly jako priloha k Levelu. Hrozne zabavne hry, na ktere se moc pekne koukalo. Jsem za kickstarter rad - vznikaji diky nemu takrka hromadne projekty, ktere jsou hrozne zajimave a v "normalni" produkci by nikdy nedostaly sanci... Jen tak dal.

Hmm... Dovedete si predstavit, co by se delo, kdyby Whedon dal moznost financovat pokracovani Firefly pres Kickstarter? :-)

180

Odpovědět

Hmmm, tak to bych mu poslal všechno, co mám na účtu, než by stačil říct Serenity. :D I když v dnešní době jeho slávy by už snad neměl takový problém sehnat sponzoring, kdyby chtěl.

180

Odpovědět

tak koukam ze uz dostali 200k pres.. a ma to super grafiku..tesim se

181

Odpovědět

Nice! Návrat ke kořenům Broken Swordu. Ta malovaná grafika je a byla vždycky nejlepší

181

Odpovědět

Super teď si budu muset všechny zapařit...fakt díky

186