Nové vedeníChad Vader (S02E01)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 4
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:175
Počet zobrazení:4 603

Už je to tak. Empire Market mění svého majitele. A vy dnes uvidíte, jak se Chad a Randy seznámí se svým novým vedením.

Přepis titulků

Jaký to překrásný den. Ahoj, ptáčku. Jedu na svém kole... Auto! Jsme zatraceni. Hej! Vy malí ničemové, tady máte! Vyhrál jsem.

Rád vám pomohu. Chci vám pomoci. Co to děláte? Dejte mi to. To je moje! Dejte mi to! Dejte mi to! Co to děláte? Jenom se snažím pomoci. Zmizte od toho! Pitomá stará ženská. Kolik je vlastně hodin? Ne. Jdu pozdě. A zrovna dneska...

Pozdě, pozdě, pozdě, pozdě... Všichni zaujměte bojové pozice. Toto není zkouška. Jsou tady! Jsme všichni zatraceni. Musím se dostat do obchodu. Nesmím přijít pozdě. Už jedu. Tak tady to je. - Co na to říkáte?

- Ve skutečnosti to vypadá o dost menší. Víte, můj syn Clint tady pracoval. Až do toho... nedávného... incidentu. - Dobrý den, vítejte v Empire Marketu. - Dobrý den. Já jsem šampion Jay Pepper. - Ano, vím, známe se přece několik let, pane Peppere... - To přece vím. Já se jenom chci představit pokaždé, když vstoupím do místnosti. Je to nová věc, kterou teď zkouším. Už chápu...

Kde je ten obrněný chlapík, co tu pracuje? On je teď vedoucím denní směny? Promiňte. Pozdě. - No, měl by tu být každou... - Tady jsem, přesně na čas. Ne pozdě. Včas. Tohle dáme pryč... Nuže, jsem připraven. Randy, Chade, rád bych vám představil představitelku z Red Leader Food řetězce, velké zvíře společnosti, které jsem prodal Empire Market.

- Je teď váš nový šéf. - Velké zvíře? Ty jsi takové trdlo, šampione. Dobrý den, pánové, jmenuji se Margaret McCall. Toto je má asistentka Libbie. Zdravím. - Promiňte. - Prosím, dovolte mi... Tady máte. Děkuji. Ahoj. Libbie.

Doufám, že budu mít produktivní vztahy, jež ponesou ovoce s vámi i s ostatními. Jo, jo, ovoce... Neberte to jako převzetí. Berte to spíš, jako byste se stěhovali k novému příteli. Všichni se těšíme na naši spolupráci a A těšíme se, až vám předvedeme náš nový vylepšený laserový kontrolní systém. - Božínku... - Ano, to je... už nějakou dobu jeden z Chadových osobních projektů.

A je konečně připraven k odhalení. Všechno jde podle plánu. Rád bych tady klábosil s vámi pitomci, ale Randolf a já se musíme věnovat jistým mužským záležitostem. Chade, proč nevezmeš dámy na prohlídku obchodu? Jistě. Dámy, následujte mě. - Myslím, že shledáte Empire Market obchodem, jež... - Vypadá mile. To si myslíš ty.

Implementoval jsem množství určitých... implementací. Nebyly v rozvrhu, ale já jsem je tam dal zpět. - Zde je masové centrum číslo 1. - Myslíte lahůdky? Ano. Toto je bohužel Lloyd. Hej, dámy. Dnešní specialita je Lloydův masový macek.

Jenom fráze. Chtěl jsem říct, že... Ano, Chade, už to chápu. Dobře. Přestaň... škrtit... počkej... Chade... Jaké úžasné přístupy k zaměstnancům jste to vyvinul, Chade. Je to efektivní. A zatím jsem nezaznamenal žádné úmrtí. Jeremy, pojď sem.

Musíš najít Chada. S novým laserovým scannerem není něco v pořádku. - Ale ne! - Musíš mu říct, aby zrušil to předvádění a musíš zůstat naprosto v klidu. To dokážu! Chade... PŘÍŠTĚ UVIDÍTE... Vyhladit nečistotu!

Překlad: B-hold Korekce: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

jak chtěl pomoct tý starý bábě

180

Odpovědět

Je to efektivní...ještě jsem nezaznamenal žádné úmrtí :D :D

180

Odpovědět

jedu na svem kole a auto XD

180

Odpovědět

Mně se to oproti první řadě teda tolik nelíbilo, i když některé části byly super. Uvidíme, jak dál :)

180

Odpovědět

ja chci ten cistic co byl na konci --- Vyhladit necistotu XD

180

Odpovědět

:-D :-D Red Leader! :-D :-D Super, čím dál lepší :)

180

Odpovědět

Ta parodie na Daleky z Doctora who v upoutávce na další díl :D

180

Odpovědět

Tak tahle série zatim vypadá dost epicky :D

180

Odpovědět

Smetak ,,, zkus preinstalovat widle nebo new komp ,,, me to na jednom kompu taky zoufale pomalu nacita, a na ostatnich v pohode

180

Odpovědět

Popravde :D Podle me v cele prvni rade nebyl takhle vtipny dil :D Good job! :)

180

Odpovědět

sem jedinej komu se tady ty videa sekaj a pomalu načítaj?

180

Odpovědět

úplna šupa xD oproti minulej sérii toto bolo myslím o dosť lepšie, hlavne to s Loydom xD škrtím, šťuch, škrtím, oko xD a to čo povedala - "aké zvláštne spôsoby voči zamestnancom ste vyvinuli" a on na to "a zatiaľ sme nezaznamenali ani jedno úmrtie" alebo tak nejako xD

181

Odpovědět

Skvělé, zatím velmi dobrý začátek nové řady :)

180

Odpovědět

Vyhladit nečistotu ha tak to bude příště sranda a fakt super kolo :D

180

Odpovědět

:-D

180

Další