Lloydovo městoChad Vader (S03E03)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 4
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:102
Počet zobrazení:3 781

Po neúspěchu Marshmallowého bandity je na řadě další manažer na den. V tomto díle je to Lloyd, ale i tak nás bude spíše zajímat, jak se vyvíjí "přátelství" Chada s Maggie a jestli Jeremy přijde na to, jak se zbavit ducha Divného Jimmyho.

Přepis titulků

Ale zdravíčko, Chade. Dáváme si pauzu ve stejnou dobu. - To je ale překvapení. - Ne není, nutíš mě k tomu. Ne, ne. Takhle se k přátelům nechováme. Myslela jsem vážně, jak jsem minulý týden řekla, že chci abychom byli kamarádi, To je nešťastné. Copak nechceš svou nadřízenou poznat o trochu lépe? Ne.

Ne, madam. Ne, madam. Tak do toho, zeptej se mě na cokoli. Dobrá, chceš, abych tě vyhodil do vzduchu a zabil tě? Jasně. Tu máš. Je mrtvá...

ano! Chade, Chade? Řekla jsem: Zeptej se mě na cokoli. Co? Já... já ne... bomba. Vypadá to na skvělý rozhovor. Aspoň mi řekni, kdo bude dnešním manažerem. - Vybral jsem Lloyda. - Lloyda? - Bože, to je ale ubožák. - Ano, souhlasím s tebou. Je tak blbý, že je vlastně hloupý kretén.

Víš, co je na Lloydovi nejlepší? Nic. Jo, Lloyd je tak blbý, že kdyby existovalo město Blbov, tak by to změnili na Lloydovo město. Hej, lidi. Sedím kousek od vás, víte? Má chodidla nejsou příliš zmasírovaná. Ano, madam.

He, Lloyde, mě můžeš taky, když už tam jseš. Přátelé? Přátele?! Mopuju podlahu, pracuju na tom. - Podlaha vypadá dobře, Randy. - Jo, díky. Nech mě na pokoji. Čau kámo, pořád je ten výprodej zelí?

Jaké zelí? Já nevím. Mě se neptej, zeptej se Baby. Zeptej se Baby! Jasně, pošuku. Baby, Baby! - Ahoj, kamaráde. - Nejsem tvůj kamarád. Vždyť ani neexistuješ. Pokud neexistuju, tak proč jsi mě nevyhodil do odpadků, jak ses chystal? Mohl ses mě zbavit, Randy, ale neudělals to.

Neudělals to. Protože jsem tvůj zvláštní Baby kamarád. Vytáhni mě z téhle zelné díry. Pojďme se bavit jako dřív. Ne. Ne! Už mě nikdy nebudeš znovu ovládat. Randy, vrať se. Obejmi mě svýma velkýma rukama.

Vrať se, Randy, naděláme nějaký zelný salát, jo! Cože? Ne, nedonesu ti do vězení marshmallows. Ubožáku, sbohem. Kapitáne Wickstrome, proč se tam dole schováváte? Duchové. Duchové mě chtějí dostat. Zase jsi volal na tu duchařskou horkou linku, co?

Ne, je to duch Divnýho Jimmyho. Pořád na mě vyskakuje a leká mě. Myslím, že mě nenávidí, protože jsem ho minulý týden zabil. Nesmysl, duchové jsou super. Můžou ti poradit. Můžou ti pomoct správně zamířit rakety. Jenom pomocí mysli. - Vážně?

- Jasně. Mě taky pronásledoval duch. A podělil se se mnou o úžasná moudra. Jsem si jistý, že to samé chce udělat Jimmy s tebou. Pokud začneš poslouchat. Poslouchej duchy. Poslouchej je. Strašidelní duchové. Jsou všude kolem, poslouchej je.

Dobrá, poslouchám. Duchové. Slyšels to, Divnej Jimmy? Poslouchám, co chceš? Vyslyš mne. Pomsti mne. Pomsti mou smrt. Dobrá.

Já... počkat, to já tě zabil. Přesně tak. - Tak a pomsti mne. - Ale jak? Vidíš támhle tu okurku? Použij představivost. Jo, to je dobrý. Jo, jo, jak se ti to teď líbí? Jsi už pomstěný?

Nikdy nebudu pomstěný. Hej, Clarisso, jak je? Skvěle, můžu to dnes zabalit o trochu dřív? Musím jít na pohřeb. Můžeš to "rozbalit" kdykoli budeš chtít. Cože? Máš ráda film Titanic? Jo, ale řekla bych, že je trochu dlouhý. Stejný problém mám v kalhotách.

Myslím, že to cos právě řekl, je sexuální obtěžování. Asi dostaneš padáka. Co se děje, kde hoří? Ne, žádný tu není... Zmáčknul jsem to omylem. - Zmáčknuls to omylem? - Jo. Ne, já to zmáčknul, abych odvedl pozornost od toho, jak jsem sexuálně obtěžoval zaměstnankyni.

Jasně. Lloyde, oficiálně jsi ten nejhorší denní manažer všech dob. Měl bych tě zabít. Jo, to říkala taky. Tak a je hotovo. Tak upaluj, Lloyde. To je dáreček. Jsem tak vtipný. Překlad: Zikato Korekce: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

dobrý :D

180

Odpovědět

ne chad je vedoucí dení směny

180

Odpovědět

Mně osobně se to líbí moc, i když už to není takovej rachot jako ty předchozí řady ...

180

Odpovědět

ta treti rada me zatim moc neuchvatila ale snad se to zlepsi

181

Odpovědět

hej me se to strasne libi vynikajici serial

180

Odpovědět

Dneska nějaký slabší...

181

Odpovědět

Chad vs Felicia Day??

180

Odpovědět

chad je vedoucí denní směny

180

Odpovědět

Podle mě je to čím dál víc nudnější a už to ani nemá příběh.

181

Odpovědět

neviděl jsem to od zacatku ten chad je vedocí obchodu?

181

Odpovědět

Ty Chadovi suchý hlášky jsou výborný :D

180