Dozorový útočníkChad Vader (S03E01)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 4
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:153
Počet zobrazení:4 016

Zdravím, jmenuji se Zikato a s alkoholem jsem začal... ups, špatné představení. To s tím Zikatem platí a po B-holdovi jsem přebral na starost Chada Vadera, tak mu snad jeho práci nezkazím. Tato série plynule navazuje na sérii minulou, takže v Empire Marketu se zaměstnanci stanou manažerem na den a kdo z nich odvede nejlepší práci, dostane místo generálního manažera. A jelikož nemám rád psaní popisků, tak se běžte dívat. Pokud vidíte tento seriál poprvé, předchozí díly najdete zde.

Přepis titulků

Připraven? Ano. - Pěkně. - Páni, zvládl jsem to. Dobrá práce. Fakt si myslím, že se dostávám tam, kde ... Proč jsi to udělal? - Tos nečekal, co? - Ne! To je dnešní lekce: Vždy očekávej nečekané, obzvláště v boji.

Dobrá, jak mám čekat věci, když se... Udělals to zas! Vidíš? Nedostatečně očekáváš nečekané. Nečekané. Nečekané. Raději vyrazím. Musím učinit důležité rozhodnutí.

Nečekané. Zabils mě! To jsem nečekal! Pomsta... ze záhrobí! Miluju být mrtvej. A pokud znovu přijdete pozdě, budete propuštěn a půjdu po vaší rodině. Ach, ohni, proč se ti jen lidé víc nepodobají?

Chade Vadere. Ahoj Maggie, nevšimnul jsem si tě. Ahoj. Kdo bude tvůj první manažer na den, Chade? Nemám na to celý rok. Mou první volbou je Jeremy. Ani nápad, dostal příležitost a podělal to. No já nevím koho vybrat.

Zbytek těch klaunů je sotva kvalifikován na drhnutí záchodů. To není můj problém, ale tvůj. Víš, Chade, vím, že si z tebe často utahuju. Hlavně proto, že jsi tupec a nemám tě ráda. Ale vážně se snažím dát to stranou. Chci, abychom byli... přátelé. To já nechci.

Smůla, nemáš na výběr. Chci, aby ses rozhodnul do tří hodin, nebo uvidíš... ... kamaráde. Magie a já... přátelé? Jak by to vypadalo? Nechutné. Chade, prosím tě. Přestaň mě mlátit tou lopatou. Nemůžu přestat, miluju to.

To je lepší. Tak, jsem rád, že jsem to udělal. Ahoj, Chade. Co chc... drž se zpátky, Randy. - Ne, Chade, já nechci... - Zpátky! Ne, ne, mohl bys mě bodnout! - Chade! - Ano, pane? Já se jen chci... omluvit za celou tu....

snahu probodnout tě mečem. A taky se cítím o dost víc... normální. Dobře. To je dobré. Uklizeče dělám rád, je to o dost míň stresující. Jasně. Cos udělal s... no...

však víš. Baby Cookie. Jo, z toho je mi dost trapně. Tu panenku jsem vyhodil. To je dobře. Uvidíme se. Randy. Děje se něco? Ne.

Ne, nic. Musím dnes ještě něco vytřít. Tak k tomuhle pošukovi se neotočím zády. A ani nebudu muset, teď když je má průmyslová kamera plně funkční. Budu ti říkat Dozorový útočník. S dalkovým sledování, které jsem nainstaloval do své helmy, budu schopen vidět vše, co se děje v obchodě, kdykoli budu chtít. Mrknu se...

C:\ aktivovat! Ano, vidím vše. Z koho by byl dobrý manažer? Dobrý manažer... Neklidný mladík, zahořklý, cynický, může nesnášet svou práci. Ani nápad. Blbý, řiťolezec, lehce zmanipulovatelný, pochybné kvality. Ne, ne! Nikdy! (Známý jako Marshmallový bandita), Nepřítel C.

Vadera (viz dodatek 3-A) Duševně nestálý, silné plíce. Na to nechci ani pomyslet. To ne, už jsou skoro tři. Radši vyberu jednoho z těch ubožáků. Asi si vyberu... Překlad: Zikato Korekce: scr00chy www.vidacesky.cz

Komentáře (21)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

já jsem na youtube volil pro Marshmallowna

180

Odpovědět

Konečně zpět!!!!!!

180

Odpovědět

ou yeaaah

180

Odpovědět

Konečne je tu Chad.
To Zikato: AJ ked nemáš rád písanie popiskov tak je tento super ;)

180

Odpovědět

No konecne... uz jsem se pomalu upijel steskem k smrti... I love being dead

180

Odpovědět

hURRRRRRRRRRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

180

Odpovědět

Super na tohle jsem cekal !!!!! DIKY

180

Odpovědět

tohle mi chybělo!! :)

180

Odpovědět

Koněčně :D nemohl jsem se dočkat .

180

Odpovědět

Jak ju drti tou lopatou :D

180

Odpovědět

miluju být mrtvý, divnej Jimmi je machr, ale myslím že jeho místo přebere Divnej Rendy,baby cooki mu dává zabrat:-) díky za skvělý překlad.

180

Odpovědět

pěknej díl, nejlepší jsou Chadovy představy o přátelství :D

180

Odpovědět

Dremoran: myslim, ze bola deportovana prec, lebo ju Maggie vyhodila, ale moze to byt ta druha, neviem, ktoru teraz myslis, nepamatam :) ale inak fakt super diel Chad a Maggie priatelia a potom to mlatenie lopatou to som umieral :D :D :D

181

Odpovědět

Nice!

180

Odpovědět

dobrej dil, dobrej preklad

180

Další