Nová práceChad Vader (S01E06)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 4
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:152
Počet zobrazení:3 673

V úvodu bych se rád omluvil za to, že tento díl vychází opožděně. Nečekaně mě zradila technika a nebyl jsem schopen příspěvěk vytvořit včas. Další díly už budou vycházet přesně tak, jak mají. Chad se na konci minulého dílu rozhodl něco udělat se svým dosavadním životem. Takže si hledá novou práci. Vězte, že bude muset vystřídat několik povolání, než pochopí, co je mu předurčeno. Příjemnou zábavu.

Přepis titulků

PONDĚLÍ Překlad: B-hold www.videacesky.cz Haló? Haló? Dobré odpoledne, pane nebo paní Gris... Grisis... Ano... Ano. Grassie...

Pane... Můžete mi říct, jestli jste spokojen se svými dálkovými hovory? Pane Gressie... Pane Grissie... Jak vyslovujete toto jméno? Vy mi ale po 19. hodině vůbec nemáte volat, zjistil jsem si to. V tom případě osobně přepojím vaše dálkové služby za vás. - Může se vyskytnout... - Nikdy jsem neříkal, že chci změnit poskytovatele dálkových hovorů. Měním naši dohodu.

Modlete se, abych ji nezměnil ještě více. Jakou dohodu? No tu... tu dohodu. Tu dohodu na dálku. Teď zavěsím. - Jste poražen. - Vy jste... idiot. Možná si myslíte, že jste tohle kolo vyhrál, ale počkejte, až pošlu servisního droida do vašeho domu, - aby vám zničil váš komunikační systém.

- Hej, Chade. Takhle to nepůjde. Fajn. Pokud mě chcete vyhodit už po prvním telefonátu, fajn. ÚTERÝ Váž životopis vypadá v pořádku. A váš předchozí šéf, Randall, vám dává vysoká doporučení. To je tak laskavé.

Správně. Takže... díky vašim předchozím zkušenostem a díky vašemu... - postižení... - Jakému postižení? - ...jsme se rozhodli, že vám to místo dáme. Gratuluji. Konečně, můj návrat k moci je kompletní. Kdo mi na této stanici bude sloužit? Okamžitě požaduji přisluhovače. Přisluhovače?

Ano, přisluhovače. Chápu. Dobrý vtip. Všichni vaši "přisluhovači" jsou kopírky na tomto patře. Kopírky? Co myslíš chybou 412? Koukal jsem se do manuálu. Taková chyba tam není, ty stupidní kopírko! Teď koukej dělat mou práci! Dělej...

mou... práci! Zhyň! Kopírko! Tento přístroj je zřejmě poškozen. Chade, takhle to dál nepůjde. Chade! Chade, to jsem já. Duch, pamatuješ? - Co chceš? - Proč jsi tady? Nechápeš, že patříš do supermarketu?

Na to místo se již nikdy nevrátím! Nikdy, neeeee! Dobře, je v pohodě. Je v pořádku. Moje... moje chyba. Moje koleno! Pamatuješ, když Chad málem zapálil oddělení s chlebem? O čem si povídáte? Vzpomínáme na všechny ty šílenosti, co dělal Chad.

Které už nikdy neudělá... - kvůli... - Mně? Přesně tak, pitomci. A přestaňte tady žvástat. - Lloyde, kafe. - Hned to bude, Clinte. Říkal jsem ti, že tuhle stupidní helmu tady není povoleno nosit. Chci vidět nějaké práce... na obchodu. A to včetně tebe... pitomče. Neříkej mi pitomec.

Pitomec. Měli spolu rande. Chci vidět nějakou práci. Od všech vás pitomců. Nebo jste všichni hezky v řiťce. Chad ti hodně chybí, viď? Doufám, že je v pořádku. STŘEDA - Hej, Chade.

- Ano? Tohle nebude fungovat. Jaké to překvapení! ČTVRTEK Co má tohle znamenat? Co má co znamenat, pane starosto? Nařídil jsem, aby byl tento úkol dokončen již před hodinou. Já...

opravdu? Zklamal jsi mě naposledy. - Nechápu. - Chade... Tohle nebude fungovat. Zase mě vyrazili! PÁTEK Rozumím tvému úkolu v transportu, raketopláne... a... oh, ne! - Dobrý, dobrý den, taxi. Potřebuji 1,5 litru kozího mléka.

- Co je vaším cílem? - Empire Market. - Tam... - Tady máte popsanou cestu. Vím, jak se dostat do.... Můžu ti nějak pomoci, Chade? Já... duch. Ne... tedy... vlastně ano. Kde najdu pracovní místo, kam dobře zapadnu? - Kde bych byl...

šťastný? - Chade, na tuto otázku již znáš odpověď. - Znám? - Chade, podívej se před sebe. Máš to přímo před nosem. Ty to víš. Ano, vím, co musím udělat. Sbohem, Chade. Brzy se znovu shledáme. Mám vám zaplatit? Hej, Chade, jsi zpátky!

Ahoj, Chade. Randy, požaduji navrácení mé předchozí pozice. Chade, tohle jsme už probírali. A já z tohoto obchodu neodejdu, dokud ji nedostanu.

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Lol kopírko zhyn :-D nebo Chad v taxiku dobrý

180

Odpovědět

Nandal: Už ho tu máš.

180

Odpovědět

Chci další díl! :D

180

Odpovědět

ctrnáctý

180

Odpovědět

Musim říct, že tohle je slabší díl...

180

Odpovědět

ty vole to je take bomba, ze umieram od smiechu "Zhyn masina!" :-) a ten koniec, to je na zalobu :-)

180

Odpovědět

v 2:25 se to prestane nacitat

180

Odpovědět

Supeeeeeeeeeer další :D

180

Odpovědět

Chudák Chad. Až mi ho bylo líto, jak pořád ztrácel práci

180

Odpovědět

Hustý bylo to deja vu u starosty :D

180

Odpovědět

Okamžitě požaduji přisluhovače :D :D tohle je prostě super seriál, a ten duch jak mizí :D :D

180

Odpovědět

Sedmý ale třetí co to zmínil takže jsem se umístil co dostanu ?
jinak by mne zajimalo jak vypada Vader pod maskou :D

180

Odpovědět

Chad má luxusní košili :D

180

Odpovědět

normálně za to první to chce dát normálně zákaz chatu , už je to docela trapný

180

Odpovědět

No tak, už toho s těmi flame řečičkami nechte, bylo to vtipný do určitý míry. ;)

180

Další