OpilostChad Vader (S01E05)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 4
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:158
Počet zobrazení:5 273

Jakpak asi pokračuje život Chada poté, co dal v práci výpověď? Jak se asi vypořádá s tím, že Clint bere jeho lásku na rande? To vše se dozvíte v dnešním díle. Pozn.: 1) Chocolatini, nebo také čokoládové Martini je míchaný nápoj, nejčastěji připravovaný z Bailye's, vodky a čokoládového likéru. 2) fráze "Shake the weasel" je slangový výraz pro velkou potřebu, takže to nemá nic společného s lasičkou ;-)

Přepis titulků

- Hej, jseš připravenej na další chocolatini? - Ano. Dej mi dvojitý. Trochu brzo na tolik pití, ne? Já prostě miluju chocolatini. Jsou to mí malí kamarádi. A nezradí tě! - Promiň, Chade, musím jít. - Hádej, kdo bere tvoje zlatíčko na rande. Dávám výpověď. Ta práce pro tebe hodně znamenala, co? - Ona pro mě hodně znamenala.

- Ona? - Clarrisa. Moje "domnělá bývalá přítelkyně" je teď na rande s mým úhlavním nepřítelem Clintem. Já vím, seděj přímo támhle. Ano, já vím. A víš, co se stane příště? Jo, přesně takhle! Líbí se ti moje pěst - ve tvým ksichtu?

- Ale on přece není tak špatný. Není tak špatný? Viděla jsi můj krk? Je celej otlačenej. Ten bastard mě chytil. Co je? Bavíš se nebo co? Jdi mi z cesty, židle! Omluvte mě, madam. Jaká to náhoda! Dvě malé hrdličky tu mají svoje dostaveníčko.

- Radši bys nám neměl ničit rande, ožralo, jasný? - Možná bych měl zničit tvůj obličej. - Co ty na to? - Přestaňte vy dva! Chceš dostat? Tak si pro to pojď. Přesně tak, je čas krmení. A moje pěsti tě nasytí. Musím si odskočit položit kabel. - Chci, aby byl pryč, než se vrátím. - Sklapni. Motám se.

- Chade, co tady děláš? - Jenom si dávám trochu do nosu. Nechceš se přidat? Ještě jednu sem! Myslím, že je docela trapné, že jsi nás sem přišel špehovat. Na každodenní špehování lidi nepotřebuju vědět, kam jdou a kde jsou. Koukej. To je Randy. Spí.

- Viděla jsem tě, jak jsi nás pronásledoval. - Ne, neviděla. Přestaň lhát. - Chade... - Jaké to je být takový lhář? Proč radši neuděláš něco se svým životem - a nepřestaneš být tak trapný? - Nemůžu, Clarriso, jsem trapný! - Trapný! - Hej. Jestli nepřestaneš tu dámu obtěžovat, budeš muset odejít. Už jsi měl dost. Ano, už toho mám dost.

Mám dost tebe. Mám dost tebe. Mám dost vás všech! Všichni mi teď můžete políbit řiť. Jo, pořádnýho cucáka! Nikdo nebude obtěžován Chadem Vaderem. Už nikdy. Proč radši neuděláš něco se svým životem a nepřestaneš být tak trapný?

Ano, udělám něco se svým životem. Ukončím ho! To je něco, co bych mohl udělat se svým životem, že, Clarriso? Chade, velice jsi mě zklamal. Cože? Kdo je to? Hej, Chade, slyšel jsem, že se chystáš skočit z mostu. Taky skočím. Pojďme na to! Jen skoč, ty kryso! Hej, chlapi, až bude skákat, určitě by měl křičet: "Neeeeeee!"

Jako ve třetí epizodě Hvězdných... - Říkal jsem ti, že jsi zatracený. - Máš pravdu. Sebevražda, to je to správné řešení. Jenom to tu přelezu. Stůj! Neskákej, Chade Vadere. Já jsem duch. A...

přítel. Zemřel jsem ve stejnou noc. Už je to dlouho. Tys také skočil z tohoto mostu? Ne. Zabil mě alkohol za volantem. Nějaký opilec do tebe naboural? Ne.

Já jsem byl opilý. Vybouchl jsem, když jsem narazil do čerpací stanice. Vždycky jsem toho litoval. A jsem tu, abych ti řekl, že na prožití života máš jen jeden pokus. Nedopusť, aby se stal tento most tvou čerpací stanicí. - Tomu nerozumím... - Chade, začni se svým životem něco dělat a přestaň být tak trapný. Přesně tohle mi říkala Clarrisa.

Ano, je to velmi chytrá a rajcovní dívka. Takže je mi předurčeno, abych byl s ní. Ne, ne. Promiň... ne. Teď musím odejít. Nezapomeň na to, co jsem ti řekl. A... - neskákej z toho mostu. - Je mi to jasné, duchu. Divné. Tohle musím udělat, abych zmizel.

Veř mi, já ta pravidla nevymyslel. Clarrisa má pravdu. Musím se svým životem něco udělat. Musím si... sehnat novou práci! Překlad: B-hold www.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

dostaveníčko :D

180

Odpovědět

jÁÁÁÁÁÁÁÁJ "Hua Hua Huuu ten duch nejlepšííí z toho sem nemohl

180

Odpovědět

,,Go out of my way chair " :DD

180

Odpovědět

Hej, jak to že včera nevyšel další díl?

180

Odpovědět

krása :D

180

Odpovědět

Taky skočím pojďma na to : oD

180

Odpovědět

Na to se nedá koukat....ten obraz se úplně rozpadá :(

180

Odpovědět

Drsný taková kravatička na konci, těším se na uterý na další díl Chad je nej. seríal tady :DD

180

Odpovědět

pěknej oblek :D

180

Odpovědět

Luxus ožralej Chad, ten minimost a pak ta kravata na něm:D

180