Noční směnaChad Vader (S01E03)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 4
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:185
Počet zobrazení:4 804

Tak z chudáka Chada udělali vedoucího noční směny. Dnes uvidíte, jak si na novou pozici zvyká a jak řeší nebezpečné situace.

 

Přepis titulků

Voskování podlahy je dokončeno. Mohl by někdo... opravit toho droida? CHAD VADER VEDOUCÍ NOČNÍ SMĚNY Ahoj, Lionele. Jsem Lord Vader. Nový vedoucí noční směny. Dvacet pět centů za plechovku. - Cože? - Rajčatová omáčka. Je ve slevě.

Ta paní si jí koupila... asi deset plechovek. Dost ušetřila. - Jaká paní? - Byla tu tak před hodinou. Dost ušetřila. Ano. - No, musím se navrátit ke svým... - Muffiny. Ementál.

Hovězí pečeně. Dobrá. Máte rád žárovky? Kapitán Wickstorm se hlásí do služby, pane. Přináším důležité zprávy. Kde jsi sehnal ten klobouk? Děkuji, že ses nechal přeložit na noční směnu, Jeremy. - Je tam... - Tvá asistence bude velmi nápomocnou v mém plánu... znovuzískání pozice vedoucího denní směny od Clinta.

- Tuto noc si budeme dlouho pamatovat. - Je tam chlápek, co spí na mase! Jdeme na to. Lidi! Kdo mi sebral můj masovej polštář? V tomto podniku nemůžete spát. - Clint mě tu nechával. - Clint už není vedoucím noční směny! Já ano! Jste zlý vedoucí noční směny.

Má pravdu. - Lorde Vadere! - Jeremy, pamatuj na náš plán... Někdo krade v uličce 7! Ne. Zabít. Omlouvám se, Lorde Vadere! Příliš snadné. Ale no tak!

To, že je noc, ještě neznamená, že si tu můžete udělat svou vlastní hromadu odpadků! Nenávidím noční směnu. Jsi zatracen. Zatracen. Zatracen! Tohle je blbost. Haló?

- Clarriso? - Ahoj, Chade. Včera večer jsi nedorazila na naše druhé rande. Čekal jsem hodinu. Promiň, Chade, něco mi do toho vlezlo. Aha. Nechtěla by ses se mnou sejít po práci? Má směna končí v 6 ráno. Jo, to asi nepůjde, Chade.

Ale já si byl jistý, že mezi námi něco je. Prohledal jsem své pocity. Všechny. Promiň, Chade, musím jít. Uvidíme se později. Počkej, nezavěšuj. Clarriso. Haló? Vypadá to, že někoho... sestřelili. Clinte, jdi pryč. Vsadím se, že bys chtěl svou starou práci zpátky, co? Ty velký lejno. Nebudu nočním vedoucím příliš dlouho!

Ty si snad myslíš, že dostaneš svou pozici zpátky? Zamysli se znova, Charlie Browne. To se nestane. Slyšíš mě tam vevnitř? - Tys mě dusil! - Tys mě dusil! - Ty sis začal! - Ty sis začal! Za tohle zaplatíš, ty hajzle! Nikdo, kdo sáhne na krk Clinta Shermena, nepřežije. A hádej, kdo si zítra večer vyjde s tvým drahouškem.

Cože? Překlad: B-hold Korekce: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nejlepší je tam ten týpek stim koštetem :-D

180

Odpovědět

Mohl by někdo opravit toho droida ? ... =D =D =D ... to fakt nemá chybu tenhle seriál ...

180

Odpovědět

to je divny ikonku cc tam mam zapnutou ale titulky se mi neukazuji ..aji ten prehravač jsem si stáhl

180

Odpovědět

super serial :D

180

Odpovědět

Příliš snadné :D

180

Odpovědět

krutee: "Kradne v obchode!" "Zabit!" sled sialenstiev, nechcel by som robit nocnu smenu!!!

180

Odpovědět

Dostalo mě :D
Chad: This is bullshit!

super seriál :))

180

Odpovědět

Fajn serial...

180

Odpovědět

Ten clint je ale takovej spratek, nejraději bych ho podříznul hned když se narodil kdybych věděl že v dospělosti bude takovej

180

Odpovědět

Taky tak nějak doufám =D posledně mu to nevyšlo, když šlápnul na ten banán =D

190

Odpovědět

Doufám že toho Clinta tam nějak rozseká s tím svým Light Saberem :)

190