Cela číslo 8

Thumbnail play icon
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 090
Počet zobrazení:15 412

Likérka Bombay Sapphire sponzoruje Tribeca Film Festival, v rámci kterého začala svou Bombay Sapphire Imagination Series. Nezávislí režiséři dostanou stejný scénář a podle něj natočí krátký film. Režisér snímku Room 8, James W. Griffiths, za něj získal cenu BAFTA (The British Academy of Film and Television Arts). Autorem scénáře je Geoffrey Fletcher, držitel Oscara za adaptaci dramatu Push.

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz CELA ČÍSLO 8 Všechno nejlepší, kámo. Brej den. Nazdar. Jak se jmenuješ? - Jak jsi tu dlouho? - Co to děláš? Nic.

Nic. Co je to? Nic. Nech to. Proč? Neotvírej to. Proč ne? Protože bys toho mohl litovat.

Co můžu riskovat... Dobře... Jak je libo. Otevři to. Tos vyrobil ty? - Spokojenej? - Jo... To ne... Proč jsi nic neřekl? Věřil bys mi?

Nevím... - Kam jdeš? - To je snad jasný. Otevři to. No tak, otevři to. Sbohem, kámo. Pošlete dalšího vězně.

Komentáře (35)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Kdybych si strčil do bedny přirození,tak už by pak byl mhohem větší,že? :D

30

Odpovědět

Otevřete nějakou skříňku a ejhle - Pandořina skříňka. :)

30

Odpovědět

Já bych toho dědka asi chytla v tý krabici a vyhodila ven.. to by čuměl :D

60

Odpovědět

Všichni přemýšlejí nad tím jak se dostat ven. Ale ta krabice může fungovat jako zvětšovač. Dal by se díky ní vyřešit hladomor. Dáš tam kousek sýra, dostaneš veliký kus sýra a můžeš donekonečna provádět s jakoukoliv věcí. Pro ty co by přemýšleli jinak, tak třeba kousek zlata poslat skrz nebo cokoliv co je napadne. :)

129

Odpovědět

Nebudu řešit, jak by se odtamtud mohl dostat, rozbolela by mě hlava. Ale ten konec je dost psycho. To je nemohl zavřít na důstojnější místo než do krabičky od sirek?

101

Odpovědět

Príde mi to ako technológia Time Lord-ov... Menšie z vonka...

43

Odpovědět

Ja by som tú krabicu zjedol.

230

Odpovědět

Ja myslim ze poloha krabice a mistnosti se nemuze menit, stejne jako na deni v krabici nema vliv zadna vnejsi sila; ...me by spis napadlo nozem vyriznout otvor jak jsou ty mrize

190

Odpovědět

Oprava: necim prorazit otvor, noze v base asi maj jen nekteri :-)

220

Odpovědět

No technicky vzato by bylo možné takhle utéct, jen by to chtělo spolupráci obou. Vylezu na vrchol krabice, jsem malý, druhej mě i s krabicí prostrčí mříží, vlezu krabicí zpátky, zopakovat. Jediný problém by byl, kdyby se vnitřek krabice neměnil podle její aktuální polohy... :)

80

Odpovědět

Nic nového pod sluncem viz. link :-D

https://www.youtube.com/watch?v=j0_fVzTJO-8

116

Odpovědět

Se divím že při takovým množství hnidopichů nikoho netrápí, že při přemístění krabice z postele na zem nepůsobila na pokoj a ty dva lidi žádná dynamická síla. Když uvedl krabici do pohybu, měli oba skončit nalepení na jedné ze stěn přece.

1822

Odpovědět

Tak jasně...každý tuhle sílu cítí když se Země otáčí, že?

187

Odpovědět

Já se divím, že si lidi furt do fikce vznáší fyzikální zákony tohohle světa.

472

Odpovědět

To musel zrobiť naozaj prvé čo ho napadne? Mu nedošlo že bude iba zmenšený a stále vo vezení? Ak sa chcel dostať von cez škáru, tak si mal aspoň dať krabicu ku dverám aby nemusel behať niekoľko kilometrov... Ak by sa aspoň na chvíľu zamyslel, určite by ho napadol lepší plán, ako napríklad otvoriť si dvere od cele v krabici, počkal by si na dozorcov a omráčil ich, obliekol uniformu a odišiel...Napadlo ma, že by mohol zbúrať steny, ale tak by iba vytvoril ďalší portál, možno ak by zostal vonkajšok krabice neporušený tak nie...

4313

Odpovědět

jeb na to, moc rozmyslas...

11812

Odpovědět

Hodně dobrý :)

72

Odpovědět

*SPOILER* Top 10 vážně? Vždyť to postrádá logiku! A teď nemyslím tu krabičku, ale naprosto do očí bijící blbost, že vlastně nejlepší způsob útěku je, se nechat zmenšit a pobíhat po cele jako mravenec s mizivou šancí že se vrátím zpět do stejné velikosti a ještě mít za zády nějakýho úchyla! Whaaat? A toto napadlo 10 vězňů z 10? Zlatej Doodlebug, ten by stál za 10* zde dávám 6* za divnej pocit v žaludku když jsem si pomyslel že bych měl umřít v krabičce od sirek.

3041

Odpovědět

Já bych dovnitř strčil ptáka a čekal, až přijdou dozorčí, to by bylo srandy :-D

1875

Odpovědět

jo jo nebo se tam vysrat.....

762

Odpovědět

+p.drtikolzabils :D

110
Další