Sklepení vrací úderChad Vader (S02E04)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 4
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:167
Počet zobrazení:4 345

Chad uvězněný v šachtě. Jeremy se zabijáckým robotem v patách. A do toho všeho ještě divnej Jimmy, který pomáhá oběma hrdinům v útěku ze sklepení Empire Marketu. Tato epizoda je jedna z nejakčnějších!

Přepis titulků

MINULE ...Sklepení! Překlad: B-hold www.videacesky.cz Jsem uvězněný v nějaké šachtě. Hraj... si... se... mnou... Ne. Ne! Neeeee! Divnej Jimmy?

Koho jsi čekal? Lady Bird Johnsonovou? Musíme najít Chada. Měl jsem překalbo... Překalborovat brojler. Můžu tě dostat k bojleru. Co se týká Chada, je zřejmě mrtvý. Mrtvý?

Jak? Sklepení není bezpečné místo... pro lidi seshora. Musíme jít, hochu. Běž! Myslím, že je to hotové. Myslím, že jsem konečně udělal něco správně. To ten poslední chlápek říkal taky. Těsně předtím, než všechno... BOUCHLO! Co?

Můj mop říká, že něco slyšel. Cože? Kde?! Přichází to zprava. Přesně... odsud. - Ne, ne, prosím, dám vám svou peněženku... - Chade, to jsme my. Ahoj. Spadl jsem do šachty.

Zřejmě jsem si nevšiml, že ven vedou dveře. Dokázal jsem to! Překapitoval jsem ten bojler! Vedl jste si dobře, kapitáne Wickstrome. Jak jste to přesně udělal? Sám jsem na to nikdy nepřišel. Všechno, co musíte udělat, je otočit tlačítko na hodnotu 8. Hele, chlapi... co byste dělali, kdybych vám řekl, že za těmito dveřmi na nás čekají tři roboti-zabijáci?

Já bych se schoval a asi bych se rozplakal. Co ty? Bojoval bych s nimi. No, tak se na to tedy připrav. Hraj... si... se... mnou... Mám... rád... hračky... a... zabíjení... Chci... tě... objímat... navždycky... Vypadá to, že si cestu ven budeme muset vybojovat, hoši.

Schovat... rychle... zlámou nám krky... vezmou si hlavy... Chade... musíme je zastavit. Ano. Máte pravdu, kapitáne. - Mám tě! - Projeď se se mnou v rychlíku plném žvýkaček. Chade! A teď já. Neeee!

Miluji... tě... Chy-ba... chy-ba... Chade. Je tohle skutečnost? Co se stalo? Dostal jsi je! - Opravdu? - Jo, celý ses rozzuřil všechny jsi je rozsekal a pak jsi... se sám praštil do hlavy a omdlel.

Ano, to občas dělávám. Je to taková moje zvláštnost. NEUMÍREJ MI! Já, já seženu lepidlo... všechno bude v pořádku. Jimmy, zítra ti seženu nový mop, jestli chceš. Nemůžeš mi nahradit mop. Říkal jsem mu, že jsme zatraceni. - Asi byl o trochu víc zatracen. - A jak chceš vytírat podlahy? No, mohl bych použít smeták.

Nebo to můžu probrat s prckem. Zase elfové? Elfové mi už dříve pomohli. Nedá se nic dělat, zavolej sem elfy. No, tak tohle bylo nepříjemné. Bude v pořádku. - Že jo? - Nevím jestli někdo z nás bude ještě někdy v pořádku. Chade, odkud si myslíš, že přišli ti roboti?

Vlastně to byly mé nezdařené experimenty. Nedokážeš si představit, jaké to je, starat se o ty pitomé směny lidí. Předstírají nemoc a pořád chtějí volno kvůli... střevním chřipkám. Tak jsem si myslel, že vytvořím roboty, kteří by se o to všechno postarali. Ale oni se zbláznili. Vždycky, když jsem udělal nového, jenom si chtěli hrát. Obvykle tím, že mě praštili do obličeje. A nechtěli pracovat.

Zavřel jsem je do sklepení a zapomněl na ně. Páni, to je vážně nezodpovědné. Já vím. Děkuji. Ne, řekl jsem NEzodpovědné. Ano. Odpouštím ti.

Komentáře (20)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

nejlepší herci: vader, jimmy, libbie a ta nová šefová. myslím tím ty co opravdu hrají dobře.

180

Odpovědět

chudák mop, jak ho mohli nechat umřít ?? :D

180

Odpovědět

Wau Komander válel :D Dobrej díl :) Už se zase těšim na další :)

180

Odpovědět

TO bylo nezodpovědné....Ano díky....to bylo NEzodpovědné...Ano, odpouštím ti :D :D

210

Odpovědět

Doufám, že dílů jako je tenhle bude hodně...

180

Odpovědět

Prosím minutu ticha za smeták

180

Odpovědět

super díl. titulky taky super, jako vždycky.

180

Odpovědět

Nakell, když už ses vrhnul do tý čestiny :) Seshora není hovno, je to tak správně. Ale mýliti se je lidské :))

180

Odpovědět

Nakell: Opraveno.
Xaverius: To sice jo, ale pak by tam vunikly věci typu "Mop říkala, že..."

180

Odpovědět

A mop je ona. Jimmy říká "she" a "her". :-)

180

Odpovědět

A proto z ní máš čtyřky a trojky :D

180

Odpovědět

No teda pánové, jak nesníším češtinu a měl jsem z ní torjky, čtverky, a pokud se mílím opravte mě, ale "seshora" je češtinářský hovno! :D.

181

Odpovědět

Nastesti se mr. mop i Jerremy brzo opet setkaji - bohuzel trosku jinde nez by jsme si prali :(

181

Odpovědět

Skvělej díl

180

Odpovědět

Jeremy začíná bejt krutej týpek

180

Další