Uvězněn v popelniciChad Vader (S01E07)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 4
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:161
Počet zobrazení:4 013

Dnes uvidíte, jakým způsobem se Chad rozhodl převzít zpět svou pozici šéfa denní směny. Nebude na to ovšem sám, neboť má kolem sebe lidi, kteří ho stále mají rádi. Pokud jste prošvihli předchozí díly, najdete je zde.

Přepis titulků

Můžu tu stát celý týden, celý měsíc... navždycky, dokud mi nevrátíš denní směnu. To nemůžeš, Chade. Lidem tu není povoleno se jen tak potulovat. Ale tys zapomněl? Já znám pravidla. Jakmile si něco koupím, alespoň jednou za hodinu, nemůžeš mě vykopnout. Dělej si co chceš.

Svou starou práci nedostaneš! Ještě uvidíme. Můžu prošmejdit celý obchod, koupit všechno, co je na prodej, - a potom... - Neobtěžuj se, blafoval jsem Nemám žádné peníze. Ale ne! Máme pouhou hodinu na to, abych dostal svou práci zpět. Můžeme odpojit elektriku...

od obchodu. Nechápu to. Počkat. Hodně štěstí, Jeremy. - Ty. - Co tě trápí, Chade? Cítím narušení ve tvých pocitech. Ne, všechno je v pohodě. Svou práci dostanu zpět za...

- 56 minut. - A co Clint? - Tomu se asi budu vyhýbat. - Mám pro tebe informace. - Opravdu? Jaké? - Clint tě nenávidí. To jsem vážně netušil! Musím odejít. Ale teď už mám mnohem lepší a ekonomičtější způsob odchodu. Má pravdu. Musím se s Clintem vypořádat jednou provždy. Poznávám vás, vy jste šéf denní směny, že? Ne, já....

Ano, to jsem. Vidíte tyhle sušenky? Včera stály 99 centů, dneska jsou za 1,04 dolaru. To je darebáctví, jasný? To je nelegální. Dobře, já... mimochodem, jmenuji se Clint. Já jsem zdražil tyhle sušenky. Neopovažujte si na mě stěžovat. To teda budu! ...a nemám ponětí, jak dlouho tu bude nebo co tady udělá.

Potřebuju dostat Chada z tohohle obchodu co nejdřív. - Postarám se o to. - A jestli se mu někdo ze zaměstnanců pokusí pomoct, budou padat disciplinární tresty. Konečně slovo chlapa. - Ahoj... - Čau, promiň... Chci říct čau. No... Čau.

Víš, Chade... možná by sis měl najít jinou práci. Nechceš skončit jako Divnej Jimmy. Drž hubu. Ne, ty drž hubu! Mám toto zaměstnání rád. Je mým osudem. Dobře.

A neměla jsi mě na našem druhém rande odmítnout. Zasloužím si alespoň... malou zdvořilost. Máš pravdu. Promiň, Chade. Možná bychom mohli být přáteli. To bych rád. A... možná by se ti mohlo hodit tohle.

Dodá ti to víc síly. Ano. Více síly. Pro mě. Zdravím, potřebuji 1,5 litru kozího mléka, kozí kopyto, kozí nohu, a kozu.

Jmenuji se Clint a myslím, že jste velký debílek. Cítil jsem se z něj divně. - Vaše dítě je ošklivé. - Cože?! Naše miminko je nádherné! Už sem nikdy nepřijdeme. Admirále, dosáhl jste rychlosti světla příliš blízko hvězdného systému. Ten šéf denní směny Clint je šílenej. A taky nebezpečnej.

A tam zůstaneš, dokud se nenaučíš slušnému chování. Hej, jak to jde? Clinte, dnes jsem na tebe dostal několik stížností. Některým se dá jen těžko uvěřit. Pokud jde o toho chlápka, na kterého jsem údajně řval, a pak mu dal facku... tak ten kecá samý kraviny. Prosíme Randyho k pokladnám k vypořádání se s rozzlobenými zákazníky. - Prosíme Randyho k pokladnám. - O tomhle si ještě promluvíme u mě, Clinte. Co to do p...?

Nebyl jsem na nikoho sprostej od tý doby, co jsem ztratil svou jmenovku. Vader! Jsem v pasti. Je tu něco živého. Mám z toho špatný pocit. Had! Had! Had!

Promiňte, můžete mi říct... Zbývají už jen 2 minuty. Doufám, že kapitán Wickstorm zvládne odpojit obchod od elektřiny včas. Mýval! Už je to 61 minut, blbečku, a ty sis nic nekoupil! Takže odsud ten tvůj zadek vykopnu. No tak, Jeremy. Na ty mývaly si dávej pozor.

Koušou. Vypínač... nemůžu... Co, tohle? Chceš, abych to vypnul? Já ti nevím. Musím to probrat s mopem. - Ne, promiň, nemůžu to udělat. - Ne! Dělám si srandu.

Vypadá to, že tu máme zvrat, můj nepříteli. Je tma.... To si myslíš, že se bojím tmy? Budeš se bát. Budeš se bát. Ukončeme to. Překlad: B-hold www.videacesky.cz

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Je tu něco živého. Mám z toho špatný pocit :) .. Ten kluk to jednou dotáhne daleko :D

181

Odpovědět

Zdravíčko, nechci naléhat nebo b*******t, ale už tu dlouho nebylo Kesslers Kniege :)

180

Odpovědět

Rozhodně zatím nejlepší díl :)

180

Odpovědět

You will be, you will be :D

180

Odpovědět

Už sa teším na utorok :D Chad je pán

180

Odpovědět

neskutocne :D nemohol som ... Na ty myvali si davaj pozor ! KOUSOU :D :.. fakt najlepsi diel

180

Odpovědět

Had, mýval :D :D

180

Odpovědět

JunioR: Klídek. :-) Chad má asi 3 série. Příště bude jen poslední díl té první. ;-)

180

Odpovědět

To je jako předposlední díl :'(?? Dofám že ne...

180

Odpovědět

Mýval je zabiják :D :D

180

Odpovědět

super díl :D

180

Odpovědět

Tak tohle byla bomba... :D

180

Odpovědět

clint si troufá :D

180

Odpovědět

Podle mě asi nejlepší díl. :-D Mýval byl skvělej a nečekanej. :-D

180

Odpovědět

No musím říct,že tenhle seriál je fakt boží :D

180

Další