V ne tak daleké galaxiiChad Vader (S01E01)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 4
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:294
Počet zobrazení:6 538

Darth Vader, slavný a obávaný Sith, má bratra. Bratra, který ale není tak úspěšný, jako on. Pokud tedy za úspěch nepovažujete kariéru na pozici vedoucího denní směny v supermarketu. O slastech a strastech tohoto povolání a života s ním spojeného se můžete přesvědčit v tomto novém webseriálu. Příjemnou zábavu. S Chadem se na našich stránkách budete ode dneška setkávat každou sobotu a úterý ve 20:00.

Přepis titulků

Co má tohle znamenat? Co má co znamenat? Nařídil jsem, aby byl tento úkol dokončen již před hodinou! Jo, tos udělal. Zklamal jsi mě naposledy! Tohle jsi říkal minule. Byl jsem příliš benevolentní. Nezklam mě znovu! Protože to by bylo naposledy?

Ano. Ne. Nevím. Pokračuj v doplňování! CHAD VADER VEDOUCÍ DENNÍ SMĚNY Mohu s vámi na okamžik mluvit, můj pane? Říkej mi Randy, jasný Chade? Ano, můj pane! A neklekej si, je to divný! Přináším důležitou zprávu.

Tanny, potřebuji, abys měla v sobotu službu navíc. Ne. A pak si klidně odešla! No, a co jako? Naše plány pro plnou funkčnost této stanice v sobotu mohou býti ohroženy! Hele, prostě sežeň někoho jinýho, aby si vzal její směnu, jasný Chade? Jak si přejete.

Jo, slyšel jsem, že máš nějaké problémy s Clintem. Clint je pouhý blázen! A já jeho drzost nehodlám déle tolerovat! Budeš to muset vyřešit. Nechci, aby se mi tu spolu furt hádali vedoucí denní a noční směny. Ano, císaři! Jsem Randy. Jsem Randy! Nejsem žádnej císař. Clarisso, všiml jsem si, že tvá směna končí dnes v 6 hodin.

- Ano, lorde Vadere. - Prosím, říkej mi Chad. Ano, Chade. Chci se s tebou setkat v Kinově pizzerii, abychom mohli prodiskutovat moje plány ohledně lepších čteček čárových kódů. A také kvůli večeři. Cože? Já myslím, že tyhle jsou pro tebe.

Díky, lorde... Chci říct Chade. Navrátím se tedy na toto pracoviště v 6 hodin a vyzvednu tě. Já mám rande! Chad má rande! Hej, Chade, právě jsem zaslechl, že jdete s Clarissou na rande. Není to rande! Jde čistě o prodiskutování čteček čárových kódů. Jasně, vsadím se, že by sis rád přečetl její čárovej kód, co? Dobře, dobře. Ježíši, co máš za problém?!

- Omluva přijata. - Debile! Zapracováváš na personálu, Chade? Clinte, konečně se znovu setkáváme! - Kruh se uzavřel! - Nevycházíš se zaměstnancema moc dobře, co? - Ne. - Možná bys moh přestat bejt takovej zmrd. - Jak se opovažuješ! - Nedokážeš ani naplnit směnu na sobotní večer. Nezvládneš dodržet rozpis, pusinko. Možná by to měl Randy dát někomu, kdo o tom má aspoň trochu šajn.

- Toto nebudu tolerovat! - No jo, klidně si to dál netoleruj, Chade. Ještě chvilku to budeš takhle vorat a tu pozici vedoucího denní směny dostanu já! Přímo zpod tvýho zpocenýho zadku! Teď pocítíš plnou sílu... Moje záda. Mohl bys mi pomoci nahoru? Překlad: B-hold Korekce: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (22)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Langeweile!!!!!!!!!!!!!!

190

Odpovědět

v titulcích je nějaká christina lavicka :)

190

Odpovědět

nejde, video nenalezeno

181

Odpovědět

Super seriál, velké + :D

180

Odpovědět

tak já se ptal, už si to nepamatuju :D

180

Odpovědět

Cože: To jo, ale neřešili jsme tu děj seriálu. :-)

180

Odpovědět

vy jste tu psali o Earlovi :D

180

Odpovědět

Yahoo...Už jsem myslel že jste na mě zapoměli :PP Super a těším se na další!! :)) Jen tak dál..:))

180

Odpovědět

Cože: To patří sem? :-)

180

Odpovědět

Oni vlastně Earla zavřeli že vzal vinu na sebe ne?

180

Odpovědět

Deety: pravda, pravda. Opraveno ;-)

180

Odpovědět

hehe, geniáloní seriál:D sledoval sem to bez titulků už kdysi na youtube... výborná volba:)

180

Odpovědět

slabsi kousek, za 2*

180

Odpovědět

SKvělé! Těším se na další díl!

180

Odpovědět

Skvělá volba.
Ale Chad Vader by měl být mladší bratr Darth Vadera.

180

Další