Chad vrací úderChad Vader (S01E08)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 4
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:181
Počet zobrazení:4 266

A máme tu závěrečný díl první série, ve kterém se Chad konečně rozhodne vzít věci do svých vlastních rukou a zatočit s Clintem. Pokud jste prošvihli předchozí díly, najdete je zde.

Přepis titulků

V minulých dílech jste viděli... Myslíš si, že se snad bojím tmy? Budeš se bát. Budeš se bát. Skončeme to. Na tohle jsem čekal hodně dlouhou dobu. A nějaká tma mě nezastaví. Nepodceňuj sílu temnoty...

Záložní zdroj, ty idiote. O tom přece víš, ne? Jsi ten nejhorší vedoucí denní směny na světě. Veškerý odpor je k ničemu. Teď jsi můj... Jak lehké. Hej, koukni se támhle. Ne!

Víš, Chade, ty jseě takovej ubožák. Jseš ubožák, protože jseš k ničemu! Máš hlavu zastrčenou v zadku. A ještě k tomu tě nenávidím! Jseš totální debílek! Totální debil! Má pravdu. - Jsem jedním velkým zklamáním.

- Neposlouchej ho, Chade. - Lorde Vadere, já ve vás věřím! - Ty? Co jsem ti říkal o tý pitomý helmě? Ne! Ne! Moje helma! Lorde Vadere, pomozte mi! Chade, všichni v tebe věříme. Ne, nevěříte.

Všichni mnou pohrdáte. Hej! Já v tebe věřím. Chade, my v tebe věříme. Věřím v tebe, Chade. A taky věřím v elfy. Já v tebe věřím. Chade, já v tebe věřím.

Chade, já jsem starosta.. a i já v tebe věřím. Já v tebe věřím. Já jsem našel to kozí mléko. Dobře. Všichni přestaňte věřit a vraťte se ke svý práci. A vy, nakupující, se vraťte zpátky k nakupování, jasný? Otoč se a postav se mi! Co zas?

Citron? Nic lepšího nemáš? Nic lepšího nepotřebuji. Nech toho... jseš zvíře! Kdo je debílek teď, co? Já. Já jsem debílek. Ano, to tedy jsi. ...a přesně takhle se to stalo.

Clint zničil tři bedny citronů, a pak se sám odhodil na ten nový pult s hlávkovým salátem. Myslím, že má psychické potíže. Takže, dal výpověď? Ano. Trochu mi to dělá starosti. - Koneckonců Clintův otec vlastní Empire Market. - To hodně vysvětluje... Alespoň v současné době.

Mluví se o možné prodeji obchodu většímu obchodnímu řetězci. - To s sebou přinese spoustu změn. - Aha. Dobře, že jsem si nechal tohle. - Chade, budeš teď muset trochu změnit své chování. - Cože? Ehm... chci říci... ano, můj mistře. Vítej zpátky, Chade. Teda, Chade, nechce se mi věřit, že jsi s Clintem tak zametl. - Netušila jsem, že je to v tobě.

- Děkuji. Takže, Chade, pokud bys stále chtěl jít na to druhé rande... Tenhle týden mám všechny večery volné. Možná... Musím se podívat do rozpisů. Zavolej mi... Ne, já zavolám tobě. Máš moje číslo? - Vítejte zpět, Lorde Vadere! - Kapitáne Wickstrome. Cítím, že ulička číslo pět potřebuje vytřít.

Budeme potřebovat váš smeták. Zajímavé. Kapitáne Wickstrome, mám s tímhle obchodem jisté plány. Jsem velice rozhořčen nad současným stupněm postupu v rámci cenovek všech lahůdek. Chci posílit ochranku u lednic s mléky. A zdvojnásobíme počet hlídek. A navíc... Překlad: B-hold www.videacesky.cz

Komentáře (25)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Přijde mi, že tento seriál je vtipný jenom kvůli Chadovi, ale co stejně je to super, když solí jednu hlášku Dartha Vadera za druhou. 9/10

190

Odpovědět

Nice

180

Odpovědět

Věřím v tebe, já taky, já taky.... a nel sem to kozí mléko! :D:D

180

Odpovědět

není náhodou eště 2. a 3. sada??

180

Odpovědět

Starfish: Opraveno. Tenhle tvar používá plno lidí. Bohužel se to přehlédlo při korekci. Omlouváme se.

180

Odpovědět

Clintovo otec => fůůj, jinak moc díky za překlad a jen tak dál

180

Odpovědět

šokující rozuzlení :D

180

Odpovědět


Odpovědět

Docela brutalni, nemelo by to byt az od 15 let?

181

Odpovědět

pecka =)

180

Odpovědět

Věřím v tebě Chade. A věřím taky v Elfy... :-D
Hezký seriál. Ne tak jako The Guild, ale na oddech dobrý. :-)

190

Odpovědět

Dříve jsem neměl příliš dobré mínění o Chad Vaderovi, ale tohle bylo dobrý!

180

Odpovědět

Moooc pekny, jen doufam ze to nebyl posledni dil :-)

180

Odpovědět

hodně dobrý...

180

Odpovědět

Dobře Chade :-D

180

Další